Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Igen, azt olvastam.

Spoiler:

Én nem nyugis részt várok. Cad Bane és a bandájára számítok, szerintem egy ekkora kaliberű szenátort eltenni láb alól nem kis dolog. Remélem az ő keze van a dologban :) Mert bár igaz, hogy az új szereplők csak kiscit későbbre várhatóak, a régi bandájával, vagy éppen egyedül megcsinálhatná.

Na de majd kiderül...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszik Cad Bane karaktere, csak kár, hogy ennyire hanyagolják az 1-3 rész óta. Bőven túl vagyunk már az évad felén, mégsem bővelkednek az eddigi sztorik fejvadászokban.

5 rész foglalkozott a 2. geonosisi csatával, illetve előzményével, lezárásával. Aztán 2 Grivis és egy fénykardhajszás epizód, szintén zéró fejvadásszal. Majd a Mandalore-trilógia, ahol a mandalore-ok egyáltalán nem a hagyományos értelemben vett fejvadászok szerepét játszották. (a trilógia 3. részét még nem láttam, úgyhogy lehet, hogy most részben hülyeséget írtam.) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elöljáróban annyit, hogy ez a mai rész már nem csak a mozifilmek szintjét súrolta, hanem oda is ért! A Mandalore szál pedig az eddigi legkomolyabb a sorozat egészét tekintve. Holnap jövök az értékeléssel. :) Hosszú lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húha, igen megoszlóak a vélemények. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy nekem hogy jön be. Sajnos nekem nincs se erőm, se energiám már megnézni, de holnap megtekintem, már késő van és még így is írnom kell egy fél oldalnyi A4-es lapot...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Terra Sinube Cassie Cryar-t bounty hunternek titulálja a rész alatt, habár tényleg inkább egy egyszerű utcai bűnözőnek tűnik.

Igen, a fejvadász titulus valóban túl erős rá. Még ha "hivatalosan" az is, a 2x11-beli teljesítményéből nem lehetett egyértelműen leszűrni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy egyáltalán nem is lesz szünet. :(

Mi még bőven szerencsésnek mondhatjuk magunkat az 1-2 hónapos szünetekkel. :)

Emlékszem, hogy a Prison Break c. sorozat 3. és 4. évada között 7, a LOST 5. és 6. évada között 9 azaz 9 hónap szünet volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a sorozat halálra van ítélve szerintem. :(

Egyébként USA-ban a péntek a "halálnap" a sorozatok szempontjából, mert akkor többnyire senki nem ér rá tévézni. :)

Még szerencse, hogy a TCW a CN-en fut, ahol az egyik legnézettebb műsor. Más csatornán kétlem, hogy így lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most írták a TFN-en, hogy Boba Fett nagy valószínűség szerint fel fog tünni a TCW-ben!
Érdekes lesz a 3. évad :(

Mert ott bukkanhat majd fel leghamarabb. Ezeket a Hasbro termékeket nem most fogják kiadni, és a múltkori listán is feltűnt volna, ha a 2. évadban lenne benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem fiatal még hozzá egy kicsit? :(

 

Nincs korhoz kötve....én 1982 óta szerepelek az élet című játékban és senki nem kérdezte korábban, hogy nem vagy te még ehhez túl fiatal?

 

Csak hogy legyen némi előzménye, az eredeti Filoni concept:

 

http://img23.imageshack.us/img23/2081/mill...lcontheclon.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs korhoz kötve....én 1982 óta szerepelek az élet című játékban és senki nem kérdezte korábban, hogy nem vagy te még ehhez túl fiatal?

Persze, értem. De Boba nagyjából 10 éves és nehezen tudok elképzelni vele mondjuk egy mandalore-trilógiához hasonló történetet. Bár ha bekerül a 3. évadba - ami ezek szerint valószínű - akkor biztos kitalálnak neki valami frappáns sztorit az írók, úgyhogy nem biztos, hogy rossz ötlet.

Talán a TV-sorozatbeli feltűnéséhez is köze lehet, mint valami felvezetés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jön Boba yes! :( Darth sky! Szerintem csak epizód szerepben fog feltűnni. A kora pedig 13-14 év lehet akkoriban.

Elvileg Boba a többi klónnal együtt "született" (YE 31,5). Azért gondoltam, hogy kb. 10 éves lehet az EP2 idején, mert nem esett át növekedésgyorsításon. De lehet, hogy amikor feltűnik majd a TCW-ben, már a háború 2. vagy 3. évében leszünk. Bár így is legfeljebb 13 éves lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként USA-ban a péntek a "halálnap" a sorozatok szempontjából, mert akkor többnyire senki nem ér rá tévézni. :(

Még szerencse, hogy a TCW a CN-en fut, ahol az egyik legnézettebb műsor. Más csatornán kétlem, hogy így lenne.

 

 

 

Na ettől tudok falra mászni.Honnan az istenből tudnák, hogy ki mit csinál péntek este az USA-ban?Ez olyan mint mikor valaki kitalálja, hogy az emberek nyáron nem tv-znek.Dehogynem.Este.Meg nem mindenki nyaral és a nyaralás sem tart csak két hétig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.