Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nyilván nálam van a hiba, ezt nem vitatom egy percig sem. De érdekes módon, régebben működtek nekem, meg magyar volt a fórum. Most pedig minden angol nyelvű (A bejegyzéseket kivéve persze). Mostanában meg hiába próbálok a Quick Accessből nyomni bármit is, egész egyszerűen nem csinál semmit. A spoileresnek tudom a kódját, úgyhogy azzal nincs gond, de a YouTube-ossal nem boldogulok így.

OFF

Pedig a fórum nyelve is magyar... Van a fő oldal alján egy nyelv választó. Esetleg ott át tudod állítani.

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem van benne jó pár poén, nekem tetszik. :clap:

A narrátor szövege csak a végén zavart, amikor a főcímet mondta. Amúgy szerintem vicces volt, főleg amikor írja, hogy Dooku gróf nagyon rossz, Grievous tábornok még rosszabb. :) Meg amikor mutatják a kommandós droidokat, és azt mondja, hogy "Really cool... But bad". :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tartom valószínűnek, de ha mégiscsak kiadják az első évad zenéit, akkor a megjelenést tuti hogy a második évadra időzítik majd, mint a LOST esetében. Egy évad zenéjét mindig a következő évad vetítésekor adják ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt az újabb 2. évad promó. Nagyon keménykednek a fiúk!

Valahogy ezeknél a promóknál már várom, hogy eldobják a fegyvereiket és gitárt vagy más hangszert kapjanak a kezükbe, majd szétnyílik egy függöny és Cad Bane egy merész tércsúszással beérkezik a színpad közepére. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pl. harcolna. :) Ha Anakin 9 évesen fogattversenyt nyert és felrobbantott egyet a Kereskedelmi Szövetség csatahajói közül, akkor Boba Fett is csinálhatna valamit 11 évesen.

Anakin a kiválasztott volt. Fett azért ennyire nem volt tehetséges (lásd a halála...). Szerintem benne lesz a sorozatban, de hogy gyilkolászni nem fog azt biztosra veszem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anakin a kiválasztott volt. Fett azért ennyire nem volt tehetséges (lásd a halála...). Szerintem benne lesz a sorozatban, de hogy gyilkolászni nem fog azt biztosra veszem. :)

Igazság szerint én se nagyon hiszem, hogy nagyon harcolna. De azért jó lenne látni.

(Boba kijutott a Sarlaccból. Tudom ez EU, de belegondolva nem lehetetlen.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul egyből 2 rész. :) Csak remélni tudom, hogy emiatt nem kell 2 hetet várnunk a 3. részig.
Úgy lesz, mint tavaly. Tavaly is 2 részzel kezdődött az évad, majd hetente 1-gyel. Kivéve amikor nem :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.