Ugrás a kommentre

Soundtrack albumok


Derb

Ajánlott hozzászólás

Nem egy olyan nagy szám. Persze lehet, hogy mozgókép mellett jobban fog "ütni". De eddig semmi különleges, nyomába se ér a Star Treknek ami nálam idén favorit.

Oldie azért fél perces részletekből nem kéne végső ítéletet hirdetni :D

Hornert ismerve lehet hogy az egyes számok 4-5 percesek lesznek, vagy akár 6-7..némely epikusabb

Összességében a teljes albumot meghallgatva már lehet mondani kritikát a soundtrackről :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Titanicban meg Aliens beütés :) Horner hajlamos ismerős taktusokat csempészni a zenéibe (mondjuk melyik zeneszerző nem... Hans Zimmer, John Williams, stb. éppen emiatt ismerhető fel minden nagyobb filmzeneszerző száma).

Utóbbit nem ismerem túl jól, így nem is tűnt fel, de akkor egyik a másikból veszi a taktusokat :D Ja, ez igaz, vannak visszatérő dallamok, néha éppen hogy felismerhetően, néha meg nagyon zavaróan más zeneszerzőknél is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eléggé csalódást keltőre sikeredett az album, pedig Horner az egyik kedvencem. Kicsit karizmatikusabb témákra számítottam, de a War című az mondjuk tényleg nagyon jó. Meg az első szám az albumról is hangulatos.

 

De egy biztos: az Avatar ezúttal nem a betétdaláról fog elhíresülni, mert ez eléggé tucatnyálpop.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma lekaptam az Engedj be! sountrackjét. Mit ne mondjak, idén a Star Trek mellett ez az egyetlen filmzene album, ami nem csak említést érdemel, hanem elismerést is (tegyük hozzá, hogy azok közül, amihez szerencsém volt filmek alatt :D ), csak ez a kettő fogott meg.

Az Eli's theme az egyik legjobb motívum, amit filmzenében eddig hallottam, csakis a legjobbak között van, nem csak idén, hanem úgy általában. Gyönyörű lírai dallam egy vámpírlánynak :D

Akinek inkább csak az akciózenék jönnek be, az csak módjával próbálkozzon vele, mert a zene leginkább lírai és borongósabb, sejtelmesebb motívumokból áll :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi, örülök, hogy így gyorsan megoldódott :P Sajna nem igazán szeressem azt az oldalt, így sose jut eszembe ott keresgélni :P

 

Márti, akkor neked viszem. Mp3-ban vagy átkódoljam audióba? Neked még hozok sorozatot is a talira :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi, örülök, hogy így gyorsan megoldódott :P Sajna nem igazán szeressem azt az oldalt, így sose jut eszembe ott keresgélni :P

 

Márti, akkor neked viszem. Mp3-ban vagy átkódoljam audióba? Neked még hozok sorozatot is a talira :D

 

Ha lehet audioba :D Köszönöm előre is! :P Bubullét leadjuk apumnak majd, még örülni is fog neki! :P Mi meg jót mozizunk, és utána meg jót dumálunk... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd felcsendül itt-ott a Jack-Neytiri jeleneteknél a dallam, aztán a főcím alatt meg lehet hallgatni :) Már aki marad a végére :D Részemről azért megvárnám a főcím végét is, úgy jó egy mozi (nem pont a zene miatt :o, és mivel a soromban a fórumosok fognak ülni, remélem, maradnak ők is :o

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd felcsendül itt-ott a Jack-Neytiri jeleneteknél a dallam, aztán a főcím alatt meg lehet hallgatni :D Már aki marad a végére :o Részemről azért megvárnám a főcím végét is, úgy jó egy mozi (nem pont a zene miatt :o, és mivel a soromban a fórumosok fognak ülni, remélem, maradnak ők is :o

 

Én végigszeretem várni! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hangerőt fel, és hallgasd meg James Horner eddigi legjobb munkáját, az Avatar soundtracket

http://www.musicme.com/#/James-Horner/albu...5679981233.html

 

Mivel gyanus hogy felrakták a teljes albumot, lehet hamar le is szedik...Szóval aki ügyes, az már meghallgathatja most :rock:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hangerőt fel, és hallgasd meg James Horner eddigi legjobb munkáját, az Avatar soundtracket
Most hallgatom. :rock: Hogy a legjobb-e, azt nem tudom, de jó. :D Nagyon Horneres, az elején szép lírai dallamok, aztán meg jönnek a dübörgő dobok és az erős fúvósok az agresszió alatt, végig kellemes hallgatni, de majd a mozizás közben eldől, hogy telitalálat lett-e. :D

Biztos max. csak a filmbemutatóig ingyenes, mert egyébként ez egy fizetős oldal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most hallgatom. :D Hogy a legjobb-e, azt nem tudom, de jó. :D Nagyon Horneres, az elején szép lírai dallamok, aztán meg jönnek a dübörgő dobok és az erős fúvósok az agresszió alatt, végig kellemes hallgatni, de majd a mozizás közben eldől, hogy telitalálat lett-e. :D

Biztos max. csak a filmbemutatóig ingyenes, mert egyébként ez egy fizetős oldal.

Nekem is bejött :D Ebből CD-vásárlás is lessz :rock::D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.