Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Supply Lines

 

Spoiler:

Ez a rész az Ambush előtt játszódik, annak előzménye. Megtudjuk mi mozgatta Katuunkot a csatlakozás irányába, illetve azt is, hogy miként rohanták le a szeparatisták a Rylothot. A bolygó felszabadítását szintén az első évadban láthattuk. Az első három rész tehát mind prequel epizód. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supply Lines

 

Spoiler:

Ez a rész az Ambush előtt játszódik, annak előzménye. Megtudjuk mi mozgatta Katuunkot a csatlakozás irányába, illetve azt is, hogy miként rohanták le a szeparatisták a Rylothot. A bolygó felszabadítását szintén az első évadban láthattuk. Az első három rész tehát mind prequel epizód. :)

 

Én ezt nem tartom bajnak. Legalább megismerünk pár dolgot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Igen, Syndulla is említi a Liberty On Rylothban, hogy amikor a Köztársaság segítségére lett volna szükségük, akkor nem segítettek, gondolom lesz itt egy incidens. Egyébként annyira látszik, hogy Dao admirális hangja James Arnold Taylor. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó hogy a pajeszos divatról nem mondanak le :) Tiszta klasszikus stílus mint az EP IV-ben. De nehogy már ez is előzmény legyen mert így r*hadt egy csalódás lesz ez a harmadik évad. Össze-vissza kavarják már itt a dolgokat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó hogy a pajeszos divatról nem mondanak le :) Tiszta klasszikus stílus mint az EP IV-ben. De nehogy már ez is előzmény legyen mert így r*hadt egy csalódás lesz ez a harmadik évad. Össze-vissza kavarják már itt a dolgokat :)
Cserélj lemezt. :D Akkor lenne káosz, ha nem tudnánk semmihez se kötni a részeket. Itt azonban meg van mondva mikor játszódik. Ez szerintem bőven elég. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

YIPIKÁJÉÉÉÉÉÉ....EGY ÚJ TISZT :) Végre, amire úgy vágytam...és még pajeszos is mint az EPIV tiszti kara.

 

Az meg hogy ugrálunk a történetben külön öröm...ez az SW egyik sarokköve, bemutatni az események végét, aztán az előzményeket. Nagyon helyes kéremszépentetszikérteni?

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

YIPIKÁJÉÉÉÉÉÉ....EGY ÚJ TISZT :) Végre, amire úgy vágytam...és még pajeszos is mint az EPIV tiszti kara.

 

Az meg hogy ugrálunk a történetben külön öröm...ez az SW egyik sarokköve, bemutatni az események végét, aztán az előzményeket. Nagyon helyes kéremszépentetszikérteni.

Vannak olyna pletykák, hogy a negyedik évadtól a sorozat új státuszba lép. Mindenki új modellt kap, és az már lineáris történetvezetéssel fog bírni. Meglátjuk.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az meg hogy ugrálunk a történetben külön öröm...ez az SW egyik sarokköve, bemutatni az események végét, aztán az előzményeket. Nagyon helyes kéremszépentetszikérteni?
Én nem tudtam ilyen sarokkőröl. :) Főleg úgy nem, hogy a Baljós Árnyak után a Birodalom visszavág következett volna, aztán meg a Sithek bosszúja.... :)

 

Itt meg aztán még jelölve sincs, hogy melyik rész után mi következik. Van aki szerint Ahsoka már "negyven részen" át büntiben van merthogy nincs jelen, mások szerint fél mondatokból az derül ki, hogy....szóval jó nagy kutyulás, az van. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt meg aztán még jelölve sincs, hogy melyik rész után mi következik. Van aki szerint Ahsoka már "negyven részen" át büntiben van merthogy nincs jelen, mások szerint fél mondatokból az derül ki, hogy....szóval jó nagy kutyulás, az van. :)
Nincs itt kutyulás, csak figyelni kell. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vannak olyna pletykák, hogy a negyedik évadtól a sorozat új státuszba lép. Mindenki új modellt kap, és az már lineáris történetvezetéssel fog bírni. Meglátjuk.

Átlépünk a háború második évébe? Vagy már egyből a harmadikba? És előkerülnek esetleg a phase II.-es klónok?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.