Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Egyébként, lehet tudni, hogy most szombaton a super rtl melyik történetszálat adja?

 

A Yoda-s lesz az utolsó (azt egyébként már ugyanúgy március 7.-én vetítik, mint a Netflix-es bemutatót), úgyhogy a másik. Spoilerben ott van a hivatalos guide...

 

 

The peaceful world of Bardotta finds itself threatened by an ancient prophecy. Since now of all times its spiritual leaders have vanished, Bardotta's people ask their representative in the senate for help. And Jar Jar Binks indeed manages to convince Jedi Master Mace Windu that this matter is of grave importance....

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy sokadjára nézem meg az amcsi előzetest, nekem az jött le, hogy

Qui Gon jó formán mindenkit elküld valahova. Yoda-t Dagobah-ra, Windut nem tudom hová, de egy érdekes helyre, ahol Talzin-al is talizik, aztán Plo Koon-t is elküldi valahova, ahol megtalálja Sifo Dyas fénykardját (a trailert figyelmesen nézve erősen az jött le, hogy az az ő fénykardja). Aztán lehet hogy Mundit is elküldi valahova, meg mindenkit, aki Yodára támaszkodva, az Erő segítségével hallgatja Qui Gon-t. Az előzetesben látott helyek, ahol Yoda mrgfordul, ahol Windu megfordul, no meg ahol Plo Koon megfordul, ha megnézzük, elég érdekes/furcsa helyek és szerintem oda Qui Gon küldte, hogy megtudjanak valami fontosat. Yodat elküldi, hogy felkutassa a sithek múltját, Windut szerintem azért, hogy felkutassa a klón hadsereg megrendelésének múltját, Plo Koont meg azért, hogy Sifo Dyas-ról megtudjunk egy-egy részletet, vagy pont fordítva. Szerintem Qui Gon-nak olyan fontos mondanivalója volt, hogy visszakiáltott a halálból.

de akárhogy is lesz, abban biztosak lehetünk, hogy ez az évad lesz a legjobb, ebből az évadból fogunk megtudni minden homályos dolgot.

 

Már nagyon várom a ma esti történetszálat, amit a superRTL ad 20:15-kor. :D

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Windu elvileg a mai történetben lesz benne, nem a Yodásba, vagy legalábbis szerintem az nem ehhez tartozik.

 

Majd meglátjuk este. :D

 

 

itt a stream, amit Wilde múlthéten és az előtt való héten belinkelt, itt lehet nézni online 20:15-től a friss részeket. :D

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már vége is az első résznek. :D Csak ne essünk csábításba, és ne kezdjük el itt kibeszélni a részt, mint a múlthéten. :D

 

Igen, lakat a szánkra! :)

 

Esetleg PM-ben? :)

 

azért annyit megjegyeznék, hogy a szívkitépést hiányoltam ebből a részből :D

 

 

:D Igen, én is!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy amiről meg lehetne arról nem beszéltek. Ott az első négy rész, magyar felirattal kompletten. Fura.

Kár, hogy nem tudom hol letölteni a részeket külön-külön, én még régebben egyben töltöttem le, és ahoz nem jó a felirat. Máskülönben meg én nem akarok még véleméynt írni, meg nem is tudok, mert az én fejemben összeáll a 4 rész, és nem tudom megkülönböztetni. Akárhányszor nézem meg a részeket, anyiszor összefolyik a 4 első rész. (mert ugye nekem nem kell felirat, hogy megértsem).

Máskülönben, na erről a részről már bőven lehetne írni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy amiről meg lehetne arról nem beszéltek. Ott az első négy rész, magyar felirattal kompletten. Fura.

 

 

Jó, de az már olyan rég volt. Magam részéről elkülöníteni sem tudom a részeket, mert totál összefolyik az egész (már aznap sem tudtam volna) Újra fogom majd nézni őket angolul, felirattal majd én is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most ezek 2 történetszálat adnak?

Jó, de az már olyan rég volt. Magam részéről elkülöníteni sem tudom a részeket, mert totál összefolyik az egész (már aznap sem tudtam volna) Újra fogom majd nézni őket angolul, felirattal majd én is.

Én is úgy vagyok, hogy nem tudom elkülöníteni a részeket.

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, de az már olyan rég volt. Magam részéről elkülöníteni sem tudom a részeket, mert totál összefolyik az egész (már aznap sem tudtam volna) Újra fogom majd nézni őket angolul, felirattal majd én is.

Letölthetőek egyesével. Bár ha angolul akarod újranézni akkor érthető miért vársz.

 

Igen. Szerintem két duológiát.

Szerintem az első két rész duológia, de a másik kettő egy négy részes sztori első fele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy biztos; a németek rekmozási kultúrája undorító..

A rész utolsó fél percére váratni 10 percet...

Ja és immár egyértelmű, hogy az utolsó 4 rész összefügg majd..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Szerintem az első két rész duológia, de a másik kettő egy négy részes sztori első fele.

 

 

Lehet, igazad van. Mindenesetre annyit el kell mondanom - bár még van 2 perc -, hogy csodálatos este volt: talán az eddigi legjobb epizódokat láttam, az S6-ból biztosan. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, igazad van. Mindenesetre annyit el kell mondanom - bár még van 2 perc -, hogy csodálatos este volt: talán az eddigi legjobb epizódokat láttam, az S6-ból biztosan. :)

Én is ezen a vélemyényen vagyok! :)

Elég jó vége volt és a végén még egy előzetest is bedobtak a következő hétről. Szerintem az előzetes nem sokára fent is lesz a neten. :D

Amúgy most 4 részt láthattunk.

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nCore -on fent van HD -ben, de gondolom ott nem vagy tag.

Igen, ezt akartam írni, hogy nekem sajna nincsen ncore-om. :(

 

Ugye a jövőhéten a netlix adja angolul. Puszta kíváncsiságból, a netflix is történetszálanként adja hetetnte, vagy hetente csupán csak egy részt ad majd?

 

Jaaaaaaaaa, hogy youtube-on fenn van az első 4 rész HD-ben. Én kérek elnézést... :D

itt az első rész.

itt a 2. rész csak kár hogy a drága jó Disney letiltotta.

Itt a 3. rész. Ez nincs letiltva, mint ahogy az első sem. (még)

itt pedig a 4. és ez sincs letiltva (még)

Bár, mondjuk nem tudom, hogy ez mennyire jó, hogy fenn van youtube-on, de én nagyon örülök neki, mert így könnyen le tudom tölteni külön-külön. Kivéve a 2. részt, de az fenn van pirate bay-en. :D

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most jutott eszembe: milyen jó az, hogy az egész TCW Yoda epizóddal kezdődött és valószínűleg azzal is ér véget... :)

Igen. Ez megható. :D. Amúgy, figyelembe vetted a mozifilmet? :D. Mert ugye az egész sorozat előtt volt még egy mozifilm és ha jól emlékszem ott Anakin meg Ahsoka volt a középpontban. :D

Amire nagyon kíváncsi lettem volna és nagyon örültem volna, ha benne lett volna 6. évadban, az Ahsoka, Ventress és Maul sorsa. (utóbbiról ha jól emlékszem képregényt csinálnak de jobb lett volna a tcw-ben látni). Én a Yodás szál után bedobtam volna még 2 történetszálat 4-4 résszel, azaz összesen 8 résszel, az egyikben Ahsoka és Ventress lenne együtt, egy másikat meg Maul-nak. De hát sajnos nem én döntök a tcw sorsáról, pedig milyen szép lenne, ha még így ez is benne lenne ebben az évadban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Puszta kíváncsiságból, a netflix is történetszálanként adja hetetnte, vagy hetente csupán csak egy részt ad majd?

Bár van a Netflixnek saját sorozata, amit úgy ad le, mint más csatornák, ő egy online film és sorozat adatbázis is egyben, több ezer címmel, amit előfizetések ellenében tekinthetünk meg, kedvünkre. Március 7-étől nemhogy az egész "The Lost Missions" lesz elérhető, de az összes többi évad is. Nem kell várni mindig a következő hétvégére, hanem készen kapjuk mind a 13 részt, ezért is várom meg, hogy egyben meg tudjam lesni. :)

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár van a Netflixnek saját sorozata, amit úgy ad le, mint más csatornák, ő egy online film és sorozat adatbázis is egyben, több ezer címmel, amit előfizetések ellenében tekinthetünk meg, kedvünkre. Március 7-étől nemhogy az egész "The Lost Missions" lesz elérhető, de az összes többi évad is. Nem kell várni mindig a következő hétvégére, hanem készen kapjuk mind a 13 részt, ezért is várom meg, hogy egyben meg tudjam lesni. :)

Ja vágom. :D Akkor rá 1-2 napra fenn is lesz valahol az egész évad a neten :D.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.