Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

No akkor várlak benneteket a megbeszélt időpontokban. :love: Talán nem írtam, de a DVD -t is ki próbáljuk majd, hogy lásd milyen. :love: Én is várom már a party-t. Tömények és borok behűtve, de a többinek is lesz hely. :love:

 

Már én is hűtöm. :love: Remélem nem lesz gebasz, én mindenképp a 9:53-as-sal megyek.Leszállok Cegléden és remélem ott talizunk.Biztonság kedvéért megvan Donát mobilszána.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon jól éreztem magam .Nagyon jó volt a tv képe. Kell egy ilyen tv.Tök jó volt angolul megnézni pár részt az első évadból.Ody nagyon jó házigazda volt .Örülök, hogy Rog is eljött.Egy biztos, HD az isten. Még John Rambot is megnéztük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó tali volt. :rock: Bemelegítésként beszélgettünk, ettünk-ittunk, és csak utána jött a moziélmény. Ody TV-jének nagyon szép a képe, és BR-en a TCW egy élmény volt, őszintén megmondom. Ahogy a Becstelen Brygantik is, mert abba is belenéztünk előtte. :rock: A Rambo-ról meg majd a fiúk nyilatkoznak. :roll: :roll:

A vendéglátás kiváló volt, narancslét is kaptam. :rock: És külön öröm volt, hogy Rog is eljött, és azt hiszem jól érezte magát. :D

 

Hárman is fotóztunk néhány képet, holnap felrakom az enyémeket, remélem Rog és Frenkie sem késlekednek sokat. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó tali volt. :rock: Bemelegítésként beszélgettünk, ettünk-ittunk, és csak utána jött a moziélmény. Ody TV-jének nagyon szép a képe, és BR-en a TCW egy élmény volt, őszintén megmondom. Ahogy a Becstelen Brygantik is, mert abba is belenéztünk előtte. :rock: A Rambo-ról meg majd a fiúk nyilatkoznak. :roll: :roll:

A vendéglátás kiváló volt, narancslét is kaptam. :rock: És külön öröm volt, hogy Rog is eljött, és azt hiszem jól érezte magát. :D

 

Hárman is fotóztunk néhány képet, holnap felrakom az enyémeket, remélem Rog és Frenkie sem késlekednek sokat. :P

 

 

Holnap felrakom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nagyon frankón sikerált a tali. A hangulattal kezdődően a vendéglátáson keresztül az enni/innivalókig és a programig minden a lehető legokébb volt és a többi résztvevővel is jó volt újra ill. először találkozni.

Most már elmondhatom magamról hogy Full HD-s műsort is láttam már. :D

Képekkel majd én is holnap jövök. Most úgyse bírnék jó kísérőszövegeket kiagyalni. :P

 

Donát kár hogy hamarabb el kellett menned. Remélem máskor is mész talizni. Na meg azt is hogy én is. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Innen is köszi újra mindenkinek mindent! :)

 

Íme néhány kép a buliról :)

 

Életképek - első rész

 

p6160036.th.jpg

 

Életképek - második rész

 

p6160038.th.jpg

 

Ody sztorizik

 

p6160039.th.jpg

 

"Meg kell szereznem ezt a filmet, minél előbb."

 

p6160040.th.jpg

 

Egy kis reklám melyhez Frenkie készségesen asszisztált.

 

p6160042.th.jpg

 

Nagyban zajlik a tálalás miközben Frenkie lelkesen szorít a művelet sikeréért.

 

p6160044.th.jpg

 

Időközben az ebéd is elkészült. Jó étvágyat!

 

p6160045.th.jpg

 

Aki bújt, aki nem, jövünk! :D

 

p6160047.th.jpg

 

Rockosított TV-zés

 

p6160048.th.jpg

 

A HD-s klónok háborúja

 

p6160050.th.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, ha egyszer eljutok feléd, eskű átrendezem azt a szobát. :) Remélem lesznek több szögből is képek. Ez a hm elrendezés sérti a szememet :D:)
Ennyire van hely. :D Szerintem a többiek a megmondhatói, hogy így is nagyon jó volt az élmény. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban elég nehéz lenne azt a szobát átrendezni házimozihoz megfelelőre :) Ahhoz kicsi is, és még az ajtó valamint ablakok sem éppen úgy vannak, amitől könnyű lenne rendezkedni :) Jó ez így is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ablakot ki lehet húzni az akadályozó tényezőből. Lásd az én megoldásomat. :) :) Egy ajtó meg nehogy má' bezavarjon :D Nálam se zavar be, pedig útban van, mert sarokajtó.

Node én csak segíteni akarok :D Maximalista vagyok ilyen téren. :o:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ablakot ki lehet húzni az akadályozó tényezőből. Lásd az én megoldásomat. :):D

Off

Csak nálad nincsenek bútorok a szobában, ott meg van jócskán :D Ezeket a szobaberendezéseket meg nem szokták az ablak vagy az ajtó elé tolni :o Úgy lehetne ideálisan átrendezni, ha ezeket kiraknák onnan, csak ez sok helyen nem megoldás :) Van, ahol egy kis szoba háló, nappali meg minden más egyben, így aztán elég behatároltan lehet rakosgatni a bútorokat :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Off

Csak nálad nincsenek bútorok a szobában, ott meg van jócskán :P Ezeket a szobaberendezéseket meg nem szokták az ablak vagy az ajtó elé tolni :P Úgy lehetne ideálisan átrendezni, ha ezeket kiraknák onnan, csak ez sok helyen nem megoldás :) Van, ahol egy kis szoba háló, nappali meg minden más egyben, így aztán elég behatároltan lehet rakosgatni a bútorokat :)

Köszi, nekem nincs erőm erről írni. :D De úgy van ahogy mondod. Oldie nem tudja, mert nem látta még a szobám.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.