Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én a hazai premierre írtam, hogy esélytelen februárban. Idén is sokkal később volt.

Az első évad magyar premierje februárban volt, mivel az amerikai premiereknél nem volt sok kihagyás, nem úgy, mint a második évadnál.

Ha a harmadikat ilyen korán kezdik és nem lesz túl sok kihagyás, akkor szerintem a magyar CN-en már februárban láthatjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az amiknál a harmadik évad olyan gördülékenyen indul mint még eddig soha. Minden szezonpremier után volt egy hét szünet, de most nem lesz. Október elsejéig lemegy négy rész.
Reméljük, a folytatás is hasonlóan gördülékeny marad. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első három rész bevezetője:

 

Friday, Sept. 17: "Clone Cadets"

Five headstrong clone cadets struggle to complete their training on the ocean planet of Kamino. Unable to work together as a team, they must learn to embrace their future as soldiers before they are drummed out of the academy.

 

Friday, Sept. 17: "ARC Troopers"

When the Republic learns of an impending Separatist attack on Kamino, Anakin Skywalker and Obi-Wan Kenobi hurry to the planet's defense. Asajj Ventress, General Grievous and an army of droids rise out of the oceans of Kamino, determined to destroy the planet's clone production facilities.

 

Friday, Sept. 24: "Supply Lines"

Ryloth is under siege. Trapped on the surface, Jedi Master Di rallies the local forces with the help of Cham Syndulla. Desperate to save them, Senator Bail Organa and Representative Jar Jar Binks are dispatched to the planet of Toydaria, where they must convince the King Katuunko to send aid.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Clone Cadets

 

Spoiler:

Az epizód a Rookies előtt játszódik, és Echo, Fives, Cut Up és Hevy Kaminoi kiképzéséről fog szólni. :clap: Echo és Fives karaktere végig fog vonulni az évadon. Láthatjuk majd hogyan válnak kezdő kadétokból érett katonákká.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hasbro két új TCW-s játékszettjének érdekes nevei vannak. Battle of Orto Plutonia és Utapau Invasion. Végre látjuk Chuchi bolygóját!

Chuchi bolygója a Pantora, és nem az Orto Plutonia... Az már a talzoké. :(

 

Clone Cadets

 

 

Az epizód a Rookies előtt játszódik, és Echo, Fives, Cut Up és Hevy Kaminoi kiképzéséről fog szólni. :) Echo és Fives karaktere végig fog vonulni az évadon. Láthatjuk majd hogyan válnak kezdő kadétokból érett katonákká.

Ez hülyeség, mert...

 

...a trailerben is jól látható, hogy Echo páncélján ott van Rex kéznyoma, ráadásul az 501-esek színében pompáznak, szóval nem tudom honnan vetted ezt. :clap:

 

 

A harmadik rész érdekesen hangzik, csak nem értem, hogy...

 

...miért pont Katuunko királyhoz mennek segítségért ahelyett, hogy további köztársasági csapatokat küldenének.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuchi bolygója a Pantora, és nem az Orto Plutonia... Az már a talzoké. :)
Összekevertem. :clap: De az is jó lesz. Igazi jó kis havas csata. :D

 

 

Ez hülyeség, mert...

 

...a trailerben is jól látható, hogy Echo páncélján ott van Rex kéznyoma, ráadásul az 501-esek színében pompáznak, szóval nem tudom honnan vetted ezt. :(

Nem hülyeség, mert...

 

 

A második rész a Rookies után játszódik. az első és a második rész időben távol áll egymástól. :D Echo-n és Fives -on van a hangsúly.

 

 

Egyébként Filoni nyilatkozta ezt az Insiderben. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. Ha Bane mégis szétszedné 3PO-t akkor szegény aranybogár jól megjárja csak nehogy egy egész rész foglalkozzon azzal hogy összeszerelik. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt is megéltük! Cenzúrázták a jövőheti TCW premiert! A CN úgy ítélte meg, hogy egy erős, a csatorna profiljába nem illő jelenetet mindenképpen ki kell venni. A leírás alapján viszont oltári jó, és sajnálhatjuk, hogy nem lesz benne.

 

A jelenet:

 

Spoiler:

Ventress üldöz egy klónt, majd átszúrja a kardjával. Ezután ad neki egy csókot, majd deaktiválja a kardot és a klón holtan terül el a padlón.

 

:)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az durva. Reméljük a többi csatorna (pl. Sky) nem fogja cenzúrázni :D
Vajon mikor adják majd? :) De kíváncsi leszek rá. Az itunes -os epizód is esélyes, hogy vágatlan lesz.

 

 

Hát igen, érthető. Gyerekcsatornára ez má' kissé durva szitu lenne.
Lehet....elég perverz. :D Nem baj, majd jövőre a BR -en biztos rajta lesz. :)

 

 

De egy jobb jó hír. Október 8 -ig lemegy az első öt rész, tehát nem lesz szünet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.