Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Spoiler:

A dezertőrös epizód nagyon érdekesnek ígérkezik, mert egy olyan klónról szól akinek családja lett, miután lelépett a seregből. :P Asszem megint lesz miről beszélni.
Ez valóban nagyon érdekesnek ígérkezik. :D Bár a csatákat kedvelők biztos mást mondanak majd. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztaaa... Előre látom, hogy ezen a részen rengeteget fogunk vitatkozni, és hogy nekem az Innocents Of Ryloth-hoz hasonlóan az egyik kedvencem lesz. Kicsit James Bondosan mutatkozik be. :hmm: Én nagyon várom ezt az epizódot, hasonló filozófiai gondolatmenetek várhatók szerintem benne, mint a Jedi Crashben.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kis "ajándék" a StarWars.com-tól, Jar-Jar főszereplésével, egy picikét-picikét, magyarul is! :)

 

Jar-Jar ajánlásával!

Ööö... Barnez, ez kinnt van az swsaga főoldalán. :hmm: Megjegyzem, a Bombad Jediben nem volt ilyen jelenet, hogy Jar Jar visszadob egy hődetonátort a felszínre, hogy felrobbantsa a droidokat.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztaaa... Előre látom, hogy ezen a részen rengeteget fogunk vitatkozni, és hogy nekem az Innocents Of Ryloth-hoz hasonlóan az egyik kedvencem lesz. Kicsit James Bondosan mutatkozik be. :P Én nagyon várom ezt az epizódot, hasonló filozófiai gondolatmenetek várhatók szerintem benne, mint a Jedi Crashben.
Én is ezt várom tőle! Tökre kivagyok, hogy még egy hét van hátra a bemutatóig. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is ezt várom tőle! Tökre kivagyok, hogy még egy hét van hátra a bemutatóig. :D

Persze ez csak egy tipp, de mostanság a tippjeim háromnegyede bejött. Persze nem hagyom, hogy az elvárásaim elvakítsanak, mert bár örülök Grievous visszatérésének egy duplarész keretein belül, de igazából még mindig a fejvadászokért rinyálok. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem grivi olyan kemény lesz, mint még ebben a sorozatban soha! :D Ja, és kíváncsi vagyok, hogy a Deserter-t milyen szándék vezérli...

Amúgy Amerikában Január 1. estéjén vetítik le az epizódokat, vagy szilveszterkor?

Január elsején. :P A grivis kép alapján elég keményen megf*ngatja Obit.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor már másodikán reggel tölthetők is lesznek! :D

Most néztem meg az epizód guideját, is Obi-Wan úgy tűnik, hogy nem a boldogságtól emeli fel a két kezét! :P

Spoiler:

És Adi Gallia is feltűnik, ez még jobb, hiszen eddig nem sok szerepet kapott. Konkrétan, még nem is láthattuk a sorozatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem valószínű, hogy így lesz, bár én is találtam korábban egy epizódlistát a 3. évad végéig. Egyértelmű, hogy fake, de azért bemásolom, hátha valami mégis csak igaz lesz majd belőle: (a 11, 12 már eleve nem igaz, ha a lenti lista hiteles)

 

.

.

.

2x11 - Padme's (Padmé-ék)

2x12 - Jedi Hunter (Jedi vadászat)

2x13 - Ambush in the Outer Rim (Rejtekhely a Külső Gyűrűben)

2x14 - Battle for the Midnight Shadow (A Midnight Shadow csatája)

2x15 - Return to Vanqor (Visszatérés Vanqorra)

2x16 - Return to Florrum (Visszatérés Florrumra)

2x17 - Twilight Crash (A Twillight zuhanása)

2x18 - Twilight Disaster (A Twillight katasztrófája)

2x19 - Clone Ambush (Klónbúvóhely)

2x20 - Assault on the Lucrehulk, Part 1 (Ostrom a Lucrehulk-on, 1. rész)

2x21 - Assault on the Lucrehulk, Part 2 (Ostrom Lucrehulk-on, 2. rész)

2x22 - Dead on Teth (Halál Tehth-en)

 

 

Season 3 (3. évad)

 

3x01 - Secrets of Darth Pleugeis (Darth Pleugeis titkai)

3x02 - Origin of the Force (Az Erő eredete)

3x03 - Ancient Wars of Yoda (Yoda ősi háborúi)

3x04 - Millenium Falcon Liberated, Part 1 (Az Ezeréves Sólyom felszabadítása, 1. rész)

3x05 - Millenium Falcon Liberated, Part 2 (Az Ezeréves Sólyom felszabadítása, 2. rész)

3x06 - First Jedi Revealed (Első Jedi felmerülés)

3x07 - Sith Holocrons of Darth Bane (Darth Bane Sith holokronja)

3x08 - Young Qui-gon Jinn on Hancarth, Part 1 (Az ifjú Qui-gon Jinn Hancarthon, 1. rész)

3x09 - Young Qui-gon Jinn on Hancarth, Part 2 (Az ifjú Qui-gon Jinn Hancarthon, 2. rész)

3x10 - Rescue of Boba Fett (Boba Fett megmentése)

3x11 - Light Saber Construction (A fénykard szerkezete)

3x12 - Coruscant Dark Underground (A sötét, földalatti Coruscant)

3x13 - Enter the Spice Mines of Kessel (Belépés Kessel fűszerbányáiba)

3x14 - The Journal of the Whills (A Whill krónikák)

3x15 - The Enigma Dilemma (A talányos kényszerhelyzet)

3x16 - Mysteries of the Rodar Wizards (A Rodar varázslók rejtélyei)

3x17 - Ghosts of Rage (Rage szellemei)

3x18 - Terror on Alderaan (Terror Alderaan-on)

3x19 - Roar of the Wookies (A vukik üvöltése)

3x20 - Kyber Crystal Revelation (A Kiber Kristály felfedezése)

3x21 - Desperation of Grenatrik (A Gentarik elszántsága)

3x22 - The Final Sacrifice (A végső áldozat)

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem valószínű, hogy így lesz, bár én is találtam korábban egy epizódlistát a 3. évad végéig. Egyértelmű, hogy fake, de azért bemásolom, hátha valami mégis csak igaz lesz majd belőle: (a 11, 12 már eleve nem igaz, ha a lenti lista hiteles)

 

Tuti, hogy kamu... Nálam ezek csapták ki a biztosítékot:

 

3x01 - Secrets of Darth Pleugeis (Darth Pleugeis titkai)

3x02 - Origin of the Force (Az Erő eredete)

3x03 - Ancient Wars of Yoda (Yoda ősi háborúi)

3x04 - Millenium Falcon Liberated, Part 1 (Az Ezeréves Sólyom felszabadítása, 1. rész)

3x05 - Millenium Falcon Liberated, Part 2 (Az Ezeréves Sólyom felszabadítása, 2. rész)

3x06 - First Jedi Revealed (Első Jedi felmerülés)

3x07 - Sith Holocrons of Darth Bane (Darth Bane Sith holokronja)

3x08 - Young Qui-gon Jinn on Hancarth, Part 1 (Az ifjú Qui-gon Jinn Hancarthon, 1. rész)

3x09 - Young Qui-gon Jinn on Hancarth, Part 2 (Az ifjú Qui-gon Jinn Hancarthon, 2. rész)

3x10 - Rescue of Boba Fett (Boba Fett megmentése)

3x11 - Light Saber Construction (A fénykard szerkezete)

3x12 - Coruscant Dark Underground (A sötét, földalatti Coruscant)

3x13 - Enter the Spice Mines of Kessel (Belépés Kessel fűszerbányáiba)

3x16 - Mysteries of the Rodar Wizards (A Rodar varázslók rejtélyei))

3x18 - Terror on Alderaan (Terror Alderaan-on)

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tuti, hogy kamu... Nálam ezek csapták ki a biztosítékot:

 

3x01 - Secrets of Darth Pleugeis (Darth Pleugeis titkai)

3x02 - Origin of the Force (Az Erő eredete)

3x03 - Ancient Wars of Yoda (Yoda ősi háborúi)

3x04 - Millenium Falcon Liberated, Part 1 (Az Ezeréves Sólyom felszabadítása, 1. rész)

3x05 - Millenium Falcon Liberated, Part 2 (Az Ezeréves Sólyom felszabadítása, 2. rész)

3x06 - First Jedi Revealed (Első Jedi felmerülés)

3x07 - Sith Holocrons of Darth Bane (Darth Bane Sith holokronja)

3x08 - Young Qui-gon Jinn on Hancarth, Part 1 (Az ifjú Qui-gon Jinn Hancarthon, 1. rész)

3x09 - Young Qui-gon Jinn on Hancarth, Part 2 (Az ifjú Qui-gon Jinn Hancarthon, 2. rész)

3x10 - Rescue of Boba Fett (Boba Fett megmentése)

3x11 - Light Saber Construction (A fénykard szerkezete)

3x12 - Coruscant Dark Underground (A sötét, földalatti Coruscant)

3x13 - Enter the Spice Mines of Kessel (Belépés Kessel fűszerbányáiba)

3x16 - Mysteries of the Rodar Wizards (A Rodar varázslók rejtélyei))

3x18 - Terror on Alderaan (Terror Alderaan-on)

 

Azért szerintem nem lenne rossz 1-2 "oktató" jellegű rész sem, ami feltárja a múltban történt fontosabb eseményeket vagy hasonló érdekes helyszíneket, karaktereket. Végül is a Hidden Enemy sem tartozik az 1. évadhoz, inkább a sorozatot felvezető mozifilm felvezető része...:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tuti, hogy kamu...

Kezdve azzal, hogy még Plagueis nevét se tudják rendesen leírni. Meg persze, majd egy Klónok Háborújáról szóló sorozat minden második epizódja flashback lesz? Ennyire azért ne akarjanak már megetetni minket kamu információkkal. Pláne ott a legnagyobb hiba, hogy az Ambush In The Outer Rim egyenlő az első évad első részével, csak lerövidítették a nevét. Továbbá hogy a TCW-ben sosem adnak még az összefüggő részeknek sem ugyanazt a címet számozással ellátva, mint itt, hogy Part 1., Part 2., stb...

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kezdve azzal, hogy még Plagueis nevét se tudják rendesen leírni. Meg persze, majd egy Klónok Háborújáról szóló sorozat minden második epizódja flashback lesz? Ennyire azért ne akarjanak már megetetni minket kamu információkkal. Pláne ott a legnagyobb hiba, hogy az Ambush In The Outer Rim egyenlő az első évad első részével, csak lerövidítették a nevét.

 

Na igen. Egyébként egy olyan oldalról szedtem a címeket, ahol fent van Lucas 7-8-9. epizódjainak forgató könyve, ami persze szintén hatalmas kamu...

ITT a link!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.