Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

A maharadzsa kertésze hajnalban felkölti urát:

- Uram, uram! A kertben dolgoztam, amikor ott termett mellettem a Halál és felemelte a karját. Azonnal el kell utaznom Delhibe, ott talán elvegyülhetek a sok ember közt és nem talál meg.

- Jól van, menj, siess! - mondja a maharadzsa. Később ő is sétál a kertben, ő is találkozik a Halállal. Megkérdezi tőle:

- Halál, miért ijesztetted meg a kertészemet?

- Nem ijesztettem meg, csak csodálkozva emeltem fel a karom, hogy miért van még mindig itt, amikor délután Delhiből kell elvinnem?

 

 

"Szereted ha simogatnak? Szereted ha megérintenek? Ha fogdosnak? Ha felizgatnak? Szereted érezni a másik leheletét, szuszogását a nyakadnál, esetleg a fülednél vagy az arcodon? Szeretsz új pozíciókat kipróbálni? Szereted, amikor hidegen felülsz rá, majd forrón és teljesen leizzadva végzed?

BKV...velünk a fantáziád megvalósulhat, életre kel, próbálj ki minket"

 

 

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leleplezés! A fórumon garázdálkodó oldfighter nevezetű egyén korábbi botlásai. ;) Most kiderül az igazság!

 

forumtali2005112009.jpg

Igen! Jól látjátok kedves barátaim! Oldie régebben hulla részegre itta magát a találkozók alkalmával, így az összejövetel nagy része alatt a szemét se bírta kinyitni.

 

forumtali2005112012.jpg

Még mindig kómában...

 

forumtali2005112013.jpg

No de mi van itt kérem! Karrde egy idősödő macsó oldalán! Egyre izgalmasabb!

 

forumtali2005112016.jpg

Főhősünk továbbra se tudja hol van...

 

forumtali2005112019.jpg

De aztán....mintha ébredezne... Viszont az a sok alkohol amit leeresztett a torkán, igen csak széles mosolyra ferdítette őkelme száját.

 

forumtali2005112021.jpg

Ortis keménykedik, főhősünk jobban látja továbbra is mosolyogva és vakon követni az eseményeket. :)

 

forumtali2005112023.jpg

"Á még egy sör" - kiállt fel oldie....!

 

forumtali2005112024.jpg

Ami bizony már soknak bizonyul. Erről a képről jutott eszembe az a mondás, hogy csúnya a részeg ember...... :o

 

forumtali2005112025.jpg

Két sör között jól esik megint egy kis szundi...

 

forumtali2005112030.jpg

Közben Karrde és a lovag, telefonszámot cserélnek? Karrde tekintete a vadászó nőstény tipikus jeleit viseli magán.

 

forumtali2005112033.jpg

"Becsukott szemmel is tudok repülni!" Milyen megindító...

 

forumtali2005112034.jpg

A talinak vége, mindenki szedi a sátorfáját. Oldit ne kérdezzétek merre van, ámbár van egy tippem, hogy az asztal alatt szunyókál horkolva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami bizony már soknak bizonyul. Erről a képről jutott eszembe az a mondás, hogy csúnya a részeg ember...... :o

 

A talinak vége, mindenki szedi a sátorfáját. Oldit ne kérdezzétek merre van, ámbár van egy tippem, hogy az asztal alatt szunyókál horkolva.

Erre a képre mondta a kolléganőm, hogy ez a srác se iszik, mert akkor nem így fogná a korsót ;)

 

Hehe, ez kép az érkezéskor készült :o

 

Ej, amikor még kopaszon Ortis kollégát húzom ki az asztal alól :) Talán neki megvan valahol "kézközelben" :o

Nekem lemezen van meg :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jajj, kétezerötös képek, ollé! Jó látni ezeket a képeket! ;) Ortis a Klingon bajuszával! :)

 

Kis kérdés? Szereti mindenki a csokit? Kaptam egy remek házicsokirecipét, és kipróbálnám jövőhétvégén. Ha fincsi, vinnék oda is, vasárnapra. Ha mindenki szereti, dupla adagot csinálok! :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jók ezek a képek. ;) Biztos egy starwars.hu-s talin készültek, ha nem tévedek. :)

Szerintem is jók, Salla mindig jó képeket tud készíteni :o Igen, ott készültek, van még belőlük pár darab :o

 

Kis kérdés? Szereti mindenki a csokit? Kaptam egy remek házicsokirecipét, és kipróbálnám jövőhétvégén. Ha fincsi, vinnék oda is, vasárnapra. Ha mindenki szereti, dupla adagot csinálok! :o

Naná :P Csoki mindig jöhet :o Recipét is mellékeled a főzős kedvűeknek? :D

 

De ugyanilyen volt Dzséjt is a legutolsó talin. Ha nem jött volna oda hozzánk, fel nem ismertem volna :D

Nekem annyira nem volt fura, már találkoztam vele úgy, hogy rövid volt a haja, bár bajusza akkor is volt :D Ha jól emlékszem :D Egyébként is már gyakorlatom van fénykép és leírás alapján való felismerésben is, szóval az ilyenek nekem smafuk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát Oldi, így zúzható egy ember hírneve pillanatok alatt tönkre. :D

 

A csoki jöhet :D

 

Nekem annyira nem volt fura, már találkoztam vele úgy, hogy rövid volt a haja, bár bajusza akkor is volt :D Ha jól emlékszem :D

Jól emlékszel :D A bajszomtól úgy 14 éves korom óta most szabadultam meg először hosszabb távra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát Oldi, így zúzható egy ember hírneve pillanatok alatt tönkre. :D

 

Jól emlékszel :D A bajszomtól úgy 14 éves korom óta most szabadultam meg először hosszabb távra.

Bizony ám :D

 

Igen, mesélted a talin is :D Ezek után nem is tudom, miért mondtam, hogy jól emlékszem-e, de sebaj :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.