Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hát... szó-szó. Évadkezdésnek megfelelt, van még hova fejlődnie :P
Ezt vártam. De minek is olyat kérdezek, akinek nem is jön be a sorozat? :P

 

 

Történetvezetésileg fel tud valami újat mutatni? Én attól tartok, hogy ha ez tényleg öt évadon keresztül fog menni, akkor még akár el is sikadhat. Kapjuk az egykaptafára való heti clonwars adagot. :S De ne legyen igazam.
Szerintem itt még hasonló lesz a történetvezetés mint az első évadban, csak a hangulat lesz más. Legalább is ezt remélem, de hamarosan meglátjuk. Az IGN értékelése szerint ez sokkal erősebb szezon kezdet mint az elsőnél (ami szintén nem volt gyenge).

 

 

És... Olyan bölcs idézet sincs, vagy mi? Kell, hogy legyen... Elvégre az Episode Guide-okban is van. Nem lehet az, hogy véletlen késve kezdték el odakint felvenni, és... Lemaradt?

Nincs idézet sem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És... Olyan bölcs idézet sincs, vagy mi? Kell, hogy legyen... Elvégre az Episode Guide-okban is van. Nem lehet az, hogy véletlen késve kezdték el odakint felvenni, és... Lemaradt?
Mindkét részt? :)

Na majd az angolok felveszik és megcsinálják rendesen :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az IGN értékelése szerint ez sokkal erősebb szezon kezdet mint az elsőnél (ami szintén nem volt gyenge).
Nekem az 1. a 15. és a 22. rész tetszett az elsőből és ezekből is az abszolút favorit az első. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állíts valamit a gépeden. Youtube-on biztos nem olyan az élmény.

Sajna nem tudok állítani semmit. Nem nagyon értek az ilyen állítgatásokhoz.

Az előző évadot végig Youtube-on néztem HD-ben és nagyon jó élményt nyújtott. Most meg már új széles LCD monitorom van úgyhogy szerintem ütni fog. :):P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így jártunk, maradt majd a tévében vagy ha összedob valaki egy introsat.
Az angolok (Anglia) majd összedobnak egyet, náluk azt hiszem a hó végén kezdődik az évad. :)

Tehát nem kell sokat várni rá. Vagy lehet, hogy más csapat is vette nem csak a CTU és az FQM így egy másik release is kijöhet akár.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És... Olyan bölcs idézet sincs, vagy mi? Kell, hogy legyen... Elvégre az Episode Guide-okban is van. Nem lehet az, hogy véletlen késve kezdték el odakint felvenni, és... Lemaradt?

A narrátor dumájával kezdődik mindkét rész. De a feliratba beleraktam. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mai részek a HDKT-nak :)

Spoiler:

http://www.megaupload.com/?d=1XC0WX4O

És egy kis matek feladvány, mert azt úgy is szeressük. Számoljátok ki, hogy az 1,09 GB-ot mennyi időbe tellett feltölteni, ha 42 kb/s -mal ment fel? :P

(Oldie-nak nem kell, mert róla tudom, hogy az 1+1 kék halált okoz a T-800-as agyába :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mai részek a HDKT-nak :P

Spoiler:

http://www.megaupload.com/?d=1XC0WX4O

És egy kis matek feladvány, mert azt úgy is szeressük. Számoljátok ki, hogy az 1,09 GB-ot mennyi időbe tellett feltölteni, ha 42 kb/s -mal ment fel? :P

(Oldie-nak nem kell, mert róla tudom, hogy az 1+1 kék halált okoz a T-800-as agyába :P

Csak nem nyolc? :P

 

Amúgy ez tényleg szívás. Leszedtem volna én is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reggel én is megnéztem, kizárólag csak a HD változatot. Köszönöm Darth Phobos, hogy felraktad a sok megaupload linket, nélküled még mindig a falat kaparnám.

 

Félelmetesen sokat fejlődött az animáció. Az első részben ez még nem is annyira szembetűnő, de a másodikban....hát komolyan mondom amikor a végén Anakin áll Cade Bane előtt lehorgasztott fejjel, annyira realisztikusan hat az arckifejezése. Azt nem tudom, hogy ezzel csak én vagyok e így, de visszatekertem és újra meg újra megnéztem ahogy lebiggyeszti a fejét és süt az arcáról a harag. Szóval az animáció nagyon sokat fejlődött. Cade Bane mozgása és testének minden apró részlete beleértve a mimikát is, számomra teljesen meggyöző és realisztikus CGI.

 

Most nem írok mást mert elfáradtam, de nagyon tetszett az évadnyitó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.