Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Köszi, Ody! Tudtam, hogy számíthatok rád. :D

Csapok is egy görbe TCW délutánt. :cool:

Hajrá! Megéri ám, mert nagyon jó részek lettek. :P

 

Énmég pihentetem a részt, lehet csak a következővel együtt fogom megnézni. Na az lesz a maraton! :D

Talán részEKET. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nekem Anakinnak tűnik. Nézzétek meg a jobb kezét. Bár ez így kissé aggályos lenne, Anakin és Grivi ep3-as párbeszédére nézve.

...Aki jól láthatóan nincs az eszméleténél, ezért nem kavar bele semmibe a jelenet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos igen, mert Grievous azt mondja neki, hogy fiatalabb mint hitte.

 

Ezt hol mondja? EP3 elején csak azt mondja neki: "Bámulátos hogy ilyen nagy hírnévre tett szert, ilyen fiatalon" Ebben nincs benne hogy hitte. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt hol mondja? EP3 elején csak azt mondja neki: "Bámulátos hogy ilyen nagy hírnévre tett szert, ilyen fiatalon" Ebben nincs benne hogy hitte. :)

Sajnos csak a magyar felirat szerint mondja ezt. Az eredetiben ez hangzik el: "I was expecting someone with your reputation to be a little older. "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig a ruhája és haja alapján ez tényleg Anakin lesz. :roll:

Még azt tudom elképzelni, hogy Anakin az eszméletlensége révén nem látja Grievoust, az pedig azért nem látja a Jedi arcát (ebből kifolyólag, hogy fiatal), mert le van hajtva a feje. Bár ez már iszonyú erőltetett magyarázat lenne. Grievous és Obi, valamint Anakin és Dooku találkozása is felkavarja némileg a filmek állításait, de a Grievous - Anakin találka már nagy ellentmondás lenne. Főleg azok után, hogy Filoniék is nemegyszer megmondták már, hogy Grievous és Anakin az Invasible Hand fedélzetén találkoznak először. Eddig szépen tartották is magukat ehhez, remélem nem most akarják elszúrni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig a ruhája és haja alapján ez tényleg Anakin lesz. :roll:

Még azt tudom elképzelni, hogy Anakin az eszméletlensége révén nem látja Grievoust, az pedig azért nem látja a Jedi arcát (ebből kifolyólag, hogy fiatal), mert le van hajtva a feje. Bár ez már iszonyú erőltetett magyarázat lenne. Grievous és Obi, valamint Anakin és Dooku találkozása is felkavarja némileg a filmek állításait, de a Grievous - Anakin találka már nagy ellentmondás lenne. Főleg azok után, hogy Filoniék is nemegyszer megmondták már, hogy Grievous és Anakin az Invasible Hand fedélzetén találkoznak először. Eddig szépen tartották is magukat ehhez, remélem nem most akarják elszúrni.

Csak Anakin és Grivinek nem szabad találkozni, a többi ok. Bár ez csak egy kép, ebből bármi lehet. Az viszont tényleg nagy hiba lenne ha összefutnának. Nem is értem...eddig erre kínosan ügyeltek. Valószínűleg nem Anakin van a képen. Bár ez a kép azt se tudjuk miből van. Lehet, hogy egy játékból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Epguide-képfelelős jelentkezem.

Kész a Shadow warrior képe.

Sőt, újragyártottam a korábbi 3 epizódét is egy másik programmal, így nem olyan "recések" az ívek.

Az új képen Grievous kardja miatt jöttem rá, hogy valami nem stimmel.

 

Ody, ha gondolod cseréld öket, de a lényeg, hogy itt a 4. ep előképe is!

 

Várom ezt a részt, mostmár elég a búvárkodásból! ;)

1-4 epizódképek.zip

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi csoli a linkeket meg a képeket is. :) Dzséjt máris írt a részről. Ez remélem jót jelent. :D Bár akik látták írhatnak róla spoilermentesen. Érdemes megnézni? :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.