Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

De azért tök jó, hogy Phobosnak megint sikerült eredményesen nem használni a spoiler kapcsolót... :P
Tegnap Ody betette spoiler nélkül, és erről beszélgettünk, miközben te is írtál valamit. Tehát láthattad a hozzászólásokat ehhez kapcsolódóan.

Bár akkor is bocsi :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem láttam, és akkor is, ha láttam volna, csak én vagyok ezen a fórumon, aki szelektálva, vagy teljes mértékben kerüli a spoilerket? Donát is tuti morcos lenne, ha a Lightsaber Lost topicban belefutna ebbe az infóba. Szóval ne hozzám igazodj!

Most sikeresen elérted, hogy a következő részt már fintorogva várjam...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem láttam, és akkor is, ha láttam volna, csak én vagyok ezen a fórumon, aki szelektálva, vagy teljes mértékben kerüli a spoilerket? Donát is tuti morcos lenne, ha a Lightsaber Lost topicban belefutna ebbe az infóba. Szóval ne hozzám igazodj!

Most sikeresen elérted, hogy a következő részt már fintorogva várjam...

Pedig a topik elején le van írva, hogy ne spoilerezzünk, hanem az adott részről beszélgessünk csak. Szigorúbban kell vennem nekem is. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben a témában akkor többen is sárosak vagyunk, nem csak Phobos, hiszen itt is és ott is volt erről szó. Én sem szeretem a spoilereket, de ez nem tűnt annak, pedig jogos a felvetésed. :P Elnézést!

No problemo, mindent bespoilereztem, én meg majd fintorgok kicsit az epizód előtt, aztán remélem, az epizód el tudja felejtetni velem ezt a hihetetlenül borzalmas húzást... :P:lol:

 

Pedig a topik elején le van írva, hogy ne spoilerezzünk, hanem az adott részről beszélgessünk csak.

Hát ez az, hányszor olvastam én már el azokat a pontokat az epizódleírások készítése közben :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No problemo, mindent bespoilereztem, én meg majd fintorgok kicsit az epizód előtt, aztán remélem, az epizód el tudja felejtetni velem ezt a hihetetlenül borzalmas húzást... :P:lol:

 

Spoiler:

Mármint a fekete fénykardra gondolsz vagy arra, hogy elszóltuk magunkat? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Nem tudom, hogy ebből a fekete fénykardból mi igaz, de érdekes húzásnak tartom, annyi szent. Én a The Force Unleashedben láttam először fekete fénykardot, aminek igazából nem is a fénye, hanem maga a pengéje a fekete. Mintha invertáltak volna egy normális fénykardot. De ha már ilyen mértékben hozzányúlnak az EU-hoz, hogy holokronok, zombik, és mandaloriaiak, akkor már miért ne lehetne egyszer fekete fénykard is a sorozatban? Megjegyzem, ennél sötétebb már nem is lehetne a sorozat hangulata, ha már a fénykard is fekete. Meglehetősen abnormálisan néz ki, egyébként.

 

blackbladedsaber.jpg

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Furcsának furcsa, bár így egy fokkal 'hihetőbb' a dolog, hiszen nem a fény fekete (ami ugye nem is lehetne fekete a fizika törvényei szerint), hanem maga a penge. Ez viszont megint felvet egy kérdést: mitől fekete a penge?

Az viszont tisztán látszik ezekből az EU-s megmozdulásokból, hogy Lucast és Filonit talán mégsem hagyja annyira hidegen az EU. Mert nem hinném, hogy egy 5 évadosra tervezett sorozat felénél nem lenne több eredeti ötletük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon úgy néz ki, hogy igazad van :lol:

Bár attól még lehet az :P Ne felejstük el, hogy a Mandalor övén van egy példány belőle :P

Szerintem egy és ugyanaz a kettő, és abból a példányból aktiválja a pengéjét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt tudom, hogy a trilógia utolsó két részét Brian Kalin O'Connell rendezi, aki a sorozat talán legjobb rendezője. Szóval, szerintem a mandaloriai szál az eddigi legütősebb lesz, főleg ha O'Connell rendezi, a Landing At Point Rainben már megmutatta, hogy mire képes. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt tudom, hogy a trilógia utolsó két részét Brian Kalin O'Connell rendezi, aki a sorozat talán legjobb rendezője. Szóval, szerintem a mandaloriai szál az eddigi legütősebb lesz, főleg ha O'Connell rendezi, a Landing At Point Rainben már megmutatta, hogy mire képes. :lol:
Én is ebben bízok! Hatalmas elvárásokkal fogok leülni az epizódok elé.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.