Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Sajnos nem tudok menni, jövőhét szerdán egy elég húzós vizsgám lesz, és inkább arra tanulgatnék :)

Sajnálom, de hát a vizsga fontos. Majd máskor jössz Te is :D

 

Attól függ, mikor megyek, mert haverommal is találkozni akarok, csak nem tudom, mikor ér rá.

Akkor erre még visszatérünk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor erre még visszatérünk :)

Pont most hívtam, ha a barátnője nem szúr ki velem, akkor pénteken én már Pesten leszek, szóval szombaton akár hajnali hatkor is lehet a találkozó, Kelenföld mellől csak odaérek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megyünk együtt a 9:48 -as FLIRT -el?

Még megálmodom, mi legyen.

 

Azt még gyalog is megteszem... párszor már meg is tettem... :D

Miért cenzúráztad a köpést? :)

Jaja, gyalog sem túl nagy táv, és ha már elértél a Déliig, akkor a Moszkva tér sem olyan sok onnan már :D

Eh... már minden káromkodásfélét kicsillagozok, a fene kivételével, mert még bajom lesz belőle :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem gond én is ott aludnék. Viszek hálózsákot, bárhol elaszok. Nem sok kedvem van félrészegen éjjel császkálni. :)

 

Phobos: Kár hogy nem tudsz jönni.

 

Arra gondoltam, hogy a 10:30-as busszal mennék, az kint van 11: 20-ra. Már ha ez jó. Ha jól emlékszem Budajenő postáig kell jegyet venni ugye?

 

Na de a legfontosabbról még nem beszéltünk. A sörröl. :D Ody akkor nem lenne gáz ha a Westendben vennél 20 üveg sört? A ládáról eszembe jutott, hogy azért vagy 5-600 ft-ot fizetni, kell, úgyhogy szerintem azt hagyjuk. Esetleg nagyobb szatyorban el tudnád hozni? Szerintem ennyit simán megiszunk, főleg ha ott is alszunk. A fizetés úgy lenne, hogy én állnék 12-öt ti meg Dzséjttel 4-et 4-et. Márha ez nektek megfelel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na de a legfontosabbról még nem beszéltünk. A sörröl. :D Ody akkor nem lenne gáz ha a Westendben vennél 20 üveg sört? A ládáról eszembe jutott, hogy azért vagy 5-600 ft-ot fizetni, kell, úgyhogy szerintem azt hagyjuk. Esetleg nagyobb szatyorban el tudnád hozni? Szerintem ennyit simán megiszunk, főleg ha ott is alszunk. A fizetés úgy lenne, hogy én állnék 12-öt ti meg Dzséjttel 4-et 4-et. Márha ez nektek megfelel.
Ok, ebből nem adódhat probléma. :) Majd Dzséjttel lezsírozom. Ez az ott alvás dolog esetleg nem lehetne úgy, hogy ahol eldőlünk ott alszunk? :D Nem kell kispárna meg ilyenek. :D És frenkie írta, hogy este tényleg nem jó császkálni már. De persze ez csak javaslat, vagy kérdés, mert én csak vendég leszek. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, gyalog sem túl nagy táv, és ha már elértél a Déliig, akkor a Moszkva tér sem olyan sok onnan már :)

Egen, onnan is sétáltam már vissza a Sasadira :D

 

Na de a legfontosabbról még nem beszéltünk. A sörröl. :D Ody akkor nem lenne gáz ha a Westendben vennél 20 üveg sört? A ládáról eszembe jutott, hogy azért vagy 5-600 ft-ot fizetni, kell, úgyhogy szerintem azt hagyjuk. Esetleg nagyobb szatyorban el tudnád hozni? Szerintem ennyit simán megiszunk, főleg ha ott is alszunk. A fizetés úgy lenne, hogy én állnék 12-öt ti meg Dzséjttel 4-et 4-et. Márha ez nektek megfelel.

Nekem megfelelne ebben a formában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is szívesen ott maradtam volna, de úgy látom, beteltek a helyek. De végül is autóval nem nagy gond éjszaka hazamenni. :) Max. nem iszok, csak ebédhez valamit.

 

Odafelé szívesen elviszek négy embert, és találkozhatunk a Nyugatinál 11-kor, mert a Lánchíd járható, és kevésbé nagy kerülő, mint az Árpád-híd felé menni. Be is vásárolhatunk a Westendben, sört, meg akármi mást. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is szívesen ott maradtam volna, de úgy látom, beteltek a helyek. De végül is autóval nem nagy gond éjszaka hazamenni. :) Max. nem iszok, csak ebédhez valamit.

 

Odafelé szívesen elviszek négy embert, és találkozhatunk a Nyugatinál 11-kor, mert a Lánchíd járható, és kevésbé nagy kerülő, mint az Árpád-híd felé menni. Be is vásárolhatunk a Westendben, sört, meg akármi mást. :D

 

Szerintem maradhatsz. Bomarr azt írta, hogy 4 embert tud elszállásolni. De mivel én viszek hálózsákot, és bárhol elalszok abban a nagy nappaliban, vagy akár a konyhában ,engem nem kell beleszámolni a 4 emberbe.

 

Dzséjt, Ody: Köszönöm. A márkát még akkor gondoljátok ki. Nekem igazából mindegy, csak ne a 60 forintos Giebelhof legyen. :D

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem maradhatsz. Bomarr azt írta, hogy 4 embert tud elszállásolni. De mivel én viszek hálózsákot, és bárhol elalszok abban a nagy nappaliban, vagy akár a konyhában ,engem nem kell beleszámolni a 4 emberbe.

 

Dzséjt, Ody: Köszönöm. A márkát még akkor gondoljátok ki. Nekem igazából mindegy, csak ne a 60 forintos Giebelhof legyen. :)

Majd nézünk valami jobbat. Arany ászok is jó? :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehettek. :) MissKarrde még márciusban szólt, hogy ő is jönne velem, így őt is számításba veszem. :D Így már csak egy hely maradt (csomagtartót nem számolva, de hát ott nem lesz hely a sok sör miatt), és én nem tudom eldönteni, hogy ki legyen a negyedik, Donát vagy Rog, hiszen mindketten vidékiek, és ennél jobb szempontot nem tudok kitalálni. :D

 

Viszont Frenkie már tavaly is busszal ment, így tudja az utat, és legalább nem megy egyedül. :D Frenkie, akár indulhatnátok Ti is a Nyugatiból villamossal a Széna térig, így lehetne a tali 11-kor együtt. De ez csak egy javaslat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd nézünk valami jobbat. Arany ászok is jó? :)

 

 

Esetleg valami jobb? :D Persze, ha nektek ok megiszom azt is. :D Végülis még ráér dönteni péntekig. Megnézem a Match-ban mi akciós.

 

 

Pildi: Az a baj, hogy a 11 után a busz 11:25-kor megy. Azt viszont tuti nem érem el, ha bemegyünk a Matchba. Utána viszont csak 12:25-kor megy már busz. Szerintem maradjunk abban, hogy aki busszal akar jönni, azzal elmegyünk a 10:25-össel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is szívesebben mennék kocsival mint busszal de ha nem jön össze az se nagy baj. Az ott alvást mindenképp jobb lett volna megoldani mert nem hiszem hogy arrafelé nem ismerős lévén egyedül nekivágnék a visszaútnak. Nem hiszem hogy bárki is szívesen kalauzolgatna a tali közben. Elmehetnék akár Donáttal is de szerintem nekem az még korai lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egen, onnan is sétáltam már vissza a Sasadira :D

Akkor ismered az utat :D

Ehhez annyit tennék hozzá, hogy mivel az utunk arra vezet, szerintem a Moszkva téren kellene Veled találkoznunk, és csatlakozhatnál az autósokhoz :)

 

Én is szívesen ott maradtam volna, de úgy látom, beteltek a helyek. De végül is autóval nem nagy gond éjszaka hazamenni. :D

Én is, csak a lehetőségek adottak, nekem a barátnőm ad szállást Budán (végül is a Moszkváról csak pár villamos megállóra lakik, nem kell átkószálni fél Budán), szóval így lemondok a fórumosok társaságáról, de hát ezek vannak, alkalmazkodni meg nem olyan nagy ügy :D

 

MissKarrde még márciusban szólt, hogy ő is jönne velem, így őt is számításba veszem. :D

 

Én is szívesebben mennék kocsival mint busszal de ha nem jön össze az se nagy baj.

Na szóval, úgy tűnik, eggyel többen vagyunk, mint ahány hely. Mivel Rog jön a legmesszebbről, így inkább felajánlom a helyem neki, és én megyek a buszosokkal (bár a haza útját még ki kell találni).

Frenkie, jó lesz, ha csatlakozom hozzád? Mivel a buszos utat nem ismerem, így jobb lenne :D Meg aztán együtt jobb móka, és legalább hazafelé tudom majd az utat. Egyébként ahogy elnézem az időpontokat, amúgy is őrültség a 10-es vonattal indulni otthonról, szóval nagyon szívesen elindulok legalább eggyel korábban (sőt lehet, hogy kettővel kéne, ha jobban belegondolok), hogy időben legyünk. Mivel nekem úgy is vissza kell jönnöm este, jó lenne, ha elég időt tudnánk ott tölteni együtt, és nem szinte délután beesni :D

Ody, így valószínűleg nélkülöznöd kell a társaságom odafele, mert előbb megyek fel. Egyébként azért is nem mondtam igent tegnap, mert sejtettem, hogy még képlékenyek a dolgok.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, természetesen jöhetsz Te is. :)

 

Én is nagyon sajnálom, hogy nem tudok minden messziről jövőt elvinni. :D Ilyenkor (is) jól jönne egy 7 személyessé átalakítható autó. Vagy ha célállomás közelebb lenne, lehetne két forduló, mint tavaly nálam. De sajnos ez ahhoz túl nagy távolság. :D

 

MissKarrde, nagyon rendes vagy. :D Ha Frenkie-vel előbb mentek, akkor mi megveszünk mindent, amit Ti szeretnétek vinni, csak mondjátok - a sör mellett. :D Salátának valót biztosan veszek, hagyma és fűszer kivételével, ahogy megbeszéltük. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ahogy elnézem az időpontokat, amúgy is őrültség a 10-es vonattal indulni otthonról, szóval nagyon szívesen elindulok legalább eggyel korábban (sőt lehet, hogy kettővel kéne, ha jobban belegondolok), hogy időben legyünk. Mivel nekem úgy is vissza kell jönnöm este, jó lenne, ha elég időt tudnánk ott tölteni együtt, és nem szinte délután beesni :)

Ody, így valószínűleg nélkülöznöd kell a társaságom odafele, mert előbb megyek fel. Egyébként azért is nem mondtam igent tegnap, mert sejtettem, hogy még képlékenyek a dolgok.

Igen, találkozhatunk előbb is. Mert ha 11 -kor megyünk még vásárolni, akkor elég későn érünk ki. Szóval én benne vagyok az egy órával korábbi vonatban is, ha másnak is jó az akkori tali. Tehát ha kell én fent leszek tízre. :D Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos, én nem tudok 10-re menni, mert itthon rendeznem kell a dolgokat, mielőtt eltűnök 24 órára (főzés, egyebek). Fél 11 esetleg jó lehet, de korábban nem, így is nagyon korán kell kelnem.

De hogy időt spóroljunk, bevásárolhattok addig, én pedig akkor itthonról viszem, amit gondoltam (előtte megveszem).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos, én nem tudok 10-re menni, mert itthon rendeznem kell a dolgokat, mielőtt eltűnök 24 órára (főzés, egyebek). Fél 11 esetleg jó lehet, de korábban nem, így is nagyon korán kell kelnem.

De hogy időt spóroljunk, bevásárolhattok addig, én pedig akkor itthonról viszem, amit gondoltam (előtte megveszem).

Úgy lenne a jó, ha 11 körül már indulhatnánk ki. Előtte bevásárolhatunk, ez jó ötlet. Persze kellene majd társ is mert egyedül bajos lesz.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem jó a tíz körüli találkozó. Karrde és Frenkie elmennek busszal, Ody, Rog, Donát és én elmegyünk bevásárolni (ha négyen nem tudunk mindent elhozni, belefojtom magam a Dunába :yeah:), és mire Pildi odaér, már indulhatunk is Bomarrhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem jó a tíz körüli találkozó. Karrde és Frenkie elmennek busszal, Ody, Rog, Donát és én elmegyünk bevásárolni (ha négyen nem tudunk mindent elhozni, belefojtom magam a Dunába :yeah:), és mire Pildi odaér, már indulhatunk is Bomarrhoz.
Szerintem legyen így. :yeah: Aztán lehet, hogy a nyíregyházi gyorssal megyek, az meg már fél tízre bent van. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde: Remek, akkor együtt megyünk. :yeah: Neked jó ha 10 fele talizunk a Moszkva téren a metrókijárat elött? Akkor a fél 11-es busszal el tudunk menni. Az kb 11:20-ra ott van, a buszmegállótól emlékeim szerint egy 10 perc alatt Bomarrnál vagyunk.

 

A bevásárálást meg köszönjük szépen. Megnéztem a héten a Matchban a Drehert akciózzák. 179 ft-üveg. ha nektek is jó akkor vegyetek ebből. ha mást szeretnétek akkor az is jó, egy olyan 150-200 ft(üveg nélkül) körüli sörök jók. Természetesen megiszok én bármit, múlt héten Borsoditól sikerült becsípnem. :yeah: A lényeg rátok bízom.

Viszont el kell azon gondolkodnunk, hogy mivel ott alszunk kellene vacsorára és reggelire is kaja. Ezt is el tudnátok intézni? Gondolom kenyér kéne szalámi vagy felvágott ,vaj esetleg sajt. Vélemény? Pár chipset azért viszek én is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.