Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Mingyááá jön a MÁV (Mááá Állunk Vazze??) sztrájk, íme egy pár ötlet, hogyan töltsük el az időt az állomáson, ha nagy a tér - avagy hogyan tölti el az időt 200 ember, meglepve az állomáson lévő utazókat/turistákat, akik nem értik, miért zene szól a hangosbemondóból. :):D

 

 

Így néz ki Angliában egy vasútállomás????????Illetve így is kinézhet?Tiszta, világos modern.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy idő házaspár elmegy az orvoshoz, mert mindent elfelejtenek. Az orvos, miután megvizsgálta őket, behívja őket az irodájába, és elmondja a diagnózist:

- Egészségileg teljesen rendben vannak. Ez az időskori memóriazavar sajnos a korral jár, nem tudunk semmit tenni ellene. Azt javaslom, ha valamit nem akarnak elfelejteni, írják fel egy darab papírra.

A házaspár hazamegy. Este nézik a tévét, amikor a férj feláll és megkérdi a feleségét:

- Megyek, eszem egy kis jégkrémet. Kérsz te is?

- Igen, kérek - mondja a feleség. - Egy adag vanília és egy adag csoki ízűt.

- Jó, már hozom is.

- Nem írod fel? Tudod, az orvos azt mondta, mindent írjunk fel!

- Á, nem kell, ezt meg tudom jegyezni.

- Ha hozod a fagyit, akkor tegyél tejszínhabot is a tetejére! Biztos nem felejted el?

- Egész biztos! - válaszolja a férj idegesen.

- A tejszínhabra meg tegyél pár szem epret is, ha megkérhetlek. De szerintem jobb lenne, ha felírnád!

- Nem kell, meg tudom jegyezni - mondja a férj makacsul.

Kimegy a konyhába, majd 20 perc elteltével bejön, a kezében egy tányéron egy adag sült szalonna és egy tükörtojás.

- Nem megmondtam, hogy írd fel?!! - méltatlankodik az asszony - Nézd meg, mit hoztál! Elfelejtetted a pirítósomat!

 

 

Rendeznek egy versenyt, melyben egy, a sivatagban elrejtett tevét kell megtalálniuk a versenyző csapatoknak minél rövidebb idő alatt. Az első csapat egy amerikai 40 fős banda, műholdakkal, haditechnikával, multimédiás felszereléssel indul neki a keresésnek, és fél óra múlva hozzák is a tevét. A második egy szintén amerikai csapat, 20 fő, elindulnak, majd 20 perc múlva hozzák a tevét. A zsűri csodálkozik:

- Hát ezt hogy csinálták?

- Csatárláncot alkottunk, átfésültük a sivatagot, és ami fennakadt, azt elhoztuk - hangzik a válasz.

- Nagyon jó, gratulálunk.

A harmadik csapat egy 5 főből álló szerb kommandós alakulat. Elindulnak, majd 5 perc múlva visszatérnek egy összevert elefánttal, folyik a vére mindenhonnan, az agyara le van törve, stb.

A zsűri:

- Á, maguk nagyon ügyesek, ez a legjobb idő, de van egy kis probléma: ez nem teve, hanem elefánt.

Mire az elefánt riadtan megszólal:

- Teve vagyok! Teve vagyok!

 

 

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A gyerekek az iskolában házi feladatként, olyan szavak gyűjtését kapják, amelyekben kettőzött mássalhangzók vannak. Pistike bandukol hazafelé az iskolából, éppen azon jár az esze , hogyan csinálja meg a házi feladatot, mikor látja , hogy egy bácsika öntözi a virágokat. Odaszól neki:

- Csókolom Bácsi! Mit tetszik csinálni?

- Spriccelek egy kis vizet a virágokra.

- Két "C"-vel van, hogy spriccel?

- Igen.

Pistike gyorsan feljegyzi a szót, "SPRICCEL". Ballag tovább hazafelé, látja, hogy egy ember futó száron vezeti a lovát. Odakiált neki:

- Csókolom, mit tetszik csinálni?

- Futtatom a lovat.

- Két "T"-vel van a futtat?

- Igen.

Ezt a szót is feljegyzi és megy tovább. Látja, hogy az egyik udvarban fekszik a nyugágyon egy férfi és két nő, megszólítja a férfit:

- Csókolom Bácsi, mit tetszik csinálni?

- "Vikkendezek".

- Két "K"-val?

- Nem. Az egyik nő a feleségem, a másik az anyósom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:hmm:

 

Egy ír és három angol üldögél a pubban. Azt mondja az első angol:

- Uraim, verjük már meg ezt az ír mocskot! Én odamegyek és belekötök, aztán majd jól helybenhagyjuk!

Oda is megy, és megszólítja a békésen italozó írt:

- Halodd-e! Azt hallottam Szent Patrickról, hogy transzvesztita volt!

Az ír egykedvűen felnéz, majd csak annyit mond:

- Igen? Ez érdekes, eddig még nem hallottam róla.

Az első angol dolgavégezetlenül visszamegy a többiekhez. Próbálkozik a második:

- Hallod-e! Azt hallottam Szent Patrickról, hogy homokos volt!

Az ír ismét csak egykedvűen bólogat. Következik a harmadik:

- Komám, azt hallottam, hogy Szent Patrick igazából angol volt!

Az ír felnéz:

- Igen, ezt már a barátaid is bizonygatták az előbb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, először azt hittem, hogy a bonsai macskákat raktad ide doboznyi kiscica címszó alatt :D
Azt az állatot raknám bele ilyen üvegbe aki ezt csinálja. De most komolyan. Sajnos az embernél tényleg nincs undorítóbb lény a világegyetemben, ezzel ilyenkor mindig szembesülök.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt az állatot raknám bele ilyen üvegbe aki ezt csinálja. De most komolyan. Sajnos az embernél tényleg nincs undorítóbb lény a világegyetemben, ezzel ilyenkor mindig szembesülök.

Nyugi, erről már rég kiderült, hogy semmi sem igaz az egészből. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azoknak akik szeretik a kiscicákat: Egy doboznyi kiscica

Zabálnivaló kis dögök :D Ilyenkor a legaranyosabbak. Ilyenkor még nem követelőzőek, nem érzik úgy, hogy az ágy az övék, hogy a gazdi is párna (na jó, ezt már ilyenkor is szokták, de azért nem mindegy, hogy 7 deka, vagy 7 kilo :D). Hogy az asztal nekik van megterítve. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zabálnivaló kis dögök :D Ilyenkor a legaranyosabbak. Ilyenkor még nem követelőzőek, nem érzik úgy, hogy az ágy az övék, hogy a gazdi is párna (na jó, ezt már ilyenkor is szokták, de azért nem mindegy, hogy 7 deka, vagy 7 kilo :D). Hogy az asztal nekik van megterítve. :D
Én biztos elkapatnám őket. :D Tényleg zabálni valóak. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugi, erről már rég kiderült, hogy semmi sem igaz az egészből. :D
Az lehet, hogy hoax volt, de nem 1-2 embert ismerek akik házilag akartak ilyet csinálni és berakták őket ilyen üvegekbe kicsi korukba, majd kis lyukakok keresztül etették őket. Mivel nem tudtak mozogni ezt könnyen megoldhatták.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az lehet, hogy hoax volt, de nem 1-2 embert ismerek akik házilag akartak ilyet csinálni és berakták őket ilyen üvegekbe kicsi korukba, majd kis lyukakok keresztül etették őket. Mivel nem tudtak mozogni ezt könnyen megoldhatták.
Te is szép embereket ismersz mondhatom...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az lehet, hogy hoax volt, de nem 1-2 embert ismerek akik házilag akartak ilyet csinálni és berakták őket ilyen üvegekbe kicsi korukba, majd kis lyukakok keresztül etették őket. Mivel nem tudtak mozogni ezt könnyen megoldhatták.

 

 

Ugyanezt csinálnám velük is.Vagy shoti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan srácok, azért shotit nem kellene. Gyerek csínyek voltak ezek, a gyerek nem tudja mit csinál. Csak kipróbálja a dolgokat...
De ne ilyen állatkínzásokat csináljon! Főleg gyerekként ami bele fog égni a tudatába, személyiségébe. Milyen ember lesz ebből nagy korára?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.