Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

1x22 - Hostage Crisis

Évadzáró spoilerek:

Spoiler:

Főbb szerepben... Ziro, Cad Bane, Robonino, és most kapaszkodjatok meg: Aurra Sing!

 

Cad Bane:

 

 

 

Robonino:

 

 

Cad Bane & Aurra Sing:

 

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cad Bane a második évad sokszor visszatérő figurája lesz. Érdekesen néz ki annyi szent. :) Ez egy neimoidiai? :D

Nem, durosi... Időközben találtam róla még egy képet, azt is feltöltöttem a spoiler gomb mögé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, durosi... Időközben találtam róla még egy képet, azt is feltöltöttem a spoiler gomb mögé.

Köszi közben én is megtaláltam. Filoni szerint a Hostage Crisis elég durva lett ezért a kis gyerkőcöknek nem ajánlja. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi közben én is megtaláltam. Filoni szerint a Hostage Crisis elég durva lett ezért a kis gyerkőcöknek nem ajánlja. :)

Állítólag mindez Cad Bane miatt van... Azt írják róla, hogy nagyon kegyetlen karakter. Engem leginkább egy vadnyugati banditára emlékeztet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag mindez Cad Bane miatt van... Azt írják róla, hogy nagyon kegyetlen karakter. Engem leginkább egy vadnyugati banditára emlékeztet.

Így van. Lee Van Cliff is inspirálta az alkotókat. Ez mondjuk meg is látszik rajta. :) Ha tényleg olyan kegyetlen lesz akkor már most nagyon izgalmas karakter. Örülök neki, hogy végre kapunk egy teljesen új gonoszt aki visszatérő vendég lesz a sorozatban. Úgy látszik a második évadra a fejvadászos szál felé fognak elmozdulni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van. Lee Van Cliff is inspirálta az alkotókat. Ez mondjuk meg is látszik rajta. :) Ha tényleg olyan kegyetlen lesz akkor már most nagyon izgalmas karakter. Örülök neki, hogy végre kapunk egy teljesen új gonoszt aki visszatérő vendég lesz a sorozatban. Úgy látszik a második évadra a fejvadászos szál felé fognak elmozdulni.

Spoiler:

A második évad egyik epizódjában, a "Cargo Of Doom" című részben (Amit mellesleg George Krstic rendezett) sikeresen ellop egy holokront a Jedi Templomból, és a holokron az erőérzékeny gyermekek listáját tartalmazza. Ő pedig szépen sorjában elrabolja őket és Darth Sidious parancsára a Mustafarra szállítja őket, hogy gonosz terveire felhasználja őket. Nyomában Anakin Skywalkerrel, és Ahsokával, illetve várható az epizódban Oppo Rancisis feltűnése is. :D

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként nem is annyira rossz a szinkron.

Mi az hogy! A "Hello there!"-t még egyik szinkron sem tudta így visszaadni, mint most Grievous belépőjekor a magyar hang tette ezzel a fordítással: "Szép jónapot." Ráadásul nagyon jó ez az új Grievi hang, bár tudnám, kicsoda. Meg úgy alacuzammen az összes hang elég jól eltalált, és kisebb félrefordításoktól (mint az újra jelentkezett fighter -> harcász) szvsz baromi jól sikerült. A droidok magyarul sokkal jobban tetszenek (most például nem zavart a tűzoltós poén, bár lehet ebben a megszokásnak is van némi köze :) ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Grivi tényleg nagyon jó! Az EPIII -ban az volt a gyenge pont, de itt...remek! Az a szép jó napot nagyon ütött. :)

Egyébként nem lett volna kifogásom az ellen se, hogy az EPIII.-as magyar Grievous hang legyen a sorozatban is. Aztán megtudtam, hogy új hangja lesz, amit eleinte kicsit kétkedve fogadtam. Szükségtelen volt, sokkal jobban hasonlít az eredetire. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Aurra Sing feltűnésének piszkosul örülök. :) Kedvenc fejvadász karakter akit igyekszek a szerepjátékban is vezetni. :D

Én leginkább azért örülök a feltűnésének, mert igazából keveset tudok róla, és csak az EPI.-ben láttam kábé 3 másodpercre. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az idővel kapcsolatban. Anakint BBY 19,5 körül ütötték lovaggá. Tehát a sorozat ez után játszódik az utolsó 6 hónapban. Ez esetben természetesen elég sűrű volt ez a 6 hónap. De ahogy, most közeledünk az 1. évad végére szerintem ezek az események bőven beleférnek 1 vagy 1,5 hónapba. Mégha sűrítetten is.

Padmé terhességével kapcsolatban. Az EP3 idején 5 hónapos terhes volt. Tehát Luke és Leia koraszülöttek voltak. Ráadásul egy nő hasa a 4. és 5 hónap után kezd el komolyan gömbölyödni. Tehát valszeg Padmé az 1. évad vége fele eshetett teherbe. És ezek alapján a 4. évadig nem is kell, hogy látszódjon rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az idővel kapcsolatban. Anakint BBY 19,5 körül ütötték lovaggá. Tehát a sorozat ez után játszódik az utolsó 6 hónapban. Ez esetben természetesen elég sűrű volt ez a 6 hónap. De ahogy, most közeledünk az 1. évad végére szerintem ezek az események bőven beleférnek 1 vagy 1,5 hónapba. Mégha sűrítetten is.

Padmé terhességével kapcsolatban. Az EP3 idején 5 hónapos terhes volt. Tehát Luke és Leia koraszülöttek voltak. Ráadásul egy nő hasa a 4. és 5 hónap után kezd el komolyan gömbölyödni. Tehát valszeg Padmé az 1. évad vége fele eshetett teherbe. És ezek alapján a 4. évadig nem is kell, hogy látszódjon rajta.

Mint már korábban mondtam, hivatalos források szerint jelenleg a Klónháború első évének a végén járunk. A többi EU mű mivel alacsonyabb szintű, mint a sorozat, igazítható a sorozathoz...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetséges. Viszont én megvárom a sorozat végét. Aztán majd meglátom, hogy igazítom-e magamban a sorozat időrendjét.

Én mindenesetre megvárom, hogy a Wookieepedia miként igazítja a dolgokat... Biztos, hogy megoldják. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mindenesetre megvárom, hogy a Wookieepedia miként igazítja a dolgokat... Biztos, hogy megoldják. :)

Én is remélem. :D Meg azt is, hogy a sorozat végén nem kapunk egy 3. változatot a háború utolsó napjairól és Palpi elrablásáról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is remélem. :) Meg azt is, hogy a sorozat végén nem kapunk egy 3. változatot a háború utolsó napjairól és Palpi elrablásáról.

Szerintem azt a részét már békén fogják hagyni... Szerintem a sorozat végén inkább Ahsoka sorsáról fog lehullani a lepel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.