Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Gyönyörűűűűű!!! :)

És újra visszakerült oldalra a gömbágyú, helyes :)

Tudod mire lennék kíváncsi? Mi van a víz alatt? Mármint úgy értem, hogy az épületek "lábazataiban" nyilvánvalóan olyan helyekre lehet lejutni az épületben amit még nem láttunk. Ráadásul a víz alatt. Remélem látjuk majd.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Töltsd le te magad, megadtam, hol vannak fent, én nem fogok részenként 6 óráig feltölteni, mert kevesebb, mint 10 ember tölti le.

Megtenném, csak az általad említett oldalak közül semelyiken se vagyok regisztrálva, és tudtommal mindegyikhez meghívó kell. Ami nekem sajna nincs :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megtenném, csak az általad említett oldalak közül semelyiken se vagyok regisztrálva, és tudtommal mindegyikhez meghívó kell. Ami nekem sajna nincs :)
A Bigtorrenten még szabad volt a reg, amikor írtam. Miért nem regisztráltál még akkor? :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bightorrenten én is regeltem, és ott valóban nincs dualHD TCW rész egy sem.

 

Első körben nagy köszönet Phobosnak, hogy vette a fáradtságot (mert 6 óra az nem kevés), hogy a részeket feltöltötte nekünk. Tényleg nem kis fáradtság, mert amit Ő 6 órán keresztül töltött fel, azt én (mi) leszedtük 10-20 perc alatt. Szóval örök hála és köszönet Phobosnak hogy feltöltötte és megmutatta, hogyan viseltetik egy tiszta szívű igaz SW rajongó a társai felé......

 

.....................és most ,hogy elejét vegyük a végtelen seggnyalásnak (:)).....valaki mondja már meg, honnan tudjuk letölteni a dualos HD részeket! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki került a harmadik és negyedik rész címe is. Amilyen egyértelmű volt az első kettő, ezek olyan titokzatosak. :)

 

3*03 - Supply Lines

3*04 - Sphere of Influence

 

A lényeg pedig, hogy ez a két rész folyamatosan fogja követni a premiert, nem lesz szünet.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Supply Lines is egy kicsit fantáziátlan címnek tűnik, akárcsak a Weapons Factory az előző évadban. A Sphere Of Influence viszont nagyon jól hangzik.

 

Egy érdekes Dave Filoni videó arról, hogy látjuk-e valaha Plo Koont maszk nélkül a sorozatban: http://www.starwars.com/video/view/001084.html

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A magyar adásokra gondoltam eredetileg, azon belül is az ismétlésekre. :D

De most, hogy belegondolok, a 3. évad amerikai premierjei között is remélem nem lesznek hosszú szünetek. :D

Ezt nem tudtam. :D Az amiknál a harmadik évad olyan gördülékenyen indul mint még eddig soha. Minden szezonpremier után volt egy hét szünet, de most nem lesz. Október elsejéig lemegy négy rész.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.