Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Egyébként Nuvo Vindi magyar hangja azonos a mozifilmben a narrátoréval.

Egyébként Revan, nem mondták ki. Szerintem a 15. rész volt az egyetlen ilyen, hogy miért, arra nem nagyon tudok magyarázattal szolgálni. De örülök hogy megtették, legalább nem "A Bűn"-t fogadom el hivatalos magyar címnek. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néhány órája a gaz Jedik elfogták a legendás sötét nagyurat (másodállású hírszerkesztő) Darth Phobost és borsóbontásra itélték, de ő megszökött és elhozta a népnek a...

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Ismét megnéztem a második évad előzetesét, és felfigyeltem valamire. Van az a jelenet benne, amikor Anakin leüti a klónnak öltözött Cad Baneről a sisakot. Eleinte fel se tűnt, csak most, hogy ismerős volt annak a klónpáncélnak a festése. Akkor jöttem rá, hogy egy Denal nevű klóné, aki a TCW mobiljátékban, illetve a Duel Of The Droidsban kapott szerepet.

 

Ez pedig az a jelenet, amikor Anakin majd le fogja ütni róla a sisakot. Szerintem nem véletlen egybeesés. Szinte biztos, hogy ugyanarról a klónról van szó. Nem a legjobb minőségű kép, de a lényeget látjátok.

 

Azaz Denal visszatér a második évad nyitóepizódjaiban, és ahogy elnézem meg is fog halni. Nem hinném, hogy Cad Bane megkímélte volna az életét, és csak egyszerűen leütötte volna, hogy aztán elvegye a páncélját...

Tudom, nem nagy spoiler, sőt, inkább csak egy észrevétel, de amikor a múltkor véletlenül elszóltam magam azzal a Zirós spoilerrel, akkor jól kitoltam Dzséjttel, ezért most már sokkal jobban odafigyelek erre.

Egyébként felkerült egy újabb The Clone Wars webcomic, amely felvezetésként szolgál ehhez a játékhoz: http://www.starwars.com/games/playnow/gunship/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

De ami még jobb kérdés... Azok a csövek, amik a nyakánál vannak. Gondolom az bele van vezetve a nyakába, vagy valami, mert szerintem nem véletlenül van ott, legalábbis a hangja szerint nem teljesen egészségesek a légutai. Márpedig amikor Anakin leüti róla a sisakot, akkor már nincs rajta. Egyébként egy duros minden gond nélkül belefér egy ilyen páncélba. De amilyen nagy fejük van kérdéses, hogy egyáltalán rá férne-e a sisak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Numa az :evil:

Bizony ám! A Nuna az egy állat...

 

Egyébként szinte biztos vagyok benne, hogy Numának is lesz új szinkronhangja. Szerintem bűn hozzányúlni az eredetihez. Remélem megmarad a karakter varázsa.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Trespassnál kimondták a magyar címet Behatolók.

Eleinte harcászoztak, aztán vadász lett.

Nem harcászoztak csak mondtak egy magyar címet és ennyi. :evil: El vagy tévedve.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.