Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ezzel egybe vág néhány lázadással kapcsolatos spoiler is.

 

Zoli bácsi mindent tud! :)

 

 

 

 

Egyébiránt tudja valaki, hogy Mon Cala, hogyan kapcsolódik majd az 5. szezonhoz, csak mert a trailerben benne van 2 kalmár...az egyiknek rárobban a hátára a gunship. Látszik a vasvillás sokkoló a kezében.

 

 

Mon Cala.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok érdekesség van a trailerben, bizonyosan már ti is kiszúrtátok valamennyit, de ezt azért beszúrom.

 

 

 

Maulnak továbbra is robot lába lesz. Csalóka, mert annyira valóságosnak tűnik, de sajnos nem klónoznak neki új lábat, csak kap egy jobb kibernetikus végtagot.

 

 

legs.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A támadás okát én abban sejtem hogy...

a Vizsla-Maul koalíció szeretne részesedni a hutt biznisekben

 

 

Az onderoni résszel kapcsolatban

jobban örültem volna, ha nem csak jediket küldenek hanem rendes tábornokokat is (esetleg Tarkint), egy két klón kommandóssal vagy ARC-okkal megspékelve (talán zsoldosokkal) akik megtaníthatnák harcolni a népet.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A támadás okát én abban sejtem hogy...

a Vizsla-Maul koalíció szeretne részesedni a hutt biznisekben

 

 

Az onderoni résszel kapcsolatban

jobban örültem volna, ha nem csak jediket küldenek hanem rendes tábornokokat is (esetleg Tarkint), egy két klón kommandóssal vagy ARC-okkal megspékelve (talán zsoldosokkal) akik megtaníthatnák harcolni a népet.

 

 

 

És Tarkin az űrflotta tiszt mégis mit tudott volna tanítani a szárazföldi lázadóknak? :P

 

Egyébként ki az a negyedik jetpack-el a hátán, aki a trióval érkezett? Csaknem Lux?

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bárhol botlok a Klónok Háborújába, mindig ezt a gyökér ismertetőt találom, bocs, hogy beszúrom skacok, de annyira jó! :rock: Enjoy!

 

"A Klónok háborúja egy olyan Jedi történetét meséli el, aki egy genetikailag tervezett klón hadsereggel próbál megküzdni az aljas szeparatistákkal, és egy végeláthatalan droid sereggel, hogy megvédjék a jövőt és visszaállítsák a békét a galaxisukban."

 

Nem tudom, ezt ki írhatta, de csakis egy olyan jedi lehetett. :peace:

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

És Tarkin az űrflotta tiszt mégis mit tudott volna tanítani a szárazföldi lázadóknak? :P

 

 

 

Azért a Republic Outland Regions Security Forcenak (Köztársasági Peremvidéki Régiók Rendfenntartó Erejének) az egykori parancsnoka csak tud valamit a szárazföldi/gerilla hadviselésről is ;)

 

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azok a Mon Calak nekem is feltűntek, mintha ott Embo robbantott volna valamit :hmm: Az Onderonon a Jedikkel tartó fószer nem Lux hanem egy klón ez tisztán látható a Revivalt követő ajánlóban. A Valkyrie hívónevű pilóta pedig Hawk akit már láthattunk a Hidden Enemyben is. A Nal Hutta elleni támadás is nagyon szemet szúrt nekem amikor kijött a trailer, hiába na a galaxis összes alvilági söpredéke szerepet kap idén :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csütörtök és sehol az új rész az episode selector-ban...

Remélem lesz benne rendszer, mert eddig mindig volt.

Reméljük holnap már felkerül. Egyébként pedig érdekes, mert a wukin már fent van a guide kép.

 

A most következendő Onderon szál négy részes lesz.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is csodálkozom,hogy még semmi....Tavaly mintha már szerda este fönt lett volna :hmm:

 

Ez tavaly előtt volt. Tavaly már szombat reggel megvolt. Nemegyszer a friss ropogós új rész linkjei mellé dobtam már a köbetkező heti rész epguide képét..

A revival-é is kedden jött. Talán csak az évad elején ilyen zötyögős és közben majd normalizálódik a hét egy napja erre.

 

Reméljük holnap már felkerül. Egyébként pedig érdekes, mert a wukin már fent van a guide kép.

 

A jövőbe látnak ezek wookie-sok. Pedig csak sima rajongók.. ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig az sw.com -os kép. Látom a halvány széleiből. :D Valaminek már lennie kell/kellett.

 

Közben felkerül a rész előzetese és pár infó a megfelelő topikba. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem valószínű, ők is csak a netről dolgoznak. :) Ráadásul már a hivatalos Lucasfilmes előzetes is kikerült...

Akkor nem értem honnan a kép..Mert lefogadom hogy ez lesz.(volt már ilyen, hogy előbb volt a wookie-n.

De még valami:

A soft war okt 13-ai eldátumozást nem törölték, hanem beírták okt 13-at a front runners-hez is.

Akkor most mi van?

Eddig azt hittük elírás, vagy mégis most kerül pótlásra az évadnyitó dupla hiánya?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mondtam, hogy elírták. :) Akkor csak egy rész lesz, a Front Runners. A CN műsorában is így van írva.

 

Tudom, hogy te mondtad, csak mivel most volt eszük a Front runnershez tenni a dátumot, így azt gondoltam javítanák a másikat, ha rossz lenne.

Vagy még mindig nem tűnt fel nekik, hogy 13-a be van írva a soft war-hoz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt kell megérteni, hogy a wuki egy rajongók által írt oldal. Így kell kezelni, és akkor ilyen hibák nem fognak annyira izgatni. :)

 

Felvilágosultam, mert bavallom nem tudtam..De akkor honnan az epguide képük, már nem először a hivatalos epguide előtt?

Csak kíváncsiság, nem vérmes kiakadás. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjött a hivatalos guide! Nekilátok...

 

szerk.:

az epguide, majd a teljes képernyős változat. Fogyasszátok!

 

szerk 2.:

És rendhagyó módon egy vicces vágás az Ahsaka-Lux kapcsolat rajongóinak!

A kép címe: "Úristen, neked fénykardod is van?" :)

epguide502.jpg

war on two fronts.jpg

ep502.jpg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.