Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szerintem is remek képek de melyik epizódból vannak és honnan?

Nem tudom melyik epizódból vannak, csak annyit tudok, hogy ezeket még nem adták le. :) Egyébként még az évad indulása előtt raktak fel ilyen második évados videókat a starwars.com-ra, és azokból vágtam ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom melyik epizódból vannak, csak annyit tudok, hogy ezeket még nem adták le. :) Egyébként még az évad indulása előtt raktak fel ilyen második évados videókat a starwars.com-ra, és azokból vágtam ki.
Szerintem a Grivis részek után jönnek, mert a tábornokot is ezen a bolygón látjuk harcolni az előzetesben.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval, Ody... Például Ventress részéről is a konföderációnak van igaza... Ez leginkább a TCW regényváltozatában jelenik meg. Például a drágalátos Jedi Rendnek eszébe se jutott, hogy segítségére legyen a Rattatak bolygón uralkodó nyomornak, és a rabszolgáknak. Egyedül Asajj mestere, Ky Narec volt annyira emberi, hogy segítsen rajtuk, de persze ezt a Jedi Tanács nem támogatta, és otthagyták őt meghalni. Meg... Miért tolerálják a Jedik a rabszolgaságot? Miért nem szabadítják fel őket? Bűntudat nélkül szövetségre léptek volna a Huttokkal, csak azért, hogy megkaparintsanak néhány hiperűrútvonalat. Mégis ez milyen fényt vethet a Köztársaságra, amelynek törvényei elvileg tiltják a rabszolgaságot, de képesek szemet hunyni felettük, hogy ha az ő érdekükről van szó. Aztán pedig ott van még Dooku, és a galidraani csata eseményei. Megöltek egy egész klán mandaloriait, az utolsó túlélő Jango Fett volt. Aztán... Ott van a Szenátus. Korruptnál korruptabb szenátorok egyvelege. Támogatják a háborút egy olyan bolygóról, ami egészen a háború végéig érintetlen marad... Szóval, nagyjából ezért van igaza CIS-nek. Meg hát ott vannak még a Jedik. Önelégültek, elvakítja őket a saját hatalmuk, különösen Yodát. Meg ott vannak még Mace Windu szavai az EPIII.-ban, hogy nekik kell átvenniük a Köztársaság irányítását, ha le kellene váltani Palpatine-t. A hatalom efféle birtoklása mióta a Jedik módszere? Oké, kicsit elkalandoztam a topik eredeti témájától, de ezt le kellett írnom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval, Ody... Például Ventress részéről is a konföderációnak van igaza... Ez leginkább a TCW regényváltozatában jelenik meg. Például a drágalátos Jedi Rendnek eszébe se jutott, hogy segítségére legyen a Rattatak bolygón uralkodó nyomornak, és a rabszolgáknak. Egyedül Asajj mestere, Ky Narec volt annyira emberi, hogy segítsen rajtuk, de persze ezt a Jedi Tanács nem támogatta, és otthagyták őt meghalni. Meg... Miért tolerálják a Jedik a rabszolgaságot? Miért nem szabadítják fel őket? Bűntudat nélkül szövetségre léptek volna a Huttokkal, csak azért, hogy megkaparintsanak néhány hiperűrútvonalat. Mégis ez milyen fényt vethet a Köztársaságra, amelynek törvényei elvileg tiltják a rabszolgaságot, de képesek szemet hunyni felettük, hogy ha az ő érdekükről van szó.
Ventressnél az a megoldás, hogy bérgyilkosnak állok? Ezzel milyen jó ügyet akar szolgálni? Elég megnézni a ténykedését, én nem hinném, hogy egy jó ügyért harcoló karakter úgy viselkedne ahogy Ventress tette. A Jedik paktuma Jabbával valóban vérlázító, ebben igazad van. Egyedül Windu említi meg, hogy sötét nap ez a Köztársaság életében mert ilyen alkut kénytelenek kötni azzal a bűnözővel. Valószínűleg Qui-Gon forgott volna a sírjában ha ezt megtudja. az meg valóban érdekes, hogy talán Yoda nyomja a legjobban ezt a Hutt mentőakciót. Dehát a szükség nagyúr ugyebár....még akkor is ha ez presztízsveszteséggel jár. De ez az egész háború egy hatalmas lejtő a Jedik és a demokrácia számára.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyolc epizódot vártam a második évad előzetes véleményezésével, hogy lehetőleg megforduljon a trend, amit az első pár részben kialakulni láttam, de hiába. Annak idején, az első évad értékelésekor azt írtam, két dolgot várok a Clone Wars-tól:

 

"1. Adják vissza több ponton a mozifilmek hangulatát, ugyanakkor

2. merjenek is eltérni tőle, némiképp moziidegen (de nem SW-től idegen) elemek alkalmazásával, hogy a sorozat egyéni ízt kapjon."

 

Az én szememben a sorozat második évadja eddig nagyrészt képtelen volt visszaadni a mozifilmek hangulatát, amikor pedig eltért tőle, teljesen Star Wars-idegen irányba ment el. Az egyes részekben gyakran fantáziátlan helyszínek vagy különböző okokból működésképtelen jelenetek sorjáztak egymás után. Anakint láttuk személyes poklában, a Mustafaron, miközben dramaturgiai szempontból fontos lett volna, hogy ne járjon ott, mielőtt eljön az ideje. Karakteridegen akciókból is kijutott, mindenekelőtt a korcs Sidious jut eszembe. Anakin letorkolós stílusa azért került a képbe, hogy jó kontrasztot adjon két másik Jedivel stb.

Ívet továbbra se nagyon látok. Az, hogy a sorozat azért ugrál az időben, mert csak fejezeteket mutat be a klónháborúból, számomra inkább a sorozat ívének kényszere alóli kibújásnak látszik, ahogy azt az első évadértékelőben leírtam. Persze el lehet fogadni egy ív nélküli sorozatot is, csak nem erre az egyszerűbb megoldásra számítottam - különösen nem egy olyan univerzumban, ahol a mozifilmek az íves szerkesztés iskolapéldái. Az elfogadáshoz viszont az kéne, hogy az epizódok önmagukban tetsszenek, ami nálam nem teljesül.

A legutóbbi két résznek szerintem már semmi köze ahhoz a Star Wars-hoz, amit Lucas megálmodott, sokkal inkább egy kreatív csapathoz, akik erősen izzadnak, hogy összehozzák a heti betevő CW-t. A zombik számomra a nonszensz irányába rúgják a sorozatot, ráadásul elég átlátszó és elszomorító, hogy erre az egészre a Death Troopers hype-olása miatt volt szükség.

A sorozat számomra általánosan gyenge színvonalát sajnos nem menti meg, ha egy húszperces epizódban egy-két húszmásodperces jelenetet vagy apró mozzanatot találok, ami tetszik (pl. gunga gyerek szobája és játékai, Padmé ölelés közben továbbítja az adatkártyát, az alvó geonosisi keze leesik és felébred, két klón egyedül a barlangban, Ashoka és az asztal). Csak a Landing at Point Rain és a Weapons Factory epizódokban találtam számottevő mennyiségű jó jelenetet, noha utóbbi szintén terhelt volt a CW-ben megszokott hibáktól.

 

Bevallom, ezalatt a nyolc epizód alatt leforgácsolódott a Clone Wars iránti érdeklődésem, ezért sem fűzök megjegyzéseket külön-külön egyik részhez sem. Úgy érzem, a Clone Wars által képviselt Csillagok háborúja és az a Csillagok háborúja, ami az én fejemben van, egyre messzebb kerül egymástól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a második szezon azért tetszi, mert a részek sokkal egységesebbek mint az első szezon sok különálló fejezete...ami meg abban az időszakban pont azért tetszett, mert heti szinten kaptam nagyjából különáló történeteket.

 

Meg vagyok elégedve a sorozat ívével és szerintem a TCW csak most lett igazán hű a trilógiához, mert végre igazán sötét tónusu részeket kapunk amiben a gonosz igazán gonosz a jók pedig kezdi elveszíteni az ártatlanságukat. Az alkotók ígérték, hogy a Birodalom Visszavág alapkoncepciója fog érvényesülni és én 8 rész után maximálisan ezt érzem. A jedik sorozatosan vesztenek a pozíciójukból, az oldalak összemosódnak, minden kontúr elveszik és többé már nem látod világosan, hogy ki mit is képvisel igazából. Olyan elvtelenül folynak a történések és szerintem ez jó. Például Obiwan és Anakin lazán megölte a geonozisi királynőt, és amennyiben csak egy volt belőle, úgy egy egész fajt akár a kipusztulás szélére sodortak. Hol itt a jediség...hol itt a felsőbbrendű erkölcs? Nagyon helyesen sehol....mert a Jedik a saját sírjukat ássák azzal hogy részt vesznek a háborúban. Többé már nem az erkölcs megingathatatlan bálványai, hanem katonák. Az egész második évadot átszövi ez a kétely és a sötétség leple valóban ráborul mindenre. Talán a harcosokból lett zombik nem ennek a legszebb metafórái?

 

A 2. évad sokkal megfontoltabban összeraktott és személy szerint én azt kívánom, hogy ez az ütem kísérje is végig a sorozatot.

 

Régen a sok droid humor volt a probléma, most meg az, hogy megjelentek olyan motívumok, amik eddig nem voltak jelen az SW világában. Szerintem ez az elfogadás teljes hiánya és azt érzem, hogy az új részek iránti gyűlölet is pont ebből az intoleranciából fakadta annó.

 

Nem akarok vitát kezdeni, de érdemes elgondolkondi azon, hogy akiben megfogalmazódnak ezek a kétségek, abból talán kezd kiveszni a rugalmasság és többé már nem tudja gyermeki lelkesedéssel nézni az SW fejlődését és átalakulását. Mert a hangsúly ezen van!

 

Nincsen EU, meg filmek, meg TCW sorozat meg ABCDEFG cannon meg hasonló baromságok. Star Wars van ami egyenlő a fantázia határtalan birodalmával és ebbe minden belefér a mese és a jóizlés határain belül. Ezt nem értik meg az új részek fanyalgói, mert totálisan félreértelmezik a Lucasi üzenetet, ami abban áll hogy, MIÉRT IS NE? (Erre születik általában az a válasz, hogy a régi részekben az nem úgy volt és azért meg amazért....fárasztó blablabla) Nincsen alaptörvény is nincsen alapigazság, mert ez egy mese ami akkor működik a legjobban, ha a legképtelenebb dolgokkal mutatja be valós problémáinkat.

 

Természetesen, mindenkinek jogában áll saját meglátása alapján szeretni vagy útálni a TCW részeket, ez elvitathatatlan.

De az is elvitathatatlan, hogy a Star Wars egy fantázia mű, aminek nincsenek korlátai és jószerivel bármi belezsúfolható, amennyiben egy kicsit átkonvertáljuk a környezetnek megfelelő formába.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy érzem, a Clone Wars által képviselt Csillagok háborúja és az a Csillagok háborúja, ami az én fejemben van, egyre messzebb kerül egymástól.
A különbség szerintem is megvan a két kategória között, és megértem, ha ez csalódást okoz. Nekem nem voltak igazán konkrét elvárásaim, azon kívül, hogy kapjunk egy képet a háborúról, és ebbe számomra sok minden belefér - bár a zombikat én is kihagytam volna. :clap2: Az ív nekem is hiányzik, de belegondolva, hogy 22 perces epizódokra van felszabdalva az egész, elfogadtam, hogy pillanatképeket fogunk kapni. Ez egy másik módja a SW-univerzum bemutatásának. :)

 

Nem akarok vitát kezdeni, de érdemes elgondolkondi azon, hogy akiben megfogalmazódnak ezek a kétségek, abból talán kezd kiveszni a rugalmasság és többé már nem tudja gyermeki lelkesedéssel nézni az SW fejlődését és átalakulását. Mert a hangsúly ezen van!
A gyermeki lelkesedés idővel elmúlik sok embernél, mert felnő, és más kezdi foglalkoztatni, aztán van, hogy később visszatér. :) És ezért nem mindegy, hogy az embert milyen saját egyéni korszakában érik ezek a hatások. Lehet, hogy most rugalmatlanabb valaki, konkrét elvárásai vannak, amelyek nem teljesülnek (tipikusan ilyen az, hogy pl. miért nem olyan az Ep1-3, mint az Ep4-6), aztán befogadóbbá válik, mert változik ő maga és a világról alkotott véleménye is, tágul a határ. Velem pl. így történt. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Stílusjegyek Zéééé, stílusjegyek. Én nem fanyalogtam ( úgy az egészén) az új trilógián, de itt a TCW-ben, ezzel a zombis dologgal nem az SW stílusjegyei voltak jelen. Ha most teszem azt egy békaszerű képződmény megcsókolása körül folyt volna az esemény ( ismerjük a sablont, ugye? ) ) akkor is a nemtetszésemnek adtam volna hangot hiába az általad említett határtalan elfogadás. És akkor folytathatnám hasonlókkal, amik más fantáziatörténetekben előfordulhatnak. Az SW-ben ne legyen ilyen, ennyi. Műkődik az ezek nélkül is :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez az elfogadás teljes hiánya és azt érzem, hogy az új részek iránti gyűlölet is pont ebből az intoleranciából fakadta annó.

 

Nem akarok vitát kezdeni, de érdemes elgondolkondi azon, hogy akiben megfogalmazódnak ezek a kétségek, abból talán kezd kiveszni a rugalmasság és többé már nem tudja gyermeki lelkesedéssel nézni az SW fejlődését és átalakulását. Mert a hangsúly ezen van!

 

De az is elvitathatatlan, hogy a Star Wars egy fantázia mű, aminek nincsenek korlátai és jószerivel bármi belezsúfolható, amennyiben egy kicsit átkonvertáljuk a környezetnek megfelelő formába.

Szerintem nem kell mindent elfogadni, ha az egyszer nem tetszik :clap2: Ez nem az elfogadásról vagy annak hiányáról szól, hanem valaminek a minőségi kifogásolásáról.

 

Vagy talán csak ez a TCW nem tetszik nekik, de szerintem a személyeskedést inkább hanyagoljuk :)

 

Bármi nem zsúfolható bele, mivel azért megvan egy kép arról, mi az SW, és attól azért ne térjünk el túlzott mértékben. Jól is nézne ki, ha minden fantáziamű tele lenne attól idegen elemekkel csak azért, mert azok az elemek is fantáziaelemek, csak éppen egy másik világé. Pl. SW-ben nem szeretnék orkokat látni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincsen EU, meg filmek, meg TCW sorozat meg ABCDEFG cannon meg hasonló baromságok. Star Wars van ami egyenlő a fantázia határtalan birodalmával és ebbe minden belefér a mese és a jóizlés határain belül. Ezt nem értik meg az új részek fanyalgói, mert totálisan félreértelmezik a Lucasi üzenetet, ami abban áll hogy, MIÉRT IS NE? (Erre születik általában az a válasz, hogy a régi részekben az nem úgy volt és azért meg amazért....fárasztó blablabla) Nincsen alaptörvény is nincsen alapigazság, mert ez egy mese ami akkor működik a legjobban, ha a legképtelenebb dolgokkal mutatja be valós problémáinkat.

 

Természetesen, mindenkinek jogában áll saját meglátása alapján szeretni vagy útálni a TCW részeket, ez elvitathatatlan.

De az is elvitathatatlan, hogy a Star Wars egy fantázia mű, aminek nincsenek korlátai és jószerivel bármi belezsúfolható, amennyiben egy kicsit átkonvertáljuk a környezetnek megfelelő formába.

Ezt szépen megfogalmaztad. Tetszik a gondolat. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bármi nem zsúfolható bele, mivel azért megvan egy kép arról, mi az SW, és attól azért ne térjünk el túlzott mértékben. Jól is nézne ki, ha minden fantáziamű tele lenne attól idegen elemekkel csak azért, mert azok az elemek is fantáziaelemek, csak éppen egy másik világé. Pl. SW-ben nem szeretnék orkokat látni :D
Én sem, de még tündéket sem. :D

 

De viccet félretéve: a TCW megpróbálja tágítani az SW-univerzumot egyrészt azzal, hogy olyan időszakot mutat be, ami a mozifilmekből hiányzik, pedig igen lényeges korszak (ugyan egyéb EU-művek vannak a témában, de azok sokszor ellentmondanak a később készült filmeknek), másrészt pedig azzal, hogy egy más stílussal próbálkozik, mint azok. Mint minden újítás, felemás fogadtatást kapott, van akinek nem tetszik, mert más (régi gyerekek :)), van akinek meg épp emiatt tetszik meg az SW (mai gyerekek :)). Változik a világ körülöttünk, Herakleitosz mondása szerint "nem léphetsz kétszer ugyanabba a folyóba", így ez a sorozat sem lehet olyan, mint a saga, mert más igényeket elégít ki. Szerintem is vannak gyengébb részei, és talán többet is ki lehetett volna hozni belőle, hogy még szélesebb rétegeknek tetszen (pl. legyen íve a történetnek, lehetőséget teremtve jobban a karakterárnyalásokra - nálam ez a legnagyobb negatívum -, vagy hogy ne nevezzék az évadot fejvadászosnak, ha lemegy benne egy 5 részes sztori, egy szem fejvadász nélkül, ami a fejvadász-rajongóknál biztos kiveri a biztosítékot), de még így is jó lett. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is vannak gyengébb részei, és talán többet is ki lehetett volna hozni belőle, hogy még szélesebb rétegeknek tetszen (pl. legyen íve a történetnek, lehetőséget teremtve jobban a karakterárnyalásokra - nálam ez a legnagyobb negatívum -, vagy hogy ne nevezzék az évadot fejvadászosnak, ha lemegy benne egy 5 részes sztori, egy szem fejvadász nélkül, ami a fejvadász-rajongóknál biztos kiveri a biztosítékot), de még így is jó lett. :)

Mint például nálam. :) Én odavagyok ezekért az alvilági figurákért az SW-ben, és azt hittem, hogy ebben az évadban el leszünk árasztva fejvadászokkal, ha már óriási betűkkel mutatták nekünk az előzetesekben, hogy Rise of the Bounty Hunters.

 

Nah, de én is leírom a véleményem erről az évadról... Olyan ez a második évad, mint az EPII. és az EPIII. furcsa egyvelege. EPII.-es klónok harcolnak javarészt EPIII.-as helyszíneken. Hangulatilag abszolút elkomorult az évad. Ez az évad egyik varázsa, de egyben az egyik hibája is. Hiányzik az a gyönyörű színvilág, ami az első évadot sokkal inkább jellemezte. A másik pedig, hogy az első évadban ilyenkorra már öt különálló történet futott le, mi pedig kaptunk jóformán kettőt. Kivéve akkor, ha a Senate Spy-t és a két zombis részt külön választjuk a geonosisi történetszáltól. Az évad eleje zseniális volt, főleg Cad Bane, csak egy kicsit kevés volt belőle. :) Aztán jött a geonosisi történetszál. Én megpróbáltam egyben megnézni mind az öt részt, de a Legacy of Terror valahogy nagyon különáll ettől az egésztől. Talán azért, mert a Weapons Factory végén Ahsoka és Barriss önfeláldozása már önmagában a történet fináléja lehetne. Én nagyon toleráns vagyok az SW terén, és nekem csak nagyon kevés dolog ütötte ki a biztosítékot. (Mint például Sam, Simon The Killer Ewok, és a Nabopolasszar által mutatott Energizer Bunny) Szóval, nekem a zombik még bőven beleférnek. Már korábban is voltak zombik az SW-ben, csak valamiért a Deathtroopers miatt most nagyon divatosakká váltak. Ki érti ezt? Fentebb említettem, hogy ez az évad az EPII. és az EPIII. összekeveréseként tekinthető. Ez lehet az átmenet a harmadik és az első évad között. Talán a harmadik évadra már EPIII.-as páncélzatú klónokat kapunk, ki tudja? Az viszont már kezd bosszantani, hogy az ilyen nagyobb szárazföldi hadjáratok mindig sivatagokban játszódnak. Előszőr Ryloth, most pedig a Geonosis. Nem arról van szó, hogy nem jó bolygó a Geonosis, de már egy kicsit sok belőle. És az én szememben rövid időn belül unalmassá tud válni. A Christophsist ellenben sosem unnám meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg vagyok elégedve a sorozat ívével és szerintem a TCW csak most lett igazán hű a trilógiához, mert végre igazán sötét tónusu részeket kapunk amiben a gonosz igazán gonosz a jók pedig kezdi elveszíteni az ártatlanságukat. Az alkotók ígérték, hogy a Birodalom Visszavág alapkoncepciója fog érvényesülni és én 8 rész után maximálisan ezt érzem. A jedik sorozatosan vesztenek a pozíciójukból, az oldalak összemosódnak, minden kontúr elveszik és többé már nem látod világosan, hogy ki mit is képvisel igazából. Olyan elvtelenül folynak a történések és szerintem ez jó. Például Obiwan és Anakin lazán megölte a geonozisi királynőt, és amennyiben csak egy volt belőle, úgy egy egész fajt akár a kipusztulás szélére sodortak. Hol itt a jediség...hol itt a felsőbbrendű erkölcs? Nagyon helyesen sehol....mert a Jedik a saját sírjukat ássák azzal hogy részt vesznek a háborúban. Többé már nem az erkölcs megingathatatlan bálványai, hanem katonák. Az egész második évadot átszövi ez a kétely és a sötétség leple valóban ráborul mindenre. Talán a harcosokból lett zombik nem ennek a legszebb metafórái?

 

A 2. évad sokkal megfontoltabban összeraktott és személy szerint én azt kívánom, hogy ez az ütem kísérje is végig a sorozatot.

Teljesen így látom én is. Mondjuk nekem a zombikkal sincs bajom, mert nem a föld alól másznak elő a sírkövek alól, és max. a genosisik szeme és mozgása emlékeztet rájuk. A Brain Invaders -ben meg nincsenek is zombik... Talán nem kell ecsetelnem mennyire bejön ez az egész sorozat, és számomra ma ez jelenti az SW-t. Mindaddig boldog leszek, amíg lesz olyan személy itt a fórumon akivel jókat lehet beszélni az egyes epizódokról. Magyarán amíg lesz olyan akinek tetszik! Amúgy tudom, hogy nem sokat számít, de külföldön ez a második évad szinte osztatlan sikert aratott eddig. Mindig szoktam olvasni kritikákat az epizódok után, és ezen magam is meglepődtem. Az IGN nagy fikagép site, de a kritikusa oda van érte.

 

Mint például nálam. :P Én odavagyok ezekért az alvilági figurákért az SW-ben, és azt hittem, hogy ebben az évadban el leszünk árasztva fejvadászokkal, ha már óriási betűkkel mutatták nekünk az előzetesekben, hogy Rise of the Bounty Hunters.
Még 14 rész hátra van. Láthatsz még annyi fejvadászt, hogy bele is unsz majd.

 

Nah, de én is leírom a véleményem erről az évadról... Olyan ez a második évad, mint az EPII. és az EPIII. furcsa egyvelege. EPII.-es klónok harcolnak javarészt EPIII.-as helyszíneken. Hangulatilag abszolút elkomorult az évad. Ez az évad egyik varázsa, de egyben az egyik hibája is. Hiányzik az a gyönyörű színvilág, ami az első évadot sokkal inkább jellemezte. A másik pedig, hogy az első évadban ilyenkorra már öt különálló történet futott le, mi pedig kaptunk jóformán kettőt.
Miért lenne hiba a színvilág mássága? Ez is illik az évad vonulatába. Biztos lesz különálló történet is, de én jobban örülök inkább az összefüggőeknek mert a kohézió is nagyobb lesz ezáltal.

 

 

hogy az ilyen nagyobb szárazföldi hadjáratok mindig sivatagokban játszódnak. Előszőr Ryloth, most pedig a Geonosis. Nem arról van szó, hogy nem jó bolygó a Geonosis, de már egy kicsit sok belőle. És az én szememben rövid időn belül unalmassá tud válni. A Christophsist ellenben sosem unnám meg.
A Rylothon azért volt sokféle felszíni forma. Arra semmiképp nem sütném rá, hogy sivatag lenne.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen ez nem jelenti azt, hogy nem tetszik a sorozat. :P Továbbra is oda vagyok ám érte. :P Igen, volt egy két érdekes felszíni forma a Rylothon... Ilyen nagy, gombócszerű izék, de igazából sosem tudtam, hogy hogyan alakulhattak ki. Rylothon leginkább az a kiszáradt, ritkás erdőség tetszett legjobban Nabat városánál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen ez nem jelenti azt, hogy nem tetszik a sorozat. :P Továbbra is oda vagyok ám érte. :P Igen, volt egy két érdekes felszíni forma a Rylothon... Ilyen nagy, gombócszerű izék, de igazából sosem tudtam, hogy hogyan alakulhattak ki. Rylothon leginkább az a kiszáradt, ritkás erdőség tetszett legjobban Nabat városánál.
Tudom, hogy neked tetszik és szeretek is veled beszélgetni róla. :P Nem azért írtam amit írtam, mert ezt kétségbe vonom. A Nabati erdőség remek volt. Rylothon végül is elég sok felszíni formát és képződményt láthattunk.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, hogy neked tetszik és szeretek is veled beszélgetni róla. :P Nem azért írtam amit írtam, mert ezt kétségbe vonom. A Nabati erdőség remek volt. Rylothon végül is elég sok felszíni formát és képződményt láthattunk.

De nekem valamiért még mindig a Christophsis a nagy kedvenc. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is kétszer szerepelt már. Nekem is tetszik az a világ. Egyszerű de mégis elegáns.

Meg a christophsisi csata zenei aláfestései egyszerűen zseniálisak. :P Mindkét esetben. Az első évadból továbbá a Rodia és a Vassek tetszett a legjobban. Bár... Minden bolygó jó volt a maga módján, de nekem igazából ezek emelkedek ki a többi közül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg a christophsisi csata zenei aláfestései egyszerűen zseniálisak. :P Mindkét esetben. Az első évadból továbbá a Rodia és a Vassek tetszett a legjobban. Bár... Minden bolygó jó volt a maga módján, de nekem igazából ezek emelkedek ki a többi közül.
Nekem akkor katarzisom volt, amikor a mozifilmben nekimennek a robotoknak. Akkor a zene és a feeling tökéletes összhangban van. Tökéletes SW érzés.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem akkor katarzisom volt, amikor a mozifilmben nekimennek a robotoknak. Akkor a zene és a feeling tökéletes összhangban van. Tökéletes SW érzés.

Amikor Obi-Wan kiadja a parancsot a mozifilmben a rohamra, akkor pont úgy remegtették a kamerát, hogy a moziban úgy éreztem magam, mintha ott futottam volna a bajtársak között. Eszméletlenül nagy volt! Csak sajna a tévé ezt nekem nem nagyon tudja visszaadni. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor Obi-Wan kiadja a parancsot a mozifilmben a rohamra, akkor pont úgy remegtették a kamerát, hogy a moziban úgy éreztem magam, mintha ott futottam volna a bajtársak között. Eszméletlenül nagy volt! Csak sajna a tévé ezt nekem nem nagyon tudja visszaadni. :P
Nekem most már igen. :P A következő BR beruházás a TCW mozi lesz.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Váratlanul felkerült ma a két új rész guide -ja. Ti is megnézhetitek a második évad szekciójában.

 

Spoiler:

A dezertőrös epizód nagyon érdekesnek ígérkezik, mert egy olyan klónról szól akinek családja lett, miután lelépett a seregből. :D Asszem megint lesz miről beszélni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.