Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Phobos, köszi a linket! :)

 

Nem csak ilyen titkokra gondoltak, hanem az SW univerzum kérdéseire is. :)
Még jobb. :D

 

 

Nekem nagyon bejött, talán a Senate Spy-hoz tudnám hasonlítani, csak egy kicsit több benne az akció :D .
Ennek igazán örülök, mert anno tetszett a Senate Spy. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó, láttátok a rész végén az ajánlót? Benne lesz Greedo...és Lucas modellje mennyire Lucas már.......heheh :)

Nem csak Greedo, Ryo Chuchi :), Jabba, és ROTTA is! Mikor nemrég megnéztem a filmet, pont arra gondoltam,milyen jó lenne, ha a sorozatban látnánk a kis Hutt-ot, erre tessék! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak Greedo, Ryo Chuchi :), Jabba, és ROTTA is! Mikor nemrég megnéztem a filmet, pont arra gondoltam,milyen jó lenne, ha a sorozatban látnánk a kis Hutt-ot, erre tessék! :D

Héj, a Ryo Chuchi az én szerelmem! :):D:) Ne tessék ellopni! :D Majd, hétfőn bunyózunk érte...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Héj, a Ryo Chuchi az én szerelmem! :) :) :D Ne tessék ellopni! :D Majd, hétfőn bunyózunk érte...

Én láttam meg előbb! De döntsük el, hogy kié legyen, orosz rulettel :) . De ha igaz amit Ody ír, lehet, hogy inkább egy Skywalker ranch-ig tartó maratonon kéne eldöntenünk. Csak ezzel az a baj, hogy én nem vagyok tájfutó, mint egyesek, úgyhogy kénytelen lennék csalni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sphere of Influence

 

 

Chuchi, Papanoida báró lánya? :) :) :)

Akkor hogy-hogy más a vezetéknevük? Egyébként érezhető az újabb EU-s sz*rkavarás, mert...

 

 

...Mert elvileg ez az ifjabbik Greedo, aki szerepelni fog a következő részben, és ő elvileg ekkor még meg sem született, csak a háború végén fog.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sphere of Influence

 

Spoiler:

Ki mondta hogy Greedo csak a háború végén fog megszületni? Az EPI kivágott jelenetében szerepel mint gyerek...oké, a jelenet béna és okkal lett kivágva, de már akkor része volt a Lucasi elgondolásnak, hogy Greedo idősebb mint Han Solo.

 

Amúgy melyik EU regényben említik Greedo korát?

 

Ha jól rémlik a Történetek a fejvadászokról (vagy Történeket Mos Eysle-ból már nem emlékszem) című könyvben volt róla egy novella, de a korát ott sem említik. Más jelentősebb EU mű nem is foglalkozott vele.

 

Az inkonzisztenia inkább abban merül ki, hogy a TCW-ben mindenki beszéli a basic alapnyelvet...noha sem Bossk, sem Greedo nem használta azt a filmekben. Ez persze még nem kizáró ok.

 

 

Kis Kosa:

 

Az meg hogy Papanoida báró és Chuchi nevében nincs egyezőség pedig apja lánya....hát az marhára nem jelent semmit.

 

Tudtad, hogy Angelina Jolie apja John Voight? Pedig a nevük alapján nem is. Vagy hogy Emilio Estevez apja Michael Sheen???? Ugye hogy ugye.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Nem láttam még a részt, de miért ne lehetne az öreg Greedo az aki szerepelni fog?

 

Zééé: Wookie szerint Anakinnal az öreg Greedo harcol a kivágott jelenetben, és ugyancsak innen olvastam, hogy a fiatalabb 19 BBY előtt született a Rodián és ez elvileg a "A Hunter's Fate: Greedo's Tale" ami ha jól vettem ki a Mos Eisley-i mesékben volt benne.

 

Spoilerbe téve :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Ha már ennyire nem teszi senki spoiler gomb mögé az információkat, akkor én sem fogom. :D Szerintem a történetvezetés szempontjából az lenne a logikus, ha az idősebbik Greedo lenne az, aki szerepel. Egyrészt azért, mert ekkor még élt, másrészt ha esetleg találkozna Anakinnal, akár fel is ismerhetnék egymást. De ha egy kevésbé rutinos Star Wars nézőnek azt mondják, hogy Greedo, akkor biztosan az EPIV.-beli Greedóval fogja azonosítani, és valószínűleg Filoniék is őt fogják használni. De majd meglátjuk.

 

Most nézem a Wookieepedián, hogy mindkét Greedonál kiírták, hogy szerepelni fog, ergó még ők sem tudják, melyik lesz az.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt! Epigájd? He? :) Lökjed mert jön a beton. :D

Türelem! Egy Jedi lovag sohasem siet semmivel. Az Ody Mandrell nevű fogatversenyző meg pláne ne siessen, mert mikor utoljára sietettet valamit, egy hajtómű kombinálódott egy droiddal és az eredmény minden kétséget kizáróan kétséges lett :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Türelem! Egy Jedi lovag sohasem siet semmivel. Az Ody Mandrell nevű fogatversenyző meg pláne ne siessen, mert mikor utoljára sietettet valamit, egy hajtómű kombinálódott egy droiddal és az eredmény minden kétséget kizáróan kétséges lett :D :D
Már nincsenek droidok, magam intézem az ilyen ügyeket. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már nincsenek droidok, magam intézem az ilyen ügyeket. :D

Hűha... akkor nem lepődök majd meg, ha egyszer megkérdezem a kommentátort, hogy hol van Ody Mandrell, és ő azt feleli: Szerteszét! :)

De most már nem kell türelmetlenkedned sem, elküldtem a postaaiwhát egy értékes csomaggal :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én láttam meg előbb! De döntsük el, hogy kié legyen, orosz rulettel :D . De ha igaz amit Ody ír, lehet, hogy inkább egy Skywalker ranch-ig tartó maratonon kéne eldöntenünk. Csak ezzel az a baj, hogy én nem vagyok tájfutó, mint egyesek, úgyhogy kénytelen lennék csalni.

Vagy, tolunk a suliban f'szroulettet (bocsánat mindenkitől, de hát ez a neve), ha letöltöm a Sword! alkalmazást. Aki veszít annak már úgysem lesz kedve, csaj közelébe menni...

 

Utána kimegyek KisKósával az Orto Plutoniára is! :D:):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Papanoida báró

Spoiler:

Viszont ez érdekes, mert az Ep3 képes Enciklopédiájában azt írják, hogy Papanoida báró talán kettős ügynök. Pont egy ilyen szenátor apja lenne kettős ügynök :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Papanoida báró

 

Viszont ez érdekes, mert az Ep3 képes Enciklopédiájában azt írják, hogy Papanoida báró talán kettős ügynök. Pont egy ilyen szenátor apja lenne kettős ügynök :D

 

 

Chuchi nem a lánya, félreértettem. :evil:

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.