Ugrás a kommentre

Soundtrack albumok


Derb

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Az előbb fejeztem be a TS albumját. Hát amikor megtudtam hogy Manóember Danit kérték fel hozzá egy kicsit húztam a szám. Most hogy meghallgattam még jobban húzom. Maga a zene nem rossz de nem találom termi-filmhez valónak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem se tetszik. Danny Elfman az egyik kedvenc zeneszerzőm, de ez az OST jellegtelen és teljesen felejtős. Nagyon kíváncsi voltam már hogy milyen zenei motívumokat fog szerezni, erre meg semmi újat, sőt még a régit se alkalmazza, ami szentségtörés.

Nagy csalódás.

 

barnez: Az Enterprising Young Ment már vagy százszor meghallgattam, nagyon jó. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szintén favorit (a The Bodly Go és az End Credits mellett :D ). Nagyon ütött openingként is, meg az Enterprise megjelenésekor is. Másik kedvencem még a Nero Fiddles, Narada Burns.

 

A TS zenáje számomra sem az igazi. Nem rossz, de valahogy nagulatban nem jön át, ráadásul baromi átlagos. És alig-alig csendül fel valami Terminatoros motívum. Jó, mondjuk a Star Trekben is csak egyszer van ilyen motívum (Nero Death Experencie legeslegvége), de ott aztán kapott két számot is az eredeti. Itt meg sehol a terminator téma. Ez azért csúnya húzás volt Elfmantól. Még a T3-ban Marco Beltrami is vette a fáradtságot hozzá, igaz, a filmbe csak a castba került bele. De mindezek ellenére azért tetszetős mjúzik, és ki tudja, a Star Trek ost-ja is csak a film után tetszett meg igazán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát számomra eddig mind a Watchmen, mind pedig a Star Trek OST-ja hihetetlenül hangulatosra sikerült. :) A Salvationnal sincsen addig bajom amíg a számok nem fognak passzolni a jelenetekhez. Mozgóképpel együtt nézni őket, azért teljesen más lesz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másik kedvencem még a Nero Fiddles, Narada Burns

Tegnap hallgattam megint, és emellett még a Labor of love is nagyon bejön, főleg az utolsó egy perce, így nálam három kedvenc van az albumról :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Valaki légyszi segítsen, Free Willy 2 zenéjét keresem nagyon. Lehetőleg egész albumként. Köszi!

 

A guglit csak kóstolgattam, Rapidshare-en egyelőre csak az első film zenézét találtam meg :D

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No akkor most segítsen valaki légyszi.

A Guglival nem jutottam semmire.

 

http://www.youtube.com/watch?v=y2kxnMsXTng...feature=related

Itt a vége zene, ezt szeretném beszerezni de nagyon.

 

Ezen a gépen a radírozás óta nincs hang, mert az egész hangosság nincs telepítve és nem is találjuk a telepító CD-jét. Amikor itt volt a srác aki az egészet újrarakta, ki volt kapcsolva a hangszóró, tehát a gép nem jelezte hogy van egy új hardvere, azóta meg semmi :(

Következtetésképp a hang felvétel is hiányzik de alaposan.

 

A laptopomon van hang, de a WaveCorrector (nagyon jó kis hangfelvevő program, apci Tesco gazdaságos cédén vette más programokkal együtt) valamiért nem hajlandó települni rá, máshogy meg max egy percet tudok rögzíteni.

 

Még megpróbálom a WaveCorrectort innen átmásolni, de nem sok reményt fűzök hozzá.Viszont ez a Forever Young (nem keverendő más, azonos című dolgokkal) kell :)

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Guglival nem jutottam semmire.
Free Willy 2 Basil Poledouris rapidshare

Ezekkel a kulcsszavakkal kidob egy fórumot ahol mindhárom rész albumjához van rapides link.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Fura dolog. Ma rákerestem a Youtube-on az Iron Man -re, mert moziban nagyon tetszett a kalapálós jelenet, és anno a zenéjét is kértem KALAPÁLÁSOSTUL. Anélkül kaptam, úgy is tetszett. Most meg? Úgy érzem mintha az elejénél nem is lenne rendben az a ritmusvesztett kopácsolás :D Meg rövidebb is, mint vártam. Hehh, olyan jó a zenéje, hogy ha már ahhoz hozzászoktam, a többi szinte csak zavaró :P

 

SW-vel persze ez nálam nem fordult és asszem nem is fordulhat soha elő.

 

Viszont feltűnt hogy az indiai (?) ipse azt mondja, ezek magyarul beszélnek. Elkezdtem figyelni és tényleg :D magamtól rá nem jöttem volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
Nem rossz, bár volt egy-két Titanicos beütés is :)

A Titanicban meg Aliens beütés :| Horner hajlamos ismerős taktusokat csempészni a zenéibe (mondjuk melyik zeneszerző nem... Hans Zimmer, John Williams, stb. éppen emiatt ismerhető fel minden nagyobb filmzeneszerző száma).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.