Ugrás a kommentre

2x19 - The Mystery of Chopper Base


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Kíváncsi vagyok, van-e komolyabb kapcsolat a két jelenet között. :)

 

sw_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

Nem tudom, meg merik-e lépni Kanan halálát (szerintem még nem), de a Herával való búcsúban volt egy olyan töltet, hogy a twi'lek talán nem látja többé őt.

Alapvetően nem hiszem, hogy megbontanák a Ghost csapatának felállását (hiszen elsősorban róluk szól a sorozat), de lehet, hogy sikerül meglepniük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem semmi. A Rebels minden folyamatos pozitív kisugárzása ellenére elérte, hogy most legalább két ember életéért izgulunk, és nem lehetünk biztosak, kit vesztünk el, vagy, hogy elvesztünk-e egyáltalán valakit. Remekül felépített sorozat, hiszen ezt el tudta érni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem semmi. A Rebels minden folyamatos pozitív kisugárzása ellenére elérte, hogy most legalább két ember életéért izgulunk, és nem lehetünk biztosak, kit vesztünk el, vagy, hogy elvesztünk-e egyáltalán valakit. Remekül felépített sorozat, hiszen ezt el tudta érni.

 

 

Nekem a legnagyobb kedvencem a tcw + rebels érából Kenobin kívül Ahsoka. Számomra ő egy igaz lovag. A kardjainak fehér színe is ezt sugallja nekem. Ezért nem szeretném, ha meghalna. Le lennék súlytva teljesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi vagyok, van-e komolyabb kapcsolat a két jelenet között. :)

Na, mostanság nagyon formában van mindenki, ez is egy szép találat. ;)

 

Nem tudom, meg merik-e lépni Kanan halálát (szerintem még nem), de a Herával való búcsúban volt egy olyan töltet, hogy a twi'lek talán nem látja többé őt.

Én ezt minden további nélkül el tudnám képzelni, ha az eddigiekben legalább egyszer nyíltabban felvállalták volna Hera-ék szerelmét. Úgy gondolom, hogy egyelőre ez egy kiaknázatlan terület, és noha sokat nem feltétlenül kell foglalkozni vele, de azért a szinte semminél mégiscsak többet. Persze az is egy lehetőség, hogy koncepcionálisan marad a mi nézőpontunkból "beteljesületlen" ez a kapcsolat, ill. csak Kanan halála után kerül ez elő Hera gyászának részeként, de szvsz nem így lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

A szinkronosban mégjobban lehet hallani Sidious gonosz nevetését 21:00 körül. Máig nem fejtettem meg, miért hallani Palpi nevetését.

Lehet egyszerű hangulatfestés. Zene helyett. Nem a szereplőknek szól ott, hanem nekünk.

A sötét oldal szimbóluma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Hát ez nagyon baljós felvezetése volt a finálénak. Az egészet belengte a szomorú búcsú hangulata, amire csak rátett egy lapáttal a horrorisztikus hangulat (picit az Aliens idézte). Azért kár, hogy szegény pilótacsajt nem tudták megtalálni, bár valószínűleg ő addigra már pókhami lett. Érdekes volt látni, hogy az alacsony energiájú fénykardok pengéje ugyanolyan "színhibás", mint az ep4-5-6 kardjai voltak a DVD-n. Ha jól rémlik, anno próbálták is megmagyarázni ilyesmivel a dolgot - aztán hála a magasságosnak, a BD-re helyrerakták.

Összességében sokat nem lehet erről a részről írni, a legerősebb része a búcsú volt. Most valami nagy változás jön, és ez a rész erősen rámutatott arra, hogy talán hőseink nem fognak már újra teljes egészében egyesülni. :para:

Most, hogy mondod, tényleg az Alienst idézte ez a rész. A pókok barlangjában való mászkálás teljesen, de a vége is, amikor megtámadták a pókok a hajót. Én egyébként a pilótacsajt nem ölettem volna meg már rögtön az első jelenetben. Számomra nem logikus, hogy őt egyből megették, Rexet pedig behurcolták a barlangba. Szerintem a pilótát is be kellett volna vinni a barlangba, és ott, Kanaanék szeme láttára megenni. Bár ez már túlontúl horrorisztikus lett volna, és ez a sorozat mégiscsak elsősorban gyerekeknek készült. :D

(Egyébként arachnofóbiámnak köszönhetően ez az az epizód, amit legjobban utálok, és ha egy napon elkezdem elölről nézni a sorozatot, biztosan kihagyom. :para::D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...
  • Ody Mandrell megváltoztatta a címet erre: 2x19 - The Mystery of Chopper Base

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.