Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szerintem ez a háborút hivatott jelképezni. Amúgy is full akció van, a köpennyel csak a baj lenne. :rock: Ha megfigyeled, az EPIII vagy EPII akció jeleneteiben sincs a Jediken köpeny.

Ha e jól emlékszem, amikor Anakin és Obi-van feljutott Grievous hajójára viselték a köpenyt. Meg amikor Anakin akciózott Vaderként a Mustafaron ott volt rajta a köpeny.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha e jól emlékszem, amikor Anakin és Obi-van feljutott Grievous hajójára viselték a köpenyt. Meg amikor Anakin akciózott Vaderként a Mustafaron ott volt rajta a köpeny.

Viszont nincs rajtuk a köpeny az ep1 végi párbajban, a geonosisi csatában, az Utapaun, de még akkor is leveszik az ep3-ban, mikor Dookuval kerülnek szembe, sőt, a végső párbajban is leveszik. Szóval, az esetek nagytöbbségében megszabadulnak a köpenytől, ha előre láthatóan csatára kerül sor. Itt a sorozatban csak azokra kerül sor, de pl. a mozifilmben Obi-Wan, mikor a Tatooine-ra ment, viselte a köpenyt. Na meg, amúgy sem előírás nekik a köpeny viselete.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont nincs rajtuk a köpeny az ep1 végi párbajban, a geonosisi csatában, az Utapaun, de még akkor is leveszik az ep3-ban, mikor Dookuval kerülnek szembe, sőt, a végső párbajban is leveszik. Szóval, az esetek nagytöbbségében megszabadulnak a köpenytől, ha előre láthatóan csatára kerül sor. Itt a sorozatban csak azokra kerül sor, de pl. a mozifilmben Obi-Wan, mikor a Tatooine-ra ment, viselte a köpenyt. Na meg, amúgy sem előírás nekik a köpeny viselete.

Ez mind igaz.

Nekem valahogy mégis jobban tetszene, ha nem viselnék a klónpáncél darabokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, megnéztem a magyar szinkronos Rookiest.

A klónok változó hangja továbbra sem zavaró, elvégre a Republic Commandóban is más volt mindegyiknek. Viszont pár dolog érthetetlen számomra. Például miért van az, hogy Rex és Cody hangja néha felcserélődik? És hogy a rákba lehet az óriás angolnát sárkánykígyónak fordítani? És jól vettem észre, hogy Rexnek az eredeti klónhangja van, csak pár fokkal mélyebb? Mert ha mondjuk volt valami baja, akkor érthető ez a sokféle klónhang. Phobos... Várom a linket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként a Wookieepedián szinte naponta változnak a leendő szereplők a Hostage Crisisben...

Spoiler:

Egyik nap azt írták, hogy benne lesz Thire, Rys, Jek és Stone (The Gungan General). Továbbá írták még a mozifilmben debütált Fox parancsnokot, és Bail Organát.

 

Most viszont változott a helyzet, a fenti klónszereplőket kitörölték, helyettük megjelent a listában Anakin Skywalker, Palpatine, és Riyo Chuchi szenátornő. Bail Organa továbbra is a listában maradt, kíváncsian várom a feltűnését.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt egy kis bonyodalom az ügyben, mert először (11:28) a sima szinkronos verzió került fel, majd (13:39) került fel a DualAudio-s változat, azért tudtam csak mostanra feltölteni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a rohadt élet... Ez k*rva nagy!

Ez az előzetes tökéletesen visszaadja azt, amit Filoni mondott. Ezt kisebbeknek tényleg nem kéne nézniük. Az egyik legkegyetlenebb epizód lesz, az egyszer biztos.

Spoiler:

Lehetséges, hogy időrendben Dooku elfogása előtt járunk majd? Mert mintha az előzetesben ott lett volna Kharrus szenátor is. Talán most jön az a rész, amit egyszer elmesélt, hogy "A legutolsó ilyen küldetésemen három hetet töltöttem egy tömlöcben."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez a Cad Bane se lesz kispályás! Egyébként érdekes a megjegyzésed KisKósa. :)

Bár lehet, hogy csak egy egyszerű gran, aki ugyanúgy lett lemodellezve, és semmi köze a szenátorhoz. Hát, én folyton panaszkodtam, hogy miért nem szerepeltetik Durge-t, és végre beláttam, hogy felesleges, ha itt van Cad Bane. Ugyan sokat nem láthattunk ebből a trailerből, annyi bizonyos, hogy Bane az atyaúristent is kinyírja majd.

Spoiler:

Szerintem itt még csak a saját szakállára dolgozik, aztán gondolom a túszdráma során Palpatine felfigyel rá, és így csatlakozik majd a CIS-hez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:) Na gyerekek ez ki.......ott nagy rész lesz, hát a mostaniak egyenként lepipálják a pl: bocs akinek ez a kedvence; a downfall, duel droids részeket. Csak így tovább tervezők! Marha jó ez az oldal Odie! :)

Láttátok a cirisis előzetes végén mit csináltak Padmé-ék?

Ryloth 4ever!!!!!!!!!!! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem azért Bane-t nem teszik szinte legyőzhetetlen gonosszá. Nem illene a nagy egészbe. :)

 

Én viszont igen. Kicsit unom már azt, hogy mindig a Köztársaság győz. Lehetne már olyan ellenfél is akit nem győznek le ilyen könnyen, mint Grievoust. Remélem ez a Bane már odatesz a gonoszkodásban és tud 1-2 cselt amivel bosszúságot okozhat a Jediknek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én viszont igen. Kicsit unom már azt, hogy mindig a Köztársaság győz. Lehetne már olyan ellenfél is akit nem győznek le ilyen könnyen, mint Grievoust. Remélem ez a Bane már odatesz a gonoszkodásban és tud 1-2 cselt amivel bosszúságot okozhat a Jediknek.

Eddig sem mindig a Köztársaság győzött. Bane-t meg az egész Star Wars -t tekintve vizsgáltam.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.