Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Ez igazából nem vicc, hanem hót komoly, de ebbe a topicba illik. Az álláshirdetések között találtam:

 

"Jogosítvánnyal rendelkező,intelligens,csinos, nyitott.FÜGGETLEN Hölgyet keresek gépkocsim vezetésére és minden jóra .

50es független cégvezető vagyok.

Fotó nélküli, egy soros leveleket törlöm.

szexisofor@citromail. hu"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Menjé' a sarokra az éjjeli lepkékhez, vazze :D

 

"FÜGGETLEN Hölgyet keresek gépkocsim vezetésére és minden jóra."

Vagyis se jogsi, se nő, csak kocsi... nem csoda, hogy erre vetemedik. Bár lehet, hogy csak leleményes. Van egy jó autója, amit jogsi híján nem tud vezetni. De mint tudjuk, a jó autó vonzza a dögös pipiket. Szóval, ezúton próbálja kiküszöbölni a vezetési képesség hiányából fakadó problémákat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy jó autója, amit jogsi híján nem tud vezetni.

Vagy a jó kocsi meg a nő mellé jár a pezsgő a kézbe :) És inkább nem vezet :D De egyébként arra tippelek, hogy nincs jogsija. Vagy a kocsiban is.... melózik :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt most találtam. :)

 

Egy nap, amikor anyunak valami dolga volt és nem volt otthon apu egyedül vigyázott rám. Kb. 2 és fel éves lehettem és éppen egy kisebb balesetből lábadoztam. Egy ismerőstől kaptam egy kis teás készletet afféle "gyógyulj meg" ajándékként és ez lett az egyik kedvenc játékom.

 

Apu a nappaliban ült az esti hírekben elmerülve amikor behoztam neki egy kis csésze "teát" ami persze csak víz volt. Jó néhány kis csésze tea és rengeteg dicséret után, hogy micsoda finom teát készítek, megjött anyu.

 

Apu leültette a nappaliban és várta, amíg viszek neki egy kicsi csésze teát, mert "ez volt a világon a legaranyosabb dolog!" Anyu várt szépen türelmesen, én megjelentem, kezemben az ici-pici csésze "teával" apunak, amit ő szépen le is hajtott. Erre anyu megkérdezte aputól:

 

"Felmerült benned, hogy az egyetlen hely, ahol feléri a vizet az csak a WC?"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez igazából nem vicc, hanem hót komoly, de ebbe a topicba illik. Az álláshirdetések között találtam:

 

"Jogosítvánnyal rendelkező,intelligens,csinos, nyitott.FÜGGETLEN Hölgyet keresek gépkocsim vezetésére és minden jóra .

50es független cégvezető vagyok.

Fotó nélküli, egy soros leveleket törlöm.

szexisofor@citromail. hu"

Sok újság tele van ilyen vagy hasonló hírdetésekkel, még csak nem is nagyon kendőzik, miről van szó. Mintha az ilyesmi az élet normális része volna, épp mint hogyha lakást vagy állást keresel...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.