Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Kösz! Amúgy el tudnám képzelni hogy az IG-88-asokat Cad Bane képzi ki de nem tudtam hogy csak olyan későn csinálták őket.

Szerintem azokat a droidokat nem kell kiképezni, elég ha alaposan beprogramozzák őket. A MagnaGuardok esetében volt más a helyzet, mert azoknak volt valami olyan tulajdonságuk, hogy memorizálnak bizonyos harctípusokat, és így sokkal erősebbek lesznek a Jedik ellen. Nem véletlenül edzett velük Grievous annyit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem azokat a droidokat nem kell kiképezni, elég ha alaposan beprogramozzák őket. A MagnaGuardok esetében volt más a helyzet, mert azoknak volt valami olyan tulajdonságuk, hogy memorizálnak bizonyos harctípusokat, és így sokkal erősebbek lesznek a Jedik ellen. Nem véletlenül edzett velük Grievous annyit.

Jó de a IG-88-asok a IG-100-ok leszármazottjai és el lehet képzelni hogy ugyanazt a tulajdonságot megkapták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó de a IG-88-asok a IG-100-ok leszármazottjai és el lehet képzelni hogy ugyanazt a tulajdonságot megkapták.

Valóban egyezik a széria, de azért mégis teljesen másféle típusú a két droid. Elképzelhető, hogy az orgyilkos droidoknak is vannak hasonló dolgok a programozásában, mint a testőröknek, de azért tegyük hozzá, hogy az IG-100asok mérföldkövekkel fejlettebb droidok, mint az IG-86osok. És szerintem Cad Banenek a legkisebb gondja is nagyobb annál, hogy ő most nekiálljon orgyilkos droidokat kiképezni... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez már így is marad, mivel azért a sorozaton belül csak nem fognak változtatni, elég hülyén jönne ki.

Hülyén jön ki, de volt már rá precedens :| Mondjuk, a droid vadászokhoz szerintem még valahogy illik is. Amíg csak arra használják... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti különben nézitek magyarul a sorozatot a két tv-csatorna valamelyikében?Én már annyira megszoktam, hogy letöltöm és megnézem, hogy nem láttam egyet sem magyarul.

Én mindkettőn nézem. :) Legalábbis, amikor csak tehetem. Főleg azért is, mert jobban szeretem magyarul nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez már így is marad, mivel azért a sorozaton belül csak nem fognak változtatni, elég hülyén jönne ki.

Ha rajatm múlna én megváltoztatnám. De a lightsaber legalább fénykard és nem lézerkard. A lézerkardra allergiás vagyok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, Donát! Ti semmit nem tudtok az utolsó részről?

Én csak annyit, hogy (Donát miatt spoilerbe teszem, hátha ő még ennyit sem tud):

Spoiler:

lesz benne Aura Sing, valami Bane nevű csávó, aki durva lesz (ennyi infóm van róla, még a faját sem simerem), meg, hogy valami emberrablás és/vagy túszejtés lesz a történetben.

 

Mondjuk, a droid vadászokhoz szerintem még valahogy illik is. Amíg csak arra használják... :)

Hát nem csak a droid vadászokra használják a harcász szót... mindegy, ez a rakétajató is mókás volt. Szerintem a hölgyike félre olvasta a raktér ajtót :| Viszont a hiperhajtómű gyűrű kinyúvasztásánál a szöveg nagyon találó volt, adta az angol szöveg jelentését.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak ennyit? Hol játszódik, ki a többi szereplő ezeket nem? Na akkor most már ne is olvass el semmit. :)

A helyszínről még van egy gyanúm (a bolygóról), de a mellékszereplőkről már nem tudok semmit. És nem is akarok már olvasni róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hallod, Phobos...

Épp a neten böngészkedtem, amikor feltévedtem a sorozatok fórumára, erre nem azt látom, hogy szórul szóra ugyanúgy írtad le az én spoileremet, ahogyan ide legépeltem? :)

 

A Bordán? :) Az megeshet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, voltak érdekes hozzászólások :)

Mennyire fel voltatok háborodva Osokán és, hogy elrabolják Jabba fiát. Viszont milyen jól értesültünk már akkor a sorozatról.

Akkoriban senki nem akarta elhinni ezt a Jabba fia szálat. Mindenki azt hitte ez csak valami fan kitaláció, kamu. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Off

Végre lesz Forma1:P

On

Á, visszaemlékezve, tényleg őrültségnek találtunk egy csomó mindent, aztán kiderült, hogy nem is voltak rosszak :) No majd így álljunk neki az élőszereplős híreknek is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.