Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Jóóóóól van, jóóóóóó :o

Már régen nem vártam így TCW részt :)

Iszonyat hangulatos, és a dolog is meg van magyarázva. :D Ez a Mandó szál sokra hivatott, úgy érzem. Mekkorákat fogunk erről dumálni, Te jó ég. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek után még hogy vibro kard :D

Nem hittetek kicsi Phobos bácsinak :o

 

 

De akkor se hagyományosan vett fénykard az, hanem valami muzeális érték, amit a Jedi templomból csórtak. :) (de jó, hogy oda mindenki ki-be járkál lopkodni. :D ). A pengéje is inkább kardra emlékeztet. De mindenesetre nagyon jól néz ki.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ehhem-ehhem ;)

 

Az alábbi videó után gondoltam. :D Mert előtte bizony az volt a véleményem amit belinkeltél fent. :P Ráadásul itt ki is mondja Vizsla, így nincs értelme kételkedni.

 

Spoiler:

Ok, az tény, hogy nem közönséges fénykard és csak itt találkozunk vele, de nem kicsit feldobja a részt :D
Nagyon feldobja! :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://port.hu/pls/tv/tv.prog?i_date=2010-...p;i_layout_id=0

 

Itt 19-kor már 2. évad lesz? Vagy csak egy hét múlva?

Szerintem ez csak az 1. évad szokásos napi 2 ismétlés adagja. 2008 van alá írva, akkor pedig még USA-ban sem sugározták a 2. évadot...

Egyébként szerintem kizárt, hogy az RTL Klub leadja a 2. évadot. Ha már a Jedi Crash elejét 'túl durvának' találták, mit szólnak majd pl. a Brain Invaders-hez, vagy a Landing at Point-Rain-hez? Hiába, magyar gyerekeknek csak a hupikék törpikék meg a pokémonok valók... ;)

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kikerült a 12. rész EpGuid-ja! Bár nem sok újdonságot tartalmaz...
Számomra a helyszínek újdonságot jelentenek, mert nem tudtam hol fog játszódni a történet. Dzséjt is boldog lesz. De sok még az a három nap ami hátra van. ;) Én se vártam még ennyire részt, mint ezt. Talán csak a Grivist.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez csak az 1. évad szokásos napi 2 ismétlés adagja. 2008 van alá írva, akkor pedig még USA-ban sem sugározták a 2. évadot...

Egyébként szerintem kizárt, hogy az RTL Klub leadja a 2. évadot. Ha már a Jedi Crash elejét 'túl durvának' találták, mit szólnak majd pl. a Brain Invaders-hez, vagy a Landing at Point-Rain-hez? Hiába, magyar gyerekeknek csak a hupikék törpikék meg a pokémonok valók... ;)

Ettől még a CN leadhatja. Csak az a gáz, hogy az nem mindenhol van.

Szerintem április előtt ne számítsunk magyar részekre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra a helyszínek újdonságot jelentenek, mert nem tudtam hol fog játszódni a történet. Dzséjt is boldog lesz. De sok még az a három nap ami hátra van. ;) Én se vártam még ennyire részt, mint ezt. Talán csak a Grivist.

Én is kíváncsian várom a folytatást, mert hiába tudjuk a végkifejletet (EP3 és társai) mégis izgalomba tudnak hozni 1-1 alább belinkelt előzetessel. :D Ez (is) a szép a TCW-ben...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ettől még a CN leadhatja. Csak az a gáz, hogy az nem mindenhol van.

Szerintem április előtt ne számítsunk magyar részekre.

A CN leadhatja és szerintem le is fogja adni... valamikor. ;)

Majd írok egy levelet Molnár Ilonának, hogy hol tartanak a szinkronizálásban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobb lenne így, ha rendesen folytatnák. De én a magyar verziót is várom, jó volt nézni vasárnaponként reggel, és végre TV-ben. :) A letöltött epizódokat sajnos csak a gépen tudom megnézni, úgy meg nem az igazi.
Én kiírom őket CD-re és a nagy TV-n nézem. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A CN online TV műsorában.

Viszont ennek én is örülök, jobb ha hetekre leosztják a részeket, mint sokáig várni :)

Szerintem is jobb így, - bár valószínűleg én egyébként is külön néztem volna meg a 2 részt - de eddig a wookiepédia nem igazán tévedett, ezért is gondoltam, hogy megbízható. Ezek szerint mégsem. Sokáig a 2x09 is külön részként szerepelt a műsorlistán, aztán pár nappal a premier előtt írták át dupla részre...de kívánom, hogy igazatok legyen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.