Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Vannak :)

Lesz majd normál és 720p is kenand-tól :)

 

És hol lesz elérhető? Mert Jinx oldala, kicsit félholt mostanában, Eszterrel kéne beszélnem,

megkértek, hogy vegyem át, de tök sík vagyok a wordpress-hez és msn-en akar betanítani én meg kicsit fázom tőle, hogy az úgy menni fog-e?

Bár az oldal él; dobálózunk oda a chat-be, ahogy eddig?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És hol lesz elérhető? Mert Jinx oldala, kicsit félholt mostanában, Eszterrel kéne beszélnem,

megkértek, hogy vegyem át, de tök sík vagyok a wordpress-hez és msn-en akar betanítani én meg kicsit fázom tőle, hogy az úgy menni fog-e?

Bár az oldal él; dobálózunk oda a chat-be, ahogy eddig?

Hol lesz elérhető? Ugyanott ahol eddig. Megaupload. Tavaly is Phobos volt oly' jó és berakta ide a linkeket. Ugyanaz a metódus volt mint az amcsi vetítésnél. Persze akkor még nem voltál itt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hol lesz elérhető? Ugyanott ahol eddig. Megaupload. Tavaly is Phobos volt oly' jó és berakta ide a linkeket. Ugyanaz a metódus volt mint az amcsi vetítésnél. Persze akkor még nem voltál itt. :)

 

Így van, akkor itt még nem voltam, de Phobost ismerem máshonnan, ezért kérdeztem.

Egyébként jól veszem ki, hogy van itt egy topic ahova szabad linkelni megaupload-ot?

Melyik az ahol ezeket találom majd?

köszi

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van, akkor itt még nem voltam, de Phobost ismerem máshonnan, ezért kérdeztem.

Egyébként jól veszem ki, hogy van itt egy topic ahova szabad linkelni megaupload-ot?

Melyik az ahol ezeket találom majd?

köszi

Nem tudtad, hogy itt mindig vannak linkek? :o Minden rész után talán a leggyorsabban. Figyelj majd, mert mindig spoiler mögött lesznek az infók. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudtad, hogy itt mindig vannak linkek? :o Minden rész után talán a leggyorsabban. Figyelj majd, mert mindig spoiler linkek mögött lesznek az infók. :)

Az újak nem tudnak semmit. Ágki is mindig kereste a feliratokat jinx oldalán, mikor szóltam neki, hogy van itt egy feliratos topic, oda kerül fel mindig leghamarabb. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az újak nem tudnak semmit. Ágki is mindig kereste a feliratokat jinx oldalán, mikor szóltam neki, hogy van itt egy feliratos topic, oda kerül fel mindig leghamarabb. :)

Mi fordítjuk, szóval még szép, hogy itt van fent leghamarabb. :D Nem akarom magunkat fényezi, de ha TCW infó kell, vagy felirat esetleg link, az itt érhető el elsőként. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az újak nem tudnak semmit.

 

Az lehet, hogy új vagyok, de csak köztetek és úgy még pontosabb hogy ezen a fórumon..

Ám a star wars-ban egyeltalán nem. "Találkozni" is lehetett velem már az sw.hu indulása óta csak más néven.

Ja és tegye fel a kezét aki egy új tcw rész miatt kelt már szombaton hajnali 4-kor.

valaki? :lol:

Bár tény és való, hogy egyes dolgokhoz kicsit szűz vagyok. Az elmúlt évek alatt sem lettem nagy pc-guru és nem is tudok mindig gépnél lenni.. :para:

De azért elvakult fanatikusnak tartom magam; látnátok csak a gyűjteményem... :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és tegye fel a kezét aki egy új tcw rész miatt kelt már szombaton hajnali 4-kor.

valaki? :lol:

Én, az első évad első résznél :lol:

 

De azért elvakult fanatikusnak tartom magam; látnátok csak a gyűjteményem...
Ha akarod akkor megmutathatod itt: http://www.swsaga.hu/topic/53-gyujtemenyek/ :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az újak nem tudnak semmit. Ágki is mindig kereste a feliratokat jinx oldalán, mikor szóltam neki, hogy van itt egy feliratos topic, oda kerül fel mindig leghamarabb.

Ez igaz :D

Nagyon örülök,hogy csatlakoztam :D:)

 

 

Amúgy el ne felejtsétek,hogy kettő rész lesz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.