Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Ugyan srácok, azért shotit nem kellene. Gyerek csínyek voltak ezek, a gyerek nem tudja mit csinál. Csak kipróbálja a dolgokat...

 

 

Ilyen alapon akkor embert is ölhet hisz nem tudja mit csinál.Én sosem csináltam ilyet pedig voltam gyerek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan srácok, azért shotit nem kellene. Gyerek csínyek voltak ezek, a gyerek nem tudja mit csinál. Csak kipróbálja a dolgokat...

A gyerek lehet, hogy nem tudja, de a kedves szülője igen. Tőlem nem ezt látják a gyerekeim és érdekes mód mindegyik szereti az állatokat. Tudják, hogy azok is csak olyan védtelen élőlények, mint ők voltak kis korukban (no és most is még majdnem azok :D), és nemcsak kajára, hanem sok szeretetre is van szükségük. Törődésre és nem pedig hülye kisérletekre.

Az ilyen hoax-okkal meg az a legnagyobb baj, hogy biztos van olyan eszetlen gyerek, aki ötletet kap belőlük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvastam még régebben, hogy sajnos gyerekek, leginkább fiúk, mindentől függetlenül néha hajlamosak egy kevés állatkínzásra, bár inkább csak kisebbeket említettek, pl. pókok, bogarak. Aztán kinövik. Kölökkoromban ilyesmire emlékszem is osztálytársak részéről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyanezt csinálnám velük is.

Én is... Elvem szerint az állatkínzóknak a legjobb büntetés az lenne, ha ugyanazt csinálnánk meg vele, amit ő tett az állattal.

 

Olvastam még régebben, hogy sajnos gyerekek, leginkább fiúk, mindentől függetlenül néha hajlamosak egy kevés állatkínzásra, bár inkább csak kisebbeket említettek, pl. pókok, bogarak. Aztán kinövik. Kölökkoromban ilyesmire emlékszem is osztálytársak részéről.

Ebbe lehet valami, mert nálam is volt légyszárny kitépkedés, meg kísérlet, hogy a pókokat lehet-e hibernálni (erre egész kísérletsor). Ma meg inkább már kiengedem a legyet, ha a szúnyoghálómra rászáll (mondjuk ha nem, és olyan helyen van, akkor lecsapom), pókokat meg soha, semmilyen körülmények között nem ölök. Azokat szeretem, ezért mindig kiteszem őket az erkélyre (amit mondjuk anyám arachnofobiásként kevésbé tud értékelni, de állítása szerint még mindig jobb odakinn, mint a lakásban :D ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem is tudom... Én minden esetre nem csinálnám hivatásszerűen. Annyi jó nőt masszíroz, hogy szerintem egy idő után ha a legjobb testű nő fekszik elé, azt is csak egy darab húsnak nézi. Kb úgy lehet, mint a nőgyógyászok. Azoknak is szívesen lennénk a helyében, de abba nem gondolunk bele, milyen lehet állandóan azt csinálni.

Ráadásul mindkét hivatás esetében megjelenhetnek a 160 cm / 120 kg testalkatú hölgyemények is... Vajon akkor is lennél a helyükben? :) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem is tudom... Én minden esetre nem csinálnám hivatásszerűen. Annyi jó nőt masszíroz, hogy szerintem egy idő után ha a legjobb testű nő fekszik elé, azt is csak egy darab húsnak nézi. Kb úgy lehet, mint a nőgyógyászok. Azoknak is szívesen lennénk a helyében, de abba nem gondolunk bele, milyen lehet állandóan azt csinálni.

Ráadásul mindkét hivatás esetében megjelenhetnek a 160 cm / 120 kg testalkatú hölgyemények is... Vajon akkor is lennél a helyükben? :) :)

Nőgyógyász semmi pénzért nem lennék.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zsírt nem lehet masszírozni :P :P Egy 120 kilós nőn meg kevés a husi :)

 

Az meg szerintem hülyeség, hogy beleun az egészbe. :) Ilyen csajokat akár a nap 24 órájában lehetne "simizni" :) No persze nem árt ha van közülük egy, akinél kicsit tovább is lehet lépni :D Mondjuk az erotikus és szexmasszázson keresztül. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

oldie, te ilyenre csorgatod a nyálad? Elég vicces... mi a jó abban, hogy bomba nőket masszírozol, és közben csorog a nyálad? Én inkább nevezném önkínzásnak, mint élvezetnek...
Ez inkább homokosoknak való munka. :) Én tuti nem bírnám ott pár napnál tovább. Oldie viszont azt is írta, hogy akkor vállalná el ha néhanapján hozzájuk is érhetne. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.