Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Amúgy mit gondoltok Savage-ról? Szerintem ő meg fog halni ebben az évadban... Egyébként sem annyira érdekes karakter már, de abba a Sidious elleni párharcba szerintem eltávozik majd az élők sorából, Mault szerintem valószínűbb, hogy megtartják, Savage viszont szerintem már felesleges... Mindenesetre nagyon várom már a részeket, hogy kiderüljön kinek mi lesz a sorsa, Embo-ra pedig nagyon kíváncsi leszek, eddig nem nagyon volt kibontva a karaktere, de remélem most többet is látunk belőle:-)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg az lenne a legjobb hogyha Maul, Opress, és Talzin sztoriját olyan gyorsan lezárnák amilyen gyorsan csak lehet.

Amúgy egy kicsit bánom, hogy a Maul és a Mandalore szálakat keresztezték, mert ugyan a sorozat konzisztenciájának jót tesz, én nem igazán szerettem volna, ha Maul másik történeteket is bepiszkol a jelenlétével.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az itt fórumozók 100%-a tökéletesen meglenne Maul visszahozása nélkül is. Kár hogy a pénz és a nézettség beleugatott, mert Opressből tényleg sokat ki lehetett volna hozni, és nem lett volna sokaknak olyan keserű szájíze mint most van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én elvagyok Maulal is, szóval csak 99% :D

Ha egy ember=egy százalék, akkor már csak 98% :P

Szerintem Maul visszahozása pont hogy még érdekesebbé is teheti akár Savage-t, ha jól oldják meg kettejük viszonyát. Pl eddig még nem tudjuk mit gondol Savage a raidonia-i mészárlásról, nem tudjuk, hogy mit vár a testvéri kapcsolattól, és mi lesz mikor rájön, hogy Maul-t rohadtul nem érdekli, ő is csak kihasználja stb stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maul vissza hozatalában annyiban nem értek egyet, hogy ezáltal nem következetesek a készítők... Ugyanis ennyi erővel bárki bármikor meghalhat, úgyis vissza lehet hozni:S Annyiban viszont jónak tartom, hogy tényleg színesíti a sorozatot egy teljesen új és érdekes láthatunk... Nagyon jó volt mikor behozták Savaget a sorozatba, emlékszem még a 3. évad trailerében láthattuk először és én akkor nagyon vártam és szerintem remekül sikerült a bemutatkozása, de most Maul mellett már nem is tűnik olyan veszélyesnek, hogy mondjam... nah hát úgy "elértéktelenedett" számomra a karaktere, tökös gyerek ő, de azért ahhoz nagyon kevés, hogy a nagyok játszmájába beleszóljon... Remélem azért az új évadba láthatunk belőle még valami értékelhetőt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maul vissza hozatalában annyiban nem értek egyet, hogy ezáltal nem következetesek a készítők... Ugyanis ennyi erővel bárki bármikor meghalhat, úgyis vissza lehet hozni:S

Nekem az böki a csőrömet, hogy semmiből nem következik az, hogy túlélte a naboo-i incidenst. A készítők az orrunk elé tolták hogy "Nesze, itt van, él, és fogadd el, a pénz majd mi bezsebeljük!", viszont az egészben a legelszomorítóbb az, hogy még egy vállalható magyarázatra sem tellett tőlük, mert az amit ott Filoni összehord az kb, annyival ér fel, hogy egy rakás "bélsárra" ráterítenek egy átlátszó fóliát, hogy legalább nem bűzölögjön annyira.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg az lenne a legjobb hogyha Maul, Opress, és Talzin sztoriját olyan gyorsan lezárnák amilyen gyorsan csak lehet.

Amúgy egy kicsit bánom, hogy a Maul és a Mandalore szálakat keresztezték, mert ugyan a sorozat konzisztenciájának jót tesz, én nem igazán szerettem volna, ha Maul másik történeteket is bepiszkol a jelenlétével.

 

Leginkább veled értek egyet, de a többieket is meg tudom érteni. Én skizofrén vagyok a témában. Néha mérhetetlenül idegesít, de mikor nézek egy párbajt ahol Obi-wan Ventressel incselkedik és beszólogat Maulnak, mindezt piros karddal, hát az meg tud venni kilóra újra és újra.

Abban viszont teljesen egyetértek, hogy biz én sem erre számítottam, hogy a Mandalor szál összefolyik ezzel. Vajon mindkettő véget is ér ezen összefonódással?

És ha már szóba jött a 3. évad: bizony Savage Maul pótlónak született és úgy is lett beharangozva. A kinézete, a kardja, az egész jól visszaadja Maul esszenciáját.

Először még füstölögtem is, hogy "egy ilyen Maul-klón kell ide?" A válasz a hidegzuhany: maga Maul is kell ide..

És emlékszem, mikor a hivatalos adatbankban egyszer csak Dathomir-ra változott Iridonia Maulnál. Bűzlik az egész az utólagosságtól és az erőltetéstől sajnos.

De mint írtam, ez a karakter kilóra veszi meg az embert, mert cool és titokzatos(még mindig).

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jobban belegondolok, akkor Maul még az élőszereplősben is tiszteletét teheti.

 

Untig elég, hogy itt van. Maga az említett sorozat meg annyira nincs sehol, hogy még csak nem is várom. Maximum szeretném.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudunk mindenkiről még... Alább aki nem olvasta anno a nagy spoilert, ezt se olvassa el!

 

 

Ezek közül akikre mérget vennék, hogy az ötödik évadban elpatkol az Vizsla, Gallia, Satine, Maul és Opress.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudunk mindenkiről még... Alább aki nem olvasta anno a nagy spoilert, ezt se olvassa el!

 

 

Ezek közül akikre mérget vennék, hogy az ötödik évadban elpatkol az Vizsla, Gallia, Satine, Maul és Opress.

 

 

 

Ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy szerintem Embo nem véletlenül van rajta a képen... mondjuk azért nagy pénzzel nem fogadnék rá :) de a trailerben látható egy kis párbajban, ahol igen csak meleg lesz számára a pite szerintem...

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.