Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Most nem kötekedés képpen de a akik csinálják a magyar szinkront belehalnának ha kikérnék agy STAR WARS profi véleményét a magyar szöveg elkészítésekor.(I have a bad feeling about this=Nagyon nem tetszik nekem ez a terv! vagy ami nekem legjobban fájt Fighter=harcász)Hát de most tényleg ennyire igénytelenek.Azt megértem hogy a 5-10 éveseknem nem tűnik fel de nekem nagyon zavarja a fülem.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Hostage Crisis -t az az Eoghan Mahony jegyzik aki a Mentalistába és a Rome sorozatba is írt forgatókönyvet. Talán jó lesz. :D

 

Egyiket sem ismerem :) De ha te azt mondod, hogy talán jó lesz, akkor elhiszem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyiket sem ismerem :) De ha te azt mondod, hogy talán jó lesz, akkor elhiszem :)

Van itt aki láttam pl. a Rome -ot. Minden idők egyik legjobban megcsinált történelmi sorozata. Már ahogy olvastam. :D Dini után még egy ilyen író a csapatban....remek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most megint felötlött bennem, hogy hova lett Grievous? A Lair of Grievous óta eltűnt. Elment szabadságra vagy mi? Az első tíz részben szinte ő volt a középpontban, de azóta semmi. Talán a történet vezetések se kedveztek a főbb karaktereknek, hisz az utóbbi időben Dooku és Ventress is szinte teljesen eltűnt. Nagyobb szerepet kaptak viszont a droidok aminek én személy szerint örülök.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aurra Sing kilövi Anakin kezéből a fénykardot? Ő se lehet kispályás. :)

Aurra Sing hajdanán Jedi volt. Nem képezték ki teljesen. Még azelőtt otthagyta a Rendet. Fejvadásznak állt és jó pár Jedivel végzett. Legutóbb Aayla Securával akaszkodott össze, neki sikerült lekapcsolnia egy időre. Úgy tűnik megszökött a dutyiból. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aurra Sing hajdanán Jedi volt. Nem képezték ki teljesen. Még azelőtt otthagyta a Rendet. Fejvadásznak állt és jó pár Jedivel végzett. Legutóbb Aayla Securával akaszkodott össze, neki sikerült lekapcsolnia egy időre. Úgy tűnik megszökött a dutyiból. :)

EU, ez egyáltalán nem biztos, hogy figyelembe lesz véve a TCW-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

EU, ez egyáltalán nem biztos, hogy figyelembe lesz véve a TCW-ben.

Szinte biztos, hogy nem lesz benne figyelembe véve. Néha néha biztos, hogy tükröződni fog róla a dolog, ami leginkább az emberfeletti ügyességében nyilvánul majd meg. Például hogy milyen könnyedén kilövi Anakin kezéből a pisztolyt. De szerintem nem fognak belemélyedni a karakterébe, mert egy epizód szerintem túl kevés ehhez, és inkább Cad Bane felvezetésén lesz majd a hangsúly.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is kell, hogy kitérjenek rá részletesen. Sőt, nem is kell, hogy említsék. Én hivatalosnak fogadom el a múltjáról szóló adatokat.

Amíg nem említik, én is. De könnyen meglehet, hogy mondanak majd valami olyat, ami teljesen kizárja Sing EU-s múltját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti különben nézitek magyarul a sorozatot a két tv-csatorna valamelyikében?Én már annyira megszoktam, hogy letöltöm és megnézem, hogy nem láttam egyet sem magyarul.

Én néha belenézek ha az eszembe jut, de az igazi premieres feelingtől nagyon messze van. Nem baj, a kis srácoknak kell ez. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg IG-86-osok, eddig olyanok szerepeltek a TCW-ben. A 88-as szériát csak a Birodalom idején "gyártották".

Kösz! Amúgy el tudnám képzelni hogy az IG-88-asokat Cad Bane képzi ki de nem tudtam hogy csak olyan későn csinálták őket.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.