Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Foglald a helyet. :)

 

A helyet is és a hordót is. :) De ne túl későn gyertek, mert akkor lehet hogy az asztal alatt leszek már. :)

 

 

Karrde:Amit beszéltünk el tudnád hozni(Harry Potter-filmek és a két Zahn-könyv)?Előre is köszönöm szépen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde:Amit beszéltünk el tudnád hozni(Harry Potter-filmek és a két Zahn-könyv)?Előre is köszönöm szépen.

Már gondoltam rá, hogy írok a témával kapcsolatban :) Hozom őket, és nagyon szívesen :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy jó ötlet, szerintem is maradjon az ajtón belüli tali. Remélem, azért oda érek.
Ha nem érsz oda (bár 10-15 percet tudunk várni szerintem), akkor egyből gyere a Katicába. :lol:

 

Jó ötlet bent találkozni a Westendben, ebben a hidegben. :D

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismét egy nagyon jó fórumtalival gazdagodott, sz eddigi összejövetelek tárháza.Nagyon jól éreztem magam, nagyon jókat beszélgettünk mindenféle témáról.Természetesen ne felejtsük el azt a kitünő búzasört amit Bomarral fogyasztottunk.

 

Orki: Nagyon kedves és aranyos húgod van.Igazi laza csaj. :cry:

 

 

MissKarrde:Köszönöm szépen a könyveket és a filmeket.Vigyázok rájuk.Remélem jó volt a Viharsziget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó hangulatú volt a tali :cry: Remélem, máskor nem kell előbb lelépnem, vagyis nem szerveztünk össze más programot tali napra.

A képeket hamar rakjátok fel :D

Orki, jó, hogy elhoztad a testvéred (egyébként melyikőtök született meg előbb? ezt valahogy sose tudtam), fantasztikus lány :D

Frenkie, tudom, hogy vigyázol a könyvekre, remélem, tetszenek majd :lol: A filmről bővebbet a maga helyén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg jó kis tali volt. A szédülés mellett jókat is beszélgettünk, és megismerhettük orki tüneményes húgát (?). :cry: Szóval jó volt. Várom a folytatást. :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek kis tali volt, orki le se tagadhatmá a hugát :cry:

Nagyon jókat beszélgettünk, miközben ittunk-ettünk jó sokat (főleg én, ugye Ody :lol: )

Remek nap volt, a Lego fesztivál is remek volt, kár, hogy nem jöttél Dzséjt, de majd teszek ki képeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nem mindenkinek egyszerű :cry:

Látod, én is összekötöm mással, mert nem tudok folyton feljönni Pestre :lol: Ennek megvan a hátránya is, de majd igyekszem inkább máshova tenni más programot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.