Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Tényleg nem tudom, azért kérdezem... :)
Nem tudom felétek hogy van, de mifelénk ha egy kedves barát vagy nagyon jó ismerős közeli rokona meghal, akkor nem szokás vicceket írogatni meg röhögcsélni egy topikkal lentebb. Ennyi volt az oka.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egek! Eddig azt hittem, én naív, hogy aférfiak wc-ben, zuhanyzóban és öltözőben nem dumálnak, mert az tabu.

Én erről nem tudtam, bár eddig még csak kétszer fordultam meg férfi wc-ben, de egyszer sem volt tumultus, hogy megfigyeljem :D

 

Achmed a tengerészgyalogosok mintaképe :)

Örök klasszikus lesz belőle, évek óta előkerül egyszer-egyszer, de még mindig szenzációs :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom felétek hogy van, de mifelénk ha egy kedves barát vagy nagyon jó ismerős közeli rokona meghal, akkor nem szokás vicceket írogatni meg röhögcsélni egy topikkal lentebb. Ennyi volt az oka.

Jogos, bocsánat, ez eszembe se jutott... :D:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie ha lsz Xboxod és Kinected szerintem imádni fogod ezt a játékot :D :D

 

És miért van az hogy a nők mindig erre asszociálnak, pl most is :):D

Szerencsétlen pulykahang imitátor készüléket is félreértelmezik...ezek a nők.. :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

M.C.H. egy igazán nem mindennapi karácsonyi nótával rukkolt elő :lol:

 

http://videa.hu/eMM2yeQHiGGWTNo2

 

 

Tube-os törlés miatt szerkesztve.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

M.C.H. egy igazán nem mindennapi karácsonyi nótával rukkolt elő :D
Ez a video csak Tube-on keresztül nézhető így feleslegesnek tartottam úgy berakni hogy itt is látszódjon a lejátszóablak.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már épp kérdezni akartam, de így akkor érthető.
Szerintem nem sok értelme lett volna azután rákérdezni hogy átszerkesztetted látszódó ablakosra. :D

Először úgy voltam vele hogy odaírom a videó linkje alá de aztán arra gondoltam hogy talán mégse nyúl hozzá senki se mivel szerintem más oka nem igazán lehet annak hogy valaki aki tudja a videóberakás módját mégse úgy rakja be hogy az ablak látszódjon.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

M.C.H. egy igazán nem mindennapi karácsonyi nótával rukkolt elő :lol:

 

http://indavideo.hu/video/MIchael_C_Hall_karacsonyi_enekel

 

 

Tube-os törlés miatt szerkesztve.

 

Kezdek Dexter fan lenni, szóval ma meghallgattam vagy 20-szor ezt a számot. Tiszta Frank Sinatra az ürge :D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

M.C.H. egy igazán nem mindennapi karácsonyi nótával rukkolt elő :lol:
Remek, hogy nemcsak a beszéd-, hanem az énekhangja is jó. :D A filmet már csak miatta is érdemes eredeti hanggal nézni, olyan jó. Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért is hajtunk?

 

A halász hazatér fatörzsből vájt csónakján és találkozik egy külföldi piackutató szakemberrel, aki ebben a fejlődő országban dolgozik.

A piackutató megkérdezi a halásztól, hogy miért jött haza olyan korán.

A halász azt feleli, hogy tovább is maradhatott volna, de elég halat fogott ahhoz, hogy gondoskodjon a családjáról.

 

- ..és egyébként mivel tölti az idejét? - kérdezi a szakember.

- Hát, például halászgatok. Játszom a gyerekeimmel. Amikor nagy a forróság, lepihenünk. Este együtt vacsorázunk. Összejövünk a barátainkkal és zenélünk egy kicsit - feleli a halász.

 

A piackutató itt közbevág:

- Nézze, nekem egyetemi diplomám van, és tanultam ezekről a dolgokról. Segíteni akarok magának. Hosszabb ideig kellene halásznia. Akkor több pénzt keresne, és hamarosan egy nagyobb csónakot tudna vásárolni ennél a kis kivájt fatörzsnél. Nagyobb csónakkal még több pénzt tudna keresni, és nem kellene hozzá sok idő, máris szert tudna tenni egy több csónakból álló vonóhálós flottára.

 

- És azután? - kérdezi a halász.

- Azután ahelyett, hogy viszonteladón keresztül árulná a halait, közvetlenül a gyárnak tudná eladni, amit fogott, vagy beindíthatna egy saját halfeldolgozó üzemet. Akkor el tudna menni ebből a porfészekből Cotonouba, Párizsba vagy New Yorkba, és onnan irányíthatná a vállalkozást. Még azt is fontolóra vehetné, hogy bevezesse a tőzsdére az üzletet, és akkor már milliókat kereshetne.

 

- Mennyi idő alatt tudnám ezt elérni? - érdeklődik a halász.

- Úgy 15-20 év alatt - válaszolja a piackutató.

 

- És azután? - folytatja a kérdezősködést a halász.

- Ekkor kezd érdekessé válni az élet - magyarázza a szakember. -Nyugdíjba vonulhatna. Otthagyhatná a városi rohanó életformát, és egy távol eső faluba költözhetne.

 

- És azután mi lenne? - kérdezi a halász.

- Akkor volna ideje halászgatni, játszani a gyermekeivel, a nagy forróság idején lepihenni, együtt vacsorázni a családjával és összejönni a barátaival zenélgetni kicsit...

 

 

 

No persze, ez nem ilyen egyszerű képlet a valóságban, de azért mégis.... van benne valami. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.