Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Mindig van olyan, hogy valaki ezért vagy azért nem tud jönni. Ez van sajna.

Pontosan így van. Én vagyok az élő példa... :lol: Összesen egy talira tudtam elmenni, és egyelőre nem tudom, mikor tudok legközelebb menni. Talán ősszel, vagy télen már sikerül...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos mindig akkor nem tud jönni amikor tali van. :D

Sajnos mostanában nagyon sok dologra nemet kell mondanom, nem csak a talikra. Pl.: idén még egy legot sem vettem, már pedig azelőtt havonta egy azért csak-csak beficcent, de most még a Transformers 2 moziban történő megtekintését is el kell felejtenem. :lol: Bár ezúttal az anyagiakon túl legalább van egy másik okom is, így kevésbé bosszantó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos mostanában nagyon sok dologra nemet kell mondanom, nem csak a talikra. Pl.: idén még egy legot sem vettem, már pedig azelőtt havonta egy azért csak-csak beficcent, de most még a Transformers 2 moziban történő megtekintését is el kell felejtenem. :D Bár ezúttal az anyagiakon túl legalább van egy másik okom is, így kevésbé bosszantó.

Hmm azért remélem, év végére egy Avatar mozinézést megengedhetsz majd magadnak :lol::D :D :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: én is sajnálom...

Sajnos megtudtam, hogy Atlas sem fog tudni eljönni.

Én viszont megyek, ha minden igaz. És rozéügyben is kiveszem a részem.

Atlast én is sajnálom de neked nagyon örülök Zoli! Már csak egy hét. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Havonta kb. egy ötszázas a "perselybe", és összejön decemberig annyi, ami kell :D Bár ez csak egy lökött ötlet :lol:

Nem lökött egyáltalán. :D (OFF: Bár manapság, amikor még a csapból is az folyik, hogy vegyél fel hitelt, akármit is szeretnél venni, az előtakarékosság kissé kiment a divatból, pedig az a normális megoldás...) Persze előfordul, hogy néha előre félretenni sem könnyű. :D

 

Én viszont megyek, ha minden igaz.

Ez jó hír. :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Manapság örül az ember ha kajára, rezsire félre tud tenni. Sajnos mérlegelni kell, hogy mi fontosabb.

Nagy a szegénység...Örülök ha zsíros kenyérre futja..már csak az jut nekünk.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma véglegessé vált, hogy szombaton kocsival tudok majd menni, s szívesen elvinnék 4 embert. :) Sajnos mindenki nem fér be (bár a tali szempontjából inkább jó, hogy 5-nél többen leszünk vendégek), de talán azoknak anyagilag könnyebbség lehet, akiknek az utazás a legtöbbe kerül, mert vonattal jönnének + még bérletük sincs. (A budapestiektől és a környékén lakóktól elnézést kérek a diszkriminációért, de még ezt találtam a leginkább fair megoldásnak.) Ha valaki szívesen jönne velem, az szóljon. Ugyanúgy a Nyugatitól indulnánk, mert ott tudok parkolni rendesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.