Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Pest szinte járhatatlan. Remélem reggelre jobb lesz a helyzet.
Az ilyesmi mindig csak a havazás elején gond, aztán valahogy a BKV megembereli magát. Nálunk nemrég ment el az utcán egy hókotró, pedig semmi kis mellékutcában lakunk - ha ide jut, akkor gondolom, a főutvonalakon is van elég. :lol:

 

A durva havazás és az ítéletidőre való tekintettel más közlekedés eszköz után kellett néznem.. :peace:
Ez nekem is tetszene. ;)

 

Talán ha nem is lát rendesen 3D-ben a szemüveg többnyire korrigálja a képet..Vagy ki tudja.

 

Pildi panaszkodott még a múltkor, nem látott 3D-ben?

Pontosabban azt írtam, hogy ha nem pont merőlegesen néztem a vásznat, vagyis kicsit elfordítottam a fejemet oldalra, akkor meglódult velem a kép. De ez egy kis természetfilm alatt történt, ami nem kötött le annyira, és fél szemmel a gyerekekre is kellett figyelnem, mert mindig volt valami kérdésük, szóval nem annyira voltak ideálisak a körülmények. :D Most nem lesznek ilyen figyelem elterelő tényezők, így van remény, hogy élvezni tudom majd. :hmm: Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbra is jelentős késésekkel közlekednek a vonatok, főleg a váltók közé szorult hó miatt. Vigyázzatok magatokra!

 

Alternatív közlekedési eszköznek sebesség szempontjából inkább a tauntaunt javaslom, a lépegetőt még Luke is simán lesprintelte. :lol: A pesti dugókban viszont a lépegető kétségtelenül előnyösebb... :hmm::peace:

 

(Azért tetszik, hogy esik 10-15 cm hó és Bp közlekedése "megbénul", amit szépen bemutatnak könnyedén közlekedő személyautóból készült videón... Igaz azon a honlapon nem írták, hogy megbénult a közlekedés... Ha ennyi hótól "megbénul" a közlekedés, kíváncsi lennék mit szólnának ahhoz a 30-35 cm hóhoz, ami Somogyban esett, és már a szél is hordja?)

Szerkesztve: - Gyoka Lamaro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hölgyeim és Uraim!

 

Felkészülni induláshoz!

 

Jól öltözzenek be azt ajánlom, ez itt nem Kenzesz többé! Ez itt a Téli Budapest!

Lesznek akik meghalnak közülünk az úton! De nem adjuk fel! Eljutunk az Aréna Plázáig! Eljutunk és megmutatjuk, hogy a Star Wars SAGA topiclakóival nem lehet holmi Na'vi jegyszedőknek packázniuk! Szálljanak hát nyeregbe Hölgyeim és Uraim!

 

Indulás!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem tiszta lesz a leszállópálya az Aréna mellett :peace:

 

Bazz, olyan "pihent" voltam hajnalban, hogy megtaláltam a közelgő képsorozathoz a főcímet, előtérben Frenkievel. Szóval:

 

Frenkie goes to Hollywood: Rela....izé...öööööö...IMAX! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek volt a tali.A forralt bor is fantasztikusan finom volt.Kár hogy többen nem tudtak jönni, hallottam valami kóla kiöntés forgott fent.

Tenel Ka: Köszönjük a kókuszgolyót, nagyon finom volt.Úgy érzem megint sikerült egy fantasztikus napot összehoznunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Osztán a Mogorva nyár meg a Hold forró jegén ott volt-e? :)
Igen, már nálam vannak a könyveid. :) Ha az egyéb fontosban nem olvasnád :D

 

A tali tényleg remek volt utána, nagyon jól esett az a pár bögre forralt bor. :) Készült pár kép is, majd holnap felrakom.

Bár kevésbé lett volna hideg és nagy a hó... Emiatt páran nem értek fel, meg hamarabb kellett hazaindulniuk :), a mozis felborult üdítőről meg már nem is beszélve - az én táskám is elázott benne. :clap2: Este pedig sokat kellett várnom a buszra, így teljesen átfagytam, mire hazaértem. De ezen kellemetlenségek ellenére jó volt ez a mai nap. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is élveztem a mai napot, de kétségtelen, hogy a legviszontagságosabb fórumtali címet is kiérdemli. Az, hogy szétfagytam nem kifejezés. Ráadásul hazafelé a vonaton nem volt fűtés. Ami persze vagy egy órát késett.... Szegény Karrde -t majdnem otthagytam egy gyorsvonat miatt, de aztán mégis vele tartottam. :) Örülök, hogy többeket is megismerhettem végre személyesen is. Lara és a barátnője, Tenel Ka és egy ismeretlen tag, akiről csak a legvégén tudtam meg, hogy ő maga Ortis. :clap2: Először nem tudtam hova tenni, hogy miért puszilgatja Karrdet pl.... Bocsi Ortis én csak a régi képeidről ismerlek, akkor egy más ember voltál. :) Örültem, hogy kolmilan is el tudott jönni, bár Jake -et hiányoltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.