Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nem hinném. Padméra még akkor szüksége volt. Nem beszélve Anakinról.
De azt szerintem nem gondolta, hogy Anakin olyan béna, hogy elfogatja magát. Padméra tényleg szüksége lehetett volna, de gondolom arra számított, hogy Anakin megmenti őt, a többiek meg lényegtelenek ebből a szempontból számára.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hinném. Padméra még akkor szüksége volt. Nem beszélve Anakinról.

Tusé :)

Meg még az, hogy a 2x01-ben nem úgy tűnt, mintha Sidious újabb megbízást adna, hanem inkább úgy, mint aki a hírneve alapján kereste fel Bane-t. Még mondja is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hinném. Padméra még akkor szüksége volt. Nem beszélve Anakinról.

Anakinról nem tudhatta, hogy ott lesz pont akkor.

Padmé is "problémás" szenátor volt. A halálával Sidi Anakinban még jobban feltüzelte volna a gyűlölet lángjait a szeparatisták (elhitette volna vele, hogy a szepik álltak Ziro kiszabadítása mögött) és még jobban a Sötét Oldal felé taszította volna Anakint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azt szerintem nem gondolta, hogy Anakin olyan béna, hogy elfogatja magát. Padméra tényleg szüksége lehetett volna, de gondolom arra számított, hogy Anakin megmenti őt, a többiek meg lényegtelenek ebből a szempontból számára.

 

Pontosan. Így is lehet.

 

Tusé :)

Meg még az, hogy a 2x01-ben nem úgy tűnt, mintha Sidious újabb megbízást adna, hanem inkább úgy, mint aki a hírneve alapján kereste fel Bane-t. Még mondja is.

Lehet, hogy a Hostage Crisis beli megbízást Sidi Dookun keresztül adta és Bane nem tudott arról, hogy a fő megbízó Sidi volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egyértelmű, hogy Ziro volt. Egyrészt, a hutt meg sem lepődött, hogy valaki kihozta, másrészt, Bane miért máson akarná behajtani a számlát (a fejvadászok meg nem dolgoznak önállóan).
Szerintem is. Biztos hallotta hírét, hogy mekkora király csávó ez a Bane és közvetve felbérelte. Ez ellen meg ez szólhatott, hogy egyszerűbben is kihozhatták volna, minek ehhez sakkban tartani a fél szenátust? Óriási rizikót vállaltak. Szóval ez sántít benne.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is. Biztos hallotta hírét, hogy mekkora király csávó ez a Bane és közvetve felbérelte. Ez ellen meg ez szólhatott, hogy egyszerűbben is kihozhatták volna, minek ehhez sakkban tartani a fél szenátust? Óriási rizikót vállaltak. Szóval ez sántít benne.

Még egy dolog szól a mellett, hogy Bane-t Ziro bérelte fel: Bane mellett egy rahedli IG-86-os volt, és a mozifilmben Ziro ilyen gépeket használt, ráadásul ő rendelkezett B1-es droidokkal, vagyis vásárolt magának szövetségi robikat, és Bane támogatta néhány BX kommandós droid is, ami szintén jöhetett Ziro raktárából.

Szerintem a Szenátus megtámadása azért lehetett szükséges, mert Ziro hadifogoly volt, és mint ilyet, katonai börtönben őrizték. Oda meg nem lehet csak úgy bemenni, pláne, hogy klónok őrzik, akikre nem lehet megfélemlítéssel, pénzzel, vagy fenyegetéssel hatni, csak paranccsal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, köszi a leírásokat. :) A kvíz előtt is azokat olvasgattam el még az első évadból, mert az epizódokat nem volt időm végignézni, és bár nem sokat segítettek (az egyetlen jó válaszomat nem onnan tudtam), de a 2. évad kezdete előtt jó volt ismét végigpörgetni, mi minden történt az előzőekben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, köszi a leírásokat. :) A kvíz előtt is azokat olvasgattam el még az első évadból, mert az epizódokat nem volt időm végignézni, és bár nem sokat segítettek (az egyetlen jó válaszomat nem onnan tudtam), de a 2. évad kezdete előtt jó volt ismét végigpörgetni, mi minden történt az előzőekben. :D

Szívesen. A kvíz előtt én is végigolvastam, rajtam sem sokat segített, pedig majdnem minden kérdésre ott volt a válasz, és engem ez bosszantott is, mert tudtam, hogy olvastam, csak nem jutott eszembe :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

na mi lesz holnap reggel? :lol: na mi lesz holnap reggeeeeeel? :evil:
Ody söre valszeg a hűtőbe kerül, míg mások csípás szemekkel a monitoraikat fogják stirölni. :lol: A "normálisabb" fajtája, köztük jómagam, pedig türelmesen megvárja, míg az epizód leadását követő harmadik órában ( sacc úgy kilenc óra tájban) Kolmilan dalolva dobja fel a feliratott a netre. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

na mi lesz holnap reggel? :lol: na mi lesz holnap reggeeeeeel? :)
Várom már. Eszméletlen jó részre számítok. :angry:

 

Ody söre valszeg a hűtőbe kerül,
Most borozok. :) Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is, roppant idegesítő volt. Meg az epizód elejei idézet hiánya is...
Engem is bosszantott, mert azzal együtt kerek az egész. Olyan volt, mintha a mozifilm egyből a szöveggel kezdődne, semmi fanfár és kék szöveg. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.