Ugrás a kommentre

Soundtrack albumok


Derb

Ajánlott hozzászólás

Döbbenet, hogy ilyen hamar feldolgozták ezt a remek filmet. Momentán az új filmről sokat nem tudok írni (bár talán ki is hagyom az amerikai verziót), de a zene az eredetiben jobban tetszett:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyönyörű ez a zene! Ha a film nem lenne olyan természetes és mesterkéletlen, akkor talán még túl dagályos is lenne a kettő együtt, de így telitalálat. Engem érdekel a feldolgozás is, mert kíváncsi vagyok rá, mit hoztak ki belőle, de nem hiszem, hogy jobb lesz, mint az eredeti.

 

Egyébként az észrevettétek, hogy nem ugyanaz a két cím? Let the right one in; Let me in - vagy ez utóbbi csak az adott zene címe?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Jó ez az "utolsó" dupla Lost-album :hehe: Nagy kedvenc a Dysfunctional setup és Get out of jail free card. Előbbinél háromszori meghallgatás után jöttem rá, pontosan hol hangzik el az utolsó részben, utóbbi meg aztán végigvonul az egész albumon (is). Persze van még pár nagyon jó zene :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Nekem ez sose jött be. Azt a végén levő kefélésimitálást bírom belőle a legkevésbé.

Ezeket viszont elég gyakran hallgatgattam arról az albumról 1995 és 2000 között: Kiss from a Rose, There Is a Light, The Passenger, Crossing the River

 

A Botman & Rubin albumjáról csak ezt hallgatgattam

 

http://www.youtube.com/watch?v=pxM4EbN9lMY

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Meghallgattam ezt a Tron Legacy-t. Azért az első rész zenéje egyedibb volt :lol: Megpróbálták a digitális érzetet kelteni, de annak valahogy jobban ment. Azért ez sem rossz, sőt, van néhány igen kellemes darab (pl: Recognizer, The Game has Changed).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egész frankó szkorét komponíroztak ezek a bolond pankok. Egyedül a "Derezzed" nem jön be a számok közül. Az annyira távol áll az ízlésvilágomtól hogy végig se bírtam hallgatni.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.