Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Ezt a TCW nézést még meggondolhatjuk a helyszínen is, bár ha nem tudja mindenki normálisan nézni helyhiány miatt, akkor szerintem nem kell erőltetni. :D

 

Részemről tudok estig maradni addig, hogy BKV-val még haza tudjak érni (ha nem jön közbe addig semmi). A kezdést illetően pedig javaslom a késő délelőttöt vagy a kora délutánt, hogy MissKarrdénak és Phobosnak is érdemes legyen eljönnie, ha már 5 körül menniük kell. De ez elsősorban frenkie-n múlik, hogy mikortól ér rá. :D

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg érdemes lenne már a reggeli órákban megérkezni. De ezt tényleg csak frenkien múlik. Azért a kora délutáni érkezés már nagyon késő van. 1-2 órát eltöltünk nála és már jöhetünk is vissza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem azért a reggel necces lenne (értem ez alatt a 8-9 órás találkát, nálam kb. addig tart a reggel), mivel ha nem tudok pénteken felmenni, azért nem akarok hajnali busszal menni (bár egy 9 óra körüli idő már kivitelezhető). Vagy frenkie nagyon sok kávét kell, hogy főzzön :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem azért a reggel necces lenne (értem ez alatt a 8-9 órás találkát, nálam kb. addig tart a reggel), mivel ha nem tudok pénteken felmenni, azért nem akarok hajnali busszal menni (bár egy 9 óra körüli idő már kivitelezhető). Vagy frenkie nagyon sok kávét kell, hogy főzzön :D
A kilenc-tíz már jó lenne nem? :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egész napot erre szántam, úgyhogy jöhettek akármikor.Mondjuk azért hajnal 6-ra azért ne. :D Arra gondoltam, hogy olyan 10-11 között kellene érkeznetek Újpest-központig.De persze ahogy nektek jó.Én teljesen rugalmas vagyok.

 

Végülis a földön ülve meg lehet nézni több embernek is az aktuális részt, de ahogy nézem lehet hogy jövő héten sem rakják fel szombaton.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végülis a földön ülve meg lehet nézni több embernek is az aktuális részt, de ahogy nézem lehet hogy jövő héten sem rakják fel szombaton.
Csak egy kósza ötlet volt. :D Majd megnézi mindenki vasárnap. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugi, ha késöbb jössz kimegyek eléd.

Köszi, megyek a 9-essel, ez kb 9:40 körül van Kökin, szóval 10:15 körül ott lennék a metró végén Újpesten, szóval most majd Ody beírja, hogy jó-e neki ez a vonat :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eljött hát a tali hete.Pár gondolatot írnék, hogyan képzelném ezt az egészet.

Olyan 10-11 fele taliznánk Újpest-Központnál a metrókijáratnál.Onnan gyalog kb 10 perc a lakás.Vagy busszal is mehetünk, azzal 3 megálló.Majd ezt eldöntjük.

Bevásárláshoz több bolt áll rendelkezésre(Match,Cba,Profi,Spar).Én a Spart ajánlanám egyrész az van a legközelebb a lakáshoz, másrészt az a legigényesebb.Alap piák lesznek, van 5 üveg borom, név szerint:

Balaton zweigelt(2007), Felsőmagyarországi kékfrankos, duna melléki zweigelt, egri merlot, debrői hárslevelű.

 

Ha megfelelnek a fenti borok, akkor azt nem kell venni.Hölgyeknek van kétfajta alkoholos italom is(martini ,és valamilyen olasz csokolád-mogyoró likőr).Pár sört is veszek.

 

A kajáról.Fözni sajnos nem tuodk.Arra gondoltam hogy két lehetőség lenne.

A bulikon nálam szokott lenni szendvics ami a következőkből áll: toast-kenyér(nem kell szeletelni), szalámi/sonka, sajt, piros arany.Nagy sikert arattam vele.

Ez elég olcsón megúszható.

A másik a pizza.Én még itt nem rendeltem az olasz ételből, de a postaládába állandóan dobálnak be rendelőlapokat.

 

Maradni bármeddig maradhattok.

 

Még annyi hogy ez panellakás, itt nem lehet kimenni a kertbe, ez behatárolja a tevékenységek körét.Egy jó beszélgetésre gondoltam, esetleg Krande elhozhatná a tornyot.

Persze, bármilyen ötletet elfogadok, a programra vonatkozóan.

 

Mindenkit szeretettel várok.Csak a pontosítás végett.Akik biztosan jönnének:

Ody,Pildi,MissKarrde,Darth Krande,Dzséjt,Bomarr,Donát.Valakit kihagytam?

 

Oldf:téged is várlak.Ennél közelebb már csak akkor lesz, ha hozzád megyünk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remekül hangzik! Már nagyon várom. :D Szerintem a metrótól gyalogoljunk a lakásig, és útközben a SPAR -ban megvesszük ami kell. Az időtöltéssel se lesz baj szerintem mert eddig mindig remekül elvoltunk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.