Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Salátának valót biztosan veszek, hagyma és fűszer kivételével, ahogy megbeszéltük. :yeah:

Oké, akkor viszem a hagymát meg a fűszert :yeah: A zöldhagymák már jó nagyok és isteni finomak, nem túl erősek, ami ritka, nem is tudom, mikor volt utoljára ilyen jó termés. Erre bezzeg jó az idő :D

 

Szóval én benne vagyok az egy órával korábbi vonatban is, ha másnak is jó az akkori tali.

Én a 8-assal jövök, mert a 9-es esetén nagyon necces átérni időben, sőt. Szóval szerintem nézz ki valami magadnak megfelelőt, ott meg úgyis találkozunk :yeah:

 

MissKarrde: Remek, akkor együtt megyünk. :yeah: Neked jó ha 10 fele talizunk a Moszkva téren a metrókijárat elött? Akkor a fél 11-es busszal el tudunk menni. Az kb 11:20-ra ott van, a buszmegállótól emlékeim szerint egy 10 perc alatt Bomarrnál vagyunk.

Igen, nekem teljesen jó a 10 óra, addig bőven átérek metróval :yeah:

 

Ami meg a vásárlást illeti, túl sok mindent nem viszek pluszban, szóval azt még intézem magam itthonról :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a 8-assal jövök, mert a 9-es esetén nagyon necces átérni időben, sőt. Szóval szerintem nézz ki valami magadnak megfelelőt, ott meg úgyis találkozunk :yeah:
Rendben. Szerintem a nyíregyházi gyorssal megyek majd. :yeah:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem jó a tíz körüli találkozó. Karrde és Frenkie elmennek busszal, Ody, Rog, Donát és én elmegyünk bevásárolni (ha négyen nem tudunk mindent elhozni, belefojtom magam a Dunába :yeah:), és mire Pildi odaér, már indulhatunk is Bomarrhoz.
Rendben, akkor fél 11-kor találkozzunk a WestEnd-ben a Media Markt előtt, oda könnyen fel tudtok jutni a bevásárolt holmikkal, és a parkolóhoz is közel van. :yeah:

 

 

Oké, akkor viszem a hagymát meg a fűszert :yeah: A zöldhagymák már jó nagyok és isteni finomak, nem túl erősek, ami ritka, nem is tudom, mikor volt utoljára ilyen jó termés.
Remek. :yeah: A kaját illetően arra gondoltam, hogy a pizza mellé lenne saláta, és vacsorára pedig melegszendvics, ha megfelel. :yeah:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na szóval, úgy tűnik, eggyel többen vagyunk, mint ahány hely. Mivel Rog jön a legmesszebbről, így inkább felajánlom a helyem neki, és én megyek a buszosokkal (bár a haza útját még ki kell találni).
Köszi a felajánlást de lehet hogy nem is lesz rá szükség mert ha Frenkie hálózsákos megoldásával se jönne össze akkor el se indulnék a talira.

Közben Pildi felvetette hogy veled együtt engem is elfuvarozna. Mivel én legkésőbb a 18:28-as vonatot el akarnám érni és nem tudni hogy te mikor szándékozol eljönni ennek a manővernek a problémamentes lebonyolítására jelenleg nem sok esélyt látok. Még nagyobb kellemetlenséget meg nem akarok okozni.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, az mindegy, hogy én mikor jövök vissza, mert én szívesen visszajövök később busszal (úgy tervezem mindenképpen), azzal is fogok menni odafele, szóval nyugodtan gyere el, mert minden meg lesz oldva időben :yeah: Szokva vagyok a tömegközlekedéshez, mivel Budán is alszom, nekem nem nagy fáradtság :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokat tőlem nem kell tömegközlekedni: a tőlem induló busz a Mozkva téren tesz ki. Az a 4-6-os villamos végállomása. Nem lehet elrontani mert a busz egyrészt a villamos elött tesz ki, másrészt a villamosok onnan csak egy irányba mennek: a Nyugati pályaudvar felé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szokva vagyok a tömegközlekedéshez
Én szinte egyáltalán nem. Már attól is ideges vagyok ha vezetnem kell. Miklóst nem számítva Szolnok néhány utcáján és a vasútvégállomásaimon kívül máshová nem is igen mentem még egyedül így kijelenthetem hogy az ismeretlen helyeken való magányos kóricálásokhoz se vagyok igazán hozzászokva. Lehet hogy akkor elboldogulnék ha részletesen felírnák nekem egy papírra hogy miket kell érinteni a távolabbi végcélokig de azt se próbálnám ki szívesen. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De Donát is a Nyugatiba megy ha jól tudom vagy nem? De egyébként ahogy irtam, végtelenül egyszerü eljutni tőlem a Nyugatiba. Nálunk felszállsz a buszra (megmutatom hol a megálló). Elmész a végállomásig. Ahol mindenki leszáll, te is leszállsz. Mivel a Combinok mellett tesz ki a busz ezért nem lehet elrontani, Ilyen villamosokat kell keresni (a kép a Moszkva téren készült. Talán látszik valamennyire a kép bal szélén, hogy ott meg buszmegállók vannak. Ott tesz ki a budajenői busz, szinte a Combino mellett).

 

combino.jpg

 

A Combinok innen csak egy irányba mennek, tehár rossz felé nem lehet menni. A Nyugatit pedig látni fogod. Pont elötte van egy megálló:

 

4333796590_f516d2c5f2.jpg

 

Ez egyébként számszerint az ötödik megálló, de ha csak kinézel az ablakon úgy is látszik, hogy a Nyugatinál vagy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De Donát is a Nyugatiba megy ha jól tudom vagy nem?
Valószínű de ha ő teszem azt kettő körül már lép az nekem még korai hogy eljöjjek. Annyi idő miatt biztos nem utazgatnék annyit.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy meg egyre biztosabbnak érzem hogy nem megyek. Tegnap még csak amiatt idegeskedtem egész délelőtt hogy a tegnapelőtti hülyeségem miatt kimaradtam a négyből ma meg azon idegeskedek reggel óta hogy az eljövetel hogy lesz mint lesz. Úgy lennék a legnyugodtabb ha nem lenne részemről az egészből semmi se.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy meg egyre biztosabbnak érzem hogy nem megyek. Tegnap még csak amiatt idegeskedtem egész délelőtt hogy a tegnapelőtti hülyeségem miatt kimaradtam a négyből ma meg azon idegeskedek reggel óta hogy az eljövetel hogy lesz mint lesz. Úgy lennék a legnyugodtabb ha nem lenne részemről az egészből semmi se.

 

Sajnálom ha ez igy van, de eredetileg senki nem aludt volna nálam, és arra hogy ez miért alakult ilyen négyesre arra meg van a jó okom, amit nyilt fórumon nem, de élőben majd nagyon szivesen kifejtek. Azt nem értem hogy miért ekkora para felszállni egy Combino villamosra, de ezt te tudod. Sorry.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát Donátnak nagyon ajánlom hogy ne kettő körül menjen, mert dél körül jöttök... ha kettő körül elindul odakötözzük az asztalhoz :yeah:
Az érkezés idejét nem számoltam bele. Arra alapoztam a felvetésem hogy az előző taliról nem sokkal kettő után indult el. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt nem értem hogy miért ekkora para felszállni egy Combino villamosra, de ezt te tudod.
Na én ennek a magyarázására még nyílt fórumon kívül se állnék neki mert valószínűleg senki se értené meg. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne aggódj, Bomarr, nem kell odakötözni a székhez :yeah:

 

Nem tudom, pontosan, hogy mikor indulok, de nagyon késői vonattal nem akarok menni, tehát a vonat indulása előtt (ami max 7-8 óra) egy-másfél órával hamarabb el kell tőled sztem indulnom, úgyhogy fél 6 - fél 7 között fogok szerintem indulni, persze ez attól is függ, hogy mikor indulnak tőled akkor tájt buszok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne aggódj, Bomarr, nem kell odakötözni a székhez :yeah:

 

Nem tudom, pontosan, hogy mikor indulok, de nagyon késői vonattal nem akarok menni, tehát a vonat indulása előtt (ami max 7-8 óra) egy-másfél órával hamarabb el kell tőled sztem indulnom, úgyhogy fél 6 - fél 7 között fogok szerintem indulni, persze ez attól is függ, hogy mikor indulnak tőled akkor tájt buszok.

 

Helyes :yeah: A tőlem induló buszok szombaton egyébként:

 

Budajenő - Budapest (Moszkva tér)

Indulás Érkezés

 

17:17 17:55

 

17:47 18:25

 

18:17 18:55

 

18:47 19:25

 

19:47 20:20

 

20:47 21:20

 

21:46 22:35

 

22:46 23:35

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy meg egyre biztosabbnak érzem hogy nem megyek.

Kár lenne, ha nem jönnél, mert mint látod, megvan a lehetősége oda és vissza is, hogy ne legyen gondod a tömegközlekedésből :yeah: Ahogy elnézem, Donáttal kb. hasonló időpontban jönnétek el, szóval össze lehet hangolni, hogy együtt jöjjetek el :yeah:

 

Úgy látom, hogy az utolsó visszafelé jövő busz pont beér a Moszkvára, hogy még elérjem a villamost is :yeah: Már ha addig ott ragadok :yeah: Meglátjuk, mi lesz, de megnyugtató, hogy van elég járat hazafele :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy meg egyre biztosabbnak érzem hogy nem megyek. Tegnap még csak amiatt idegeskedtem egész délelőtt hogy a tegnapelőtti hülyeségem miatt kimaradtam a négyből ma meg azon idegeskedek reggel óta hogy az eljövetel hogy lesz mint lesz. Úgy lennék a legnyugodtabb ha nem lenne részemről az egészből semmi se.
Bátorság Rog! Csak egyszer kell megcsinálni, aztán már máskor jobban megy majd. De ha mindig meghátrálsz a feladatok elől, akkor az nagyon visszavethet. Tudom, hogy félénk vagy és nem is akarlak oktatni, csak javaslom a dolgot, tapasztalatból beszélek. :yeah: Kiskoromban pl. nem mertem bemenni a boltba vásárolni se, mert meg kell szólítani az eladó nénit...ilyenektől paráztam. Ezeket viszont idővel le kell vetkőzni, mert ja nem, annak az lesz a vége, hogy mindentől fél majd az ember, és legszívesebben a négy fal között élné le az életét, mert az biztonságos. Jó lenne ha jönnél.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egyébként számszerint az ötödik megálló, de ha csak kinézel az ablakon úgy is látszik, hogy a Nyugatinál vagy.

Nem utolsó sorban, a Combinon egy rideg gépi hang bemondja, éppen melyik megálló jön, meg ki is írják a fényújságra :yeah: Szóval nem bonyolult. Én részegen is nekivágtam már a pesti éjszakának, gyalog. Mondjuk ezért meg is kaptam a letolást pesti ismerősöktől :yeah: Szóval Rog, szerintem simán megbirkóznál te is mindezzel. London után mi az a Pest? :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog: Nézzük az én példámat. Volt hogy nem mertem elmenni fórumtalira merthogy mit keresek én egy összeszokott társaságban? De aztán erőt vettem magamon és elmentem. Ez volt életem egyik legjob döntése. Ma már semmi gátlás nincs bennem ezzel kapcsolatban, sőt alig várom, hogy tali legyen.

Bomarrtól tényleg baromi egyszerű eljutni a Nyugatiig. Ha mégis gáz lenne a Moszkván bárki megmondja hogyan jutsz el a Nyugatiig. No para. Pildi kivisz kocsival, csak hazafele kell busszal mennd, de szerintem MissKarrde-val fogsz menni aki fog neked segíteni.

Amúgy Odynak tökéletesen igaza van. Ez olyan mint a csajozás. Erőt kell magunkon venünk.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár lenne, ha nem jönnél
Szerintem nem lenne kár mert amúgy se tudok igazán fényes pontja lenni semmilyen társaságnak és sajnálni se nagyon kell ha nem megyek mert nélkülem is jól tudjátok érezni magatokat csak nem kell arra gondolnotok ami ennek kapcsán itt lezajlott. Az én defektes lelkivilágom lehetővé teszi számomra hogy könnyen túltegyem magam a tali elmulasztása miatt. Tudom hogy nem eshet jól senkinek se ezt olvasni de én nagyjából így látom a helyzetet.

Lesz még tali amire elmehetek.

 

Bátorság Rog! Csak egyszer kell megcsinálni, aztán már máskor jobban megy majd. De ha mindig meghátrálsz a feladatok elől, akkor az nagyon visszavethet. Tudom, hogy félénk vagy és nem is akarlak oktatni, csak javaslom a dolgot, tapasztalatból beszélek. :) Kiskoromban pl. nem mertem bemenni a boltba vásárolni se, mert meg kell szólítani az eladó nénit...ilyenektől paráztam. Ezeket viszont idővel le kell vetkőzni, mert ja nem, annak az lesz a vége, hogy mindentől fél majd az ember, és legszívesebben a négy fal között élné le az életét, mert az biztonságos.
Na én már majdnem ott tartok de nem azért mert annyira félénk vagyok hanem azért mert nehezen tudom elviselni ha sok idegen van körülöttem. Ideges vagyok tőlük ha buszozni vagy egy bevásárlóközpontban vásárolni kell de még akkor is ha leülök egy moziterembe aminek esetében addig tart az egész amíg a reklámok el nem kezdődnek. Kapok is eleget emiatt a mutertól de falrahányt borsó az egész.

 

Rog: Nézzük az én példámat. Volt hogy nem mertem elmenni fórumtalira merthogy mit keresek én egy összeszokott társaságban? De aztán erőt vettem magamon és elmentem. Ez volt életem egyik legjob döntése. Ma már semmi gátlás nincs bennem ezzel kapcsolatban, sőt alig várom, hogy tali legyen.

Bomarrtól tényleg baromi egyszerű eljutni a Nyugatiig. Ha mégis gáz lenne a Moszkván bárki megmondja hogyan jutsz el a Nyugatiig. No para. Pildi kivisz kocsival, csak hazafele kell busszal mennd, de szerintem MissKarrde-val fogsz menni aki fog neked segíteni.

Amúgy Odynak tökéletesen igaza van. Ez olyan mint a csajozás. Erőt kell magunkon venünk.

Erre szerintem még várhatok mert egy nálam sokkal fiatalabba is több önbizalom, határozottság és önállóság szorult mint belém. Ha valaki azt mondaná hogy például Donátról kéne példát vennem még igazat is adnék neki csak éppen nem tudnék megfelelni az elvárásnak. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.