Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Donátnak sikerült. :D
Nem csodálom. Írtam korábban hogy a nálam fiatalabbakba is több önállóság szorult mint belém és nem a levegőbe beszéltem. Donát amúgy azt javasolta hogy ne alapozzak arra hogy ő mikor jön el hát nem alapoztam rá.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csodálom. Írtam korábban hogy a nálam fiatalabbakba is több önállóság szorult mint belém és nem a levegőbe beszéltem. Donát amúgy azt javasolta hogy ne alapozzak arra hogy ő mikor jön el hát nem alapoztam rá.
Akkor magaddal gyere egyenesbe, ne másban keresd az okokat! Szerintem...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, sajnálom, hogy most így értékeled ezt az egészet.

Nagyon bizonytalan voltál, ezt maga a házigazda is így értékelte, ezért volt lehetőség még jelentkezni, pedig én jóval később láttam a felhívást, és én éltem vele, nem tagadom. Mert kezdettől fogva akartam menni és lehetőség szerint szívesen maradtam volna. Így amikor megkaptam a lehetőséget, nem haboztam élni vele.

Én azt gondolom, hogy ha valaki annyira szeretne valamit, hogy az eldönti az egész kérdéshez való viszonyát, mint ahogy ez most Nálad történt, akkor ennek megfelelően cselekszik. Te hezitáltál.

 

Egyébként pedig az ott alvástól függetlenül is jöhettél volna, mindent megszerveztünk ennek érdekében: Karrde átadta odafelé a helyét az autóban, én pedig visszafelé elvittelek volna akár egyedül is a Nyugatiba, ahogy priviben írtam is, hogy ne kelljen megbirkóznod a tömegközlekedés nehézségeivel. De már elment a kedved. Most kiderült, hogy csak azon múlt az egész, hogy maradhatsz-e éjszakára vagy sem? Akkor miért nem írtad ezt, amikor Bomarr kérdezte?

 

Ha emiatt úgy érzed, hogy én vagyok a hibás, akkor nagyon sajnálom. Másrészről pedig semmilyen 18 éven felüli program nem volt, amiről emiatt lemaradtál, remélem, ezt csak viccnek szántad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor magaddal gyere egyenesbe, ne másban keresd az okokat! Szerintem...
Nem keresek én semmilyen okot senkiben se. Szóvá tettem egy olyan dolgot amit elvártam volna és amit szerintem mindenki elvárna. Ha ti nem úgy érzitek az engem nem zavar különösebben de nem hiszem hogy mások is simán átlépnének azon ha valaki nem venné valamennyire figyelembe őket. Legalábbis az én lelkiismeretemmel nem férne össze az ilyen.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem keresek én semmilyen okot senkiben se. Szóvá tettem egy olyan dolgot amit elvártam volna és amit szerintem mindenki elvárna. Ha ti nem úgy érzitek az engem nem zavar különösebben de nem hiszem hogy mások is simán átlépnének azon ha valaki nem venné valamennyire figyelembe őket. Legalábbis az én lelkiismeretemmel nem férne össze az ilyen.
Nem értelek... Ennek most már mi értelme van? Akkor kellett volna "harcolni" amikor még lehetett. Szerintem nem kell könyörögni senkinek. Nem szép, hogy pont Pildit találtad meg, aki pl. el is vitt volna az állomásig. De a többiek is segíteni akartak, de nem kellett. Ezek után én nem reklamálnék.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon bizonytalan voltál, ezt maga a házigazda is így értékelte, ezért volt lehetőség még jelentkezni, pedig én jóval később láttam a felhívást, és én éltem vele, nem tagadom. Mert kezdettől fogva akartam menni és lehetőség szerint szívesen maradtam volna. Így amikor megkaptam a lehetőséget, nem haboztam élni vele.

Én azt gondolom, hogy ha valaki annyira szeretne valamit, hogy az eldönti az egész kérdéshez való viszonyát, mint ahogy ez most Nálad történt, akkor ennek megfelelően cselekszik. Te hezitáltál.

Ez tény de én is szerettem volna a kezdettől menni legalábbis onnantól hogy beírtam hogy megyek. Az is tény hogy elkezdtem hezitálni azon hogy maradni akarok-e vagy sem és szerintem lehetett volna azzal számolni hogy esetleg arra jutok hogy mégis ott alszok. Másnap reggel épp be akartam volna írni de elkéstem. Egy esélyt azért szerintem kaphattam volna a válaszra ha már várható volt hiszen nem hajtott senkit a tatár mivel volt még idő a taliig.

 

De már elment a kedved.
A kedvem már akkor elment amikor láttam hogy nem lesz esélyem ott aludni szóval már az elején. Írtam méghozzá talán többször is hogy nincs már nagy kedvem menni ami azért volt mert nem jött össze a másnapi eljövetel és szerintem lényegtelen hogy mikor derült ki számotokra mert én már akkor reggel tudtam amikor láttam hogy te már foglaltál. Úgy kezdtétek szervezni a délutáni indulásomat hogy már előtte jeleztem hogy el se indulok a talira. Nem tehetek róla hogy erősködtetek. Tudom hogy jót akartatok de addigra én már döntöttem.

 

Akkor miért nem írtad ezt, amikor Bomarr kérdezte?
Na itt hibáztam nagyot mert rögtön biztosra kellett volna írnom.

 

Ha emiatt úgy érzed, hogy én vagyok a hibás, akkor nagyon sajnálom.
Korábban írtam hogy nem tartalak hibásnak és azt is leírtam hogy mi a helyzettel kapcsolatos problémám.

 

Másrészről pedig semmilyen 18 éven felüli program nem volt, amiről emiatt lemaradtál, remélem, ezt csak viccnek szántad.
Azt is leírtam már hogy viccnek szántam a 18-as dolgot.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem keresek én semmilyen okot senkiben se. Szóvá tettem egy olyan dolgot amit elvártam volna és amit szerintem mindenki elvárna. Ha ti nem úgy érzitek az engem nem zavar különösebben de nem hiszem hogy mások is simán átlépnének azon ha valaki nem venné valamennyire figyelembe őket. Legalábbis az én lelkiismeretemmel nem férne össze az ilyen.

Rog, ott lehettél volna, de elment a kedved, mert elcseszted. Ott alhattál volna, de nem nyilatkoztál, ezzel cseszted el. Nem vettünk figyelembe? Na vidd el magad sétálni valahová! Karrde lemondott a helyéről a kocsiban a javadra, Pildi felajánlotta a visszautadat, Bomarr kis híján térképet rajzolt, hogy neked könnyebb legyen a tájékozódás, a többiek meg buzdítottak, próbáltak bátorságot önteni beléd. Mit vártál volna még, ha ez neked a semmi? Hogy gondolatolvassunk, fogjuk a kezed vagy mi? Te döntöttél úgy, hogy nem jössz. Nem Pildi happolta el a helyed, te mondtál le róla. Tudod mennyi esélyed volt igent mondani? Majdnem tíz órányi esélyed, ez egy gyerek megszüléséhez is elég, de te vártál, mire is? Hogy majd valaki begépeli helyetted a választ? Más inkább a saját kezét használta. Ellenben, mikor Pildi "elhappolta" a helyed, mérhetetlen jó szándékkal felajánlotta a fuvarozást, erre te meg itt vered a tamtamdobot, pedig csak gondolj bele, az a fuvar nem két fillérébe került volna, hogy a fáradtságról (és fáradt volt, nem is kicsit) nem is beszélve, de gondolom ez eszedbe sem jut a nagy elvárásaid közepette. És mindezek ellen mit kellett volna tenned? Beírnod ennyit: légyszi, hadd maradjak mégis inkább én, mert messzebb lakom. Biztos vagyok benne, hogy Pildi nem utált volna ki a világból. Ja, hogy téged ez kínosan érintett volna? Ezer bocsánat, de a hiba újban benned van, nem másban. Érdekes, azért nem érezted volna magad kínosan, mert Karrde lemondott az autókázásról a javadra?

Szóval fogd az elvárásaidat, tedd őket zsebre, és gondold át alaposan, mi történt itt, mielőtt pont azt kezded el cseszegetni, aki energiát nem kímélve szeretett volna a kedvedben járni. Vagy az, hogy vele szemétkedsz, az összefér a lelkiismereteddel?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értelek... Ennek most már mi értelme van?
Értelme nincs sok de legalább kiírtam magamból. Napok óta vívódtam rajta.

 

Akkor kellett volna "harcolni" amikor még lehetett. Szerintem nem kell könyörögni senkinek.
Leírtam már hogy miért nem foglalkoztam vele. Na meg az is ott van hogy nem láttam jövőt abban ha elkezdtem volna akkor harcolgatni. Nem tudom hogy mi lehetett volna annak a vége a túlproblematizált délutáni eljövetelen kívül.

 

Nem szép, hogy pont Pildit találtad meg
Én meg azt nem értem hogy miben találtam meg. Csomószor leírtam hogy csak annyi a problémám hogy nem kérdezett rá a foglalás előtt arra hogy vajon én akarok-e maradni ami szerintem szintén nem volt szép. Továbbá azt nem értem hogy mit olyan nehéz ezen a problémámon elfogadni.

Olyan ez mint amikor például valahol éppen fánkot esznek és csak egy fánk marad. Akkor szokott olyan lenni hogy az akinek éppen kell udvariasságból megkérdi a másikat hogy megeszi-e és ha azt a választ kapja hogy igen akkor meghagyja. Gondolt rá és megkérdezte. Én elég sokszor találkoztam hasonlóval a valóságban és filmen is. Persze ez a fánkos dolog nem olyan hogy nagyon rágódni lehet miatta mert nem lehet egy fánkon sokat veszteni de példának szerintem nem rossz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan ez mint amikor például valahol éppen fánkot esznek és csak egy fánk marad. Akkor szokott olyan lenni hogy az akinek éppen kell udvariasságból megkérdi a másikat hogy megeszi-e és ha azt a választ kapja hogy igen akkor meghagyja. Gondolt rá és megkérdezte. Én elég sokszor találkoztam hasonlóval a valóságban és filmen is. Persze ez a fánkos dolog nem olyan hogy nagyon rágódni lehet miatta mert nem lehet egy fánkon sokat veszteni de példának szerintem nem rossz.
Ja neked fel kell kínálni a lehetőséget, mert különben rosszul érzed magad? :D Remélem nem forgattam ki a szavaidat. Nőj fel Rog. És ezt nem bántásból írom.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, ott lehettél volna, de elment a kedved, mert elcseszted. Ott alhattál volna, de nem nyilatkoztál, ezzel cseszted el.
Nem tudom hogy mi túlvilági örömöd van abban hogy így beszólogatsz másoknak de egyszer csak rájövök. Ha elolvasnád és felfognád amit idáig írtam akkor talán megkímélnéd magad a továbbiakból de ha annyira akarod akkor én is tudok olyan lenni mint te és addig b*szhatjuk fel egymás agyát amíg valamelyikünk hangosabban nyögi hogy elég már mert szétmegy a fejem!

Tehát akkor:

Leírtam hogy tisztában vagyok azzal hogy elszúrtam a totojázással vagy nem? De igen. Akkor minek pattogsz mint egy nikkelbolha? Jobb neked? Hát valószínű.

Nem használtam olyan értelemben vehető többes számot a problémám felvázolásánál amiből kiderülne hogy több emberrel van problémám. Ha jól emlékszem csak egy többes számom volt de az az a fajta amit indulatból használtam.

Már leírtam hogy mikor jeleztem hogy nem megyek úgyhogy annak az ecsetelésére nem fecsérlem az időt. Keresd meg és értelmezd ha megy.

Ha a 10 órádat arra az időszakra érted ami aközött telt el amikor én beírtam hogy nem biztos hogy megyek és aközött hogy Ildi beírta hogy megy akkor közlöm hogy túlléptem az időt mert aznap reggel akartam beírni.

Ha érdekel azért is kellemetlenül éreztem magam mert Karrde felajánlotta a helyét a kocsiban.

Az elvárásaimat meg már zsebre tettem és úgy irkálok be ide már órák óta hogy napjaim voltak arra hogy átgondoljam őket és akár hiszed akár nem alaposan átgondoltam őket. Ha fel tudod fogni akkor felfogod ha nem akkor meg nem.

 

Beleszőttem pár olyan stílusú dolgot amit te szoktál de nem érzek semmit se. Talán azért mert nem szokásom még heccből se szekálni másokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja neked fel kell kínálni a lehetőséget, mert különben rosszul érzed magad? :D Remélem nem forgattam ki a szavaidat.
Szerintem mások is rosszul éreznék magukat ha nem vennék hasonlóan figyelembe őket de szerintem csak az érzi át igazán aki átéli és nagyon magára veszi.

Amúgy igen fel kéne nőnöm csakhogy nem állok éppen úgy pszichikailag hogy az sikerülhessen.

Ha egy pisztoly kerülne a kezembe akkor inkább szétlőném vele a fejem. Mondja is a muter rengetegszer hogy menjek csoportterápiára de még nem érzem úgy hogy akarnék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog: Hát komolyan nem vagy semmi. Gondold már el, hogy mit csinálsz. Szerinted Pildi órákat van fent a neten, arra várva, hogy te eldönts egy egyszerű kérdést? Ha nem tünt volna fel, ő egy 3 gyermekes családanya ami rengeteg teendővel jár. Hát még jóhogy nem kérdezte meg. Ahhoz hogy el tudjon jönni, rengeteg dolga volt szombat reggel. És akkor ő menjen haza? Miért nem szóltál nekem, ha annyira akartál jönni? Megbeszélhettük volna. Donátal is elmehettél volna. Pildi egy nagyon kedves, hölgy aki rengeteget tesz azért, hogy mi a fórumtalikon jól érezzük magunkat(mindezt a sok egyébb elfoglaltsága mellett) ,szóval ha valakinek aztán igazán van joga aott aludni az ő. Szegény délután le is feküdt olyan fáradt volt. Legközelebb nyugodtan szólj nekem ez ügyben. De már most felajánlom, hogy nálam lesz ősszel egy tali és ha eljössz itt alhatsz.

Úgy gondolom ez a vita és műsértödöttség nem méltó ezen fórum színvonalához. Van egy olyan érzésem, hogy megláttad a képeket melyen átjön milyen jó tali volt, és megbántad a lemondást, és valamibe bele kellett kötnöd.

 

Dzséjtnek meg teljesen igaza van. Nem téged akarunk bántani ezzel, hanem védjük amit kell. De én ezt a pitiáner vitát abbahagytam.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek... nyugalom. Szerintem nem kéne ilyen visszhangot csapni egy fantasztikus buli után.

 

Rog: Egy találkozóra ne csak akkor menj, ha ott lehet aludni... ha akarsz minket látni, feljössz, ha nem, akkor nem. Minden más az csak "ajándék", tehát ne ettől tegyél függővé egy utazást.

 

Másrészről, én nem hinném, hogy olyan nagy dolog történt volna. Volt 4 ember, aki biztosan maradni akart, te még nem döntöttél, ezért lemaradtál. Legközelebb egyből döntesz, és nincs gond. Semmi esetre sem hiszem, hogy bárkinek is meg kellett volna kérdeznie, hogy mit mondasz, mindenki arról beszélt, hogy Ő maradni akar-e. Megvolt a 4 ember, pont. Amit meg írtál, hogy Ildi közelebb lakik... és? Maximum, ha jó fej - és az! - ő felajánlhatja ilyen okból, de ezt elvárni... hát nem tudom Rog, szerintem nem fair. Elég sokat tett már értünk Ildi, és szerintem ha valaki, hát ő megérdemelte, hogy maradjon.

 

De szerintem spongyát erre, ha ezen civakodtok, csak annyit értek el, hogy az emberek elgondolkodnak, hogy kell ez nekünk, ez a veszekedés? Azt meg ugye nem szeretnénk. Úgyhogy Rog, emelkedj felül, és vond le a tanulságot: legközelebb majd gyorsabban reagálok, és nem attól teszek függővé egy talira menést, hogy ott lehet-e maradni, vagy sem.

 

Dzséjt: a szöveggel egyetértek, a stílus kissé túl-dzséjtes volt :D Azért Rog nem hiszem, hogy bántani akart volna bárkit is, csak csalódott. De én hiszek abban, hogy felülemelkedik rajta, hiszen nem akartuk megbántani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerinted Pildi órákat van fent a neten, arra várva, hogy te eldönts egy egyszerű kérdést?
Annyira nem lett volna sürgős a választ megadni még hétfő este. Azon annyira nem múlt semmi se még akkor. Én május 31-én vagyis hétfőn írtam hogy nem biztos hogy maradnék a tali meg szombaton volt. Ha úgy vesszük akkor Ildinek nemigen lehetett oka még aznap annyira kapkodni hogy ne kérdezze meg tőlem ha gondolt volna rá.

 

És akkor ő menjen haza?
Én egyáltalán nem írtam olyat hogy neki kellett volna hazamennie és nem is vártam el tőle. Ha elvártam volna akkor se mondtam volna neki. A hazamenést ami tegnap jutott eszembe csak lehetőségképpen vetettem fel.

 

Miért nem szóltál nekem, ha annyira akartál jönni? Megbeszélhettük volna. Donátal is elmehettél volna.
Először is azért mert már döntöttem hogy nem megyek amikor kiderült hogy nincs több hely. Másodszor meg azért mert nem tudtam hogy neked szólhattam volna. Azt se értem hogy mi lett volna akkor.

 

Úgy gondolom ez a vita és műsértödöttség nem méltó ezen fórum színvonalához. Van egy olyan érzésem, hogy megláttad a képeket melyen átjön milyen jó tali volt, és megbántad a lemondást, és valamibe bele kellett kötnöd.
Ez egyáltalán nem így van mert amit én érzek az nem mű és nem a képek hozták elő belőlem mert már múlt kedden elkezdtem érezni az egészet.

A lemondást egyáltalán nem bántam meg mert nem szoktam magam annyira jól érezni sehol se hogy a hiányát bánhassam.

Ezeket nagyjából már korábban is leírtam tehát rosszul érezted és úgy rágalmaztál meg. Egyáltalán nem vagyok az a fajta aki minden különösebb ok nélkül beleköt valamibe/valakibe. Az más tészta hogy az az ok másnál nem annyira jelentős mint nálam de az érthető mert én érzem. Akkor se kötözködök ha látom hogy mások jól érezték magukat. Azt se tudom milyen igazán jól érezni magam így még az érzést se ismerem amit irigyelhetnék. Az irigység nem jellemzőm.

 

Amúgy Dzséjtnek szerintem is igaza van csak éppen én szerintem nem teljesen. Azt már leírtam hogy szerintem miben téved.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom hogy mi túlvilági örömöd van abban hogy így beszólogatsz másoknak de egyszer csak rájövök. Ha elolvasnád és felfognád amit idáig írtam akkor talán megkímélnéd magad a továbbiakból de ha annyira akarod akkor én is tudok olyan lenni mint te és addig b*szhatjuk fel egymás agyát amíg valamelyikünk hangosabban nyögi hogy elég már mert szétmegy a fejem!

Azért ezt megnézném :D

 

Dzséjt: a szöveggel egyetértek, a stílus kissé túl-dzséjtes volt :D

Ez már hasonlít arra, amikor nem veszem poénra a csipkelődést. Elnézést, de rohadtul irritál, ha valaki elszúr valamit, aztán másnak esik neki emiatt. Márpedig nekem nagyon az jött le, hogy Rog most Pildit hibáztatja. Lehet én vagyok a balfék, nem tudom, de ha tudom, hogy én szúrtam el, nem szegezem neki másnak a vádam, hogy miért nem gondolt rám, hátha éppen akkor végre képes lettem volna megtenni egy lépést. Pláne, ha egy olyan embert támadnak, aki tényleg minden nehézség ellenére szívét-lelkét ki próbálja tenni egy találkozón. Ez valahogy az én ingerküszöbömet átlépi. De részemről is lezárva a vita, elmondtam, amit akartam, úgy, ahogy akartam. Ponty.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy találkozóra ne csak akkor menj, ha ott lehet aludni...
Azért ez nincs általában úgy. Cegléden se aludtam ott igaz utazgatnom se kellett azon kívül más városba.

 

ha akarsz minket látni, feljössz, ha nem, akkor nem.
Ezt a mostani talit nem akartam igazán azért is mondtam le róla olyan könnyen. Cegléden meg lett ígértetve velem hogy elmegyek és az volt az egyetlen oka hogy a menés mellett döntöttem.

 

Másrészről, én nem hinném, hogy olyan nagy dolog történt volna. Volt 4 ember, aki biztosan maradni akart, te még nem döntöttél, ezért lemaradtál.

 

Legközelebb egyből döntesz, és nincs gond. Semmi esetre sem hiszem, hogy bárkinek is meg kellett volna kérdeznie, hogy mit mondasz, mindenki arról beszélt, hogy Ő maradni akar-e. Megvolt a 4 ember, pont.

Na azt valahogy nem tudom megérteni hogy miért gondolja így mindenki rajtam kívül. De szerintem nem is fogom megérteni.

 

Amit meg írtál, hogy Ildi közelebb lakik... és? Maximum, ha jó fej - és az! - ő felajánlhatja ilyen okból, de ezt elvárni... hát nem tudom Rog, szerintem nem fair. Elég sokat tett már értünk Ildi, és szerintem ha valaki, hát ő megérdemelte, hogy maradjon.
Frenkie-nek már leírtam hogy mi a hazamenős témával a helyzet így azt nem írom le megint.

 

vond le a tanulságot: legközelebb majd gyorsabban reagálok, és nem attól teszek függővé egy talira menést, hogy ott lehet-e maradni, vagy sem
Ezt már megtettem méghozzá a múlt héten de emellett más tanulságot is levontam.

Azt hogy itt a fórumon úgy tűnik nincs sok ember rajtam kívül aki úgy véli hogy helyesebb egy kicsit is odafigyelni a másikra. Nem igaz hogy csak én vagyok itt az egyetlen aki saját érdekét kicsit felretéve megkérdezte volna a hezitálót hogy döntött-e már ha nagy tétje nincs a dolognak. Hol van itt a helye a bizalomnak és az összetartásnak? Egy közösségbe az is kell még ha egy fórumról is van szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ezt megnézném :D
Talin megnézheted ha kellőképpen felidegesítesz. Fordult már elő veled olyan hogy akkor amikor jól felhúztak mérgedben bevertél puszta kézzel egy ablakot ami vagy tíz helyen vágta szét a kezed illetve a karod? Vagy előfordult már veled olyan hogy mérgedben úgy verted az ökölbe szorított belső kézéledet és a csuklódat vagy tízszer a falba amíg a csuklód alatt lila nem lett a bőr és ráadásul hetekig fájt utána a csuklód? Én igen és ha ezt képes voltam megtenni magammal akkor szerintem durvább dolgokra is képes lennék másokkal ha annyira felhúznának hogy nem bírnék uralkodni magamon. Húzz csak fel ha személyesen találkozunk és akkor meglátod hogy mennyire irritálsz engem.

Ez nem fenyegetés hanem kijelentés.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazad van, Rog, megkérdezhettem volna, hogy nem akarsz-e inkább Te maradni. Sajnálom, hogy nem tettem meg. Legközelebb nem foglak elütni ilyen lehetőségtől, ha lesz, mert látom, hogy ez milyen sokat jelent számodra.

 

Ezzel zárjuk le ezt a témát.

 

Nekem is vannak képeim, hamarosan azok is elérhetőek lesznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog: Pildit én gyözködtem MSN-en, hogy maradjon miután láttam, hogy szeretne és tudna is maradni. Az, amit elötte beirtál, miszerint nem tudsz nyilatkozni a kérdésben az olyan mintha be se irtál volna semmit. Ráadásul ugy elvárni a többiektől, hogy mondják vissza a jelentkezésüket a javadra utolag, miközben te magad irod, hogy olyan nagyon nem is szoktad jól érezni magad egyetlen bulin se, azért elég meredek. Ők mind nagyon jól érezték magukat. És részemről ezzel zárom is a témát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hogy itt a fórumon úgy tűnik nincs sok ember rajtam kívül aki úgy véli hogy helyesebb egy kicsit is odafigyelni a másikra. Nem igaz hogy csak én vagyok itt az egyetlen aki saját érdekét kicsit felretéve megkérdezte volna a hezitálót hogy döntött-e már ha nagy tétje nincs a dolognak. Hol van itt a helye a bizalomnak és az összetartásnak? Egy közösségbe az is kell még ha egy fórumról is van szó.
Hogy írhatsz ilyet azok után amiket felajánlottak neked? Majdnem ki lett volna nyalva a s*gged, és csupán egy dolog, az ott alvás nem jött volna össze! És ezért már nincs itt összetartás meg bizalom? Ráadásul egy olyan buli miatt vitázol amit feltehetőleg nem is élveztél volna, meg már el se akartál jönni rá? Ezzel a hozzáállással a jövőben vajon mit vársz majd tőlünk?

 

 

Talin megnézheted ha kellőképpen felidegesítesz. Fordult már elő veled olyan hogy akkor amikor jól felhúztak mérgedben bevertél puszta kézzel egy ablakot ami vagy tíz helyen vágta szét a kezed illetve a karod? Vagy előfordult már veled olyan hogy mérgedben úgy verted az ökölbe szorított belső kézéledet és a csuklódat vagy tízszer a falba amíg a csuklód alatt lila nem lett a bőr és ráadásul hetekig fájt utána a csuklód? Én igen és ha ezt képes voltam megtenni magammal akkor szerintem durvább dolgokra is képes lennék másokkal ha annyira felhúznának hogy nem bírnék uralkodni magamon. Húzz csak fel ha személyesen találkozunk és akkor meglátod hogy mennyire irritálsz engem.

Ez nem fenyegetés hanem kijelentés.

Na ez pedig no comment. Itt csaptad ki a biztosítékot. Még csak az kell, hogy verekedj egy fórum talin, mert utálod Dzséjtet. Jobb ha nem is jössz akkor. Hogy lehet ilyet már megint leírni???
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az, amit elötte beirtál, miszerint nem tudsz nyilatkozni a kérdésben az olyan mintha be se irtál volna semmit.
Ez pont olyan dolog amiből kitűnik hogy te se vettél komolyan és levegőnek néztél de szerintem ennek a megvitatását szerintem felesleges eszközölni mert abból megint csak vitaműsor lenne.

 

Ráadásul ugy elvárni a többiektől, hogy mondják vissza a jelentkezésüket a javadra utolag, miközben te magad irod, hogy olyan nagyon nem is szoktad jól érezni magad egyetlen bulin se, azért elég meredek.
Szerintem meg az a meredek hogy még mindig előkerül ez a visszavonós téma. Ha már az elején elkezdtem volna erősködni hogy vonja vissza bárki is a jelentkezését akkor szerintem lett volna jelentősége de mivel akkor még ilyen eszemben se volt nem hinném hogy jelent bármit is. Amúgy ha már a tali előtt eszembe jutott volna a visszavonósdi még akkor se szóltam volna róla egy szót se. Mivel tegnap gondoltam rá először így szerintem nem kellett volna arra az utólagos felvetésre komolyabb hangsúlyt fektetni.

Én meg itt zártam le a veled való társalgást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy írhatsz ilyet azok után amiket felajánlottak neked? Majdnem ki lett volna nyalva a s*gged, és csupán egy dolog, az ott alvás nem jött volna össze! És ezért már nincs itt összetartás meg bizalom?
Na jó elismerem az összetartásos szöveggel túllőttem a célon.

 

Ezzel a hozzáállással a jövőben vajon mit vársz majd tőlünk?
Hirtelen csak annyi jut eszembe hogy zárjuk le ezt az általam tegnap feldobott témából adódó vitaműsort. Szerintem meg tudnánk lenni itt békességben anélkül hogy egyetértenénk abban amit felvetettem. Az is valami hogy abban egyetértünk hogy nem kellett volna tétováznom és én nehezen is de megpróbálom elfogadni hogy akadnak itt olyanok akik nem gondolják úgy hogy helyesebb lett volna engem megkérdezni a foglalás előtt.

 

Még csak az kell, hogy verekedj egy fórum talin, mert utálod Dzséjtet.
Nem tudom honnan veszed hogy utálom Dzséjtet meg egyáltalán azt hogy utálnék itt bárkit is. Amikor a te talid előtt felvetettem hogy én is megyek azt mondtad nekem hogy szerinted utállak mert mindig bántasz pedig előtte nem is volt részedről komolyan bántásnak vehető példa méghozzá úgy hogy mindig lett volna.

Amúgy szerintem bármelyik bárhonnan származó fiúnak nekiesnék ha felidegelne. Dzséjtnek csak felvázoltam a pipától hogy mi velem a helyzet amikor elönt a méreg. Szerencsére még nem volt példa részemről felcukkolásból adódó verekedésnek de ismerem magam annyira hogy tudjam hogy képes lennék rá.

 

Jobb ha nem is jössz akkor.
Nem lep meg hogy ezt írtad és én is így vagyok vele plusz annak tudatában írtam Dzséjtnek a példát hogy tisztában voltam azzal hogy ilyen állapotban nem is kéne igazán taliznom. Ismerve az itteni fórumozókat tudom hogy nem lenne túlzásba vitt durvább cikizgetés a talikon így nem látom esélyét olyan esetnek amit felvázoltam.

 

Hogy lehet ilyet már megint leírni???
Ezt én se tudom. Valahogy jön magától hogy olyanokat írok le magamról amiket nem igazán kéne. Még az se zavar hogy mások elolvashatják. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talin megnézheted ha kellőképpen felidegesítesz. Fordult már elő veled olyan hogy akkor amikor jól felhúztak mérgedben bevertél puszta kézzel egy ablakot ami vagy tíz helyen vágta szét a kezed illetve a karod? Vagy előfordult már veled olyan hogy mérgedben úgy verted az ökölbe szorított belső kézéledet és a csuklódat vagy tízszer a falba amíg a csuklód alatt lila nem lett a bőr és ráadásul hetekig fájt utána a csuklód? Én igen és ha ezt képes voltam megtenni magammal akkor szerintem durvább dolgokra is képes lennék másokkal ha annyira felhúznának hogy nem bírnék uralkodni magamon. Húzz csak fel ha személyesen találkozunk és akkor meglátod hogy mennyire irritálsz engem.

Ez nem fenyegetés hanem kijelentés.

 

Rog: Ezek után nem szeretném ha jönnél a talimra. Te életveszélyes vagy. De most gondold el ezután ki fog téged szívesen látni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog: Ezek után nem szeretném ha jönnél a talimra. Te életveszélyes vagy.
Nem lep meg hogy nem akarod hogy elmenjek és nem is vártam mást. Amúgy inkább csak magamra jelentek igazán veszélyt mivel a másik lehetőségre még nem volt példa. Ne is legyen.

 

De most gondold el ezután ki fog téged szívesen látni?
Ez nekem teljesen mellékes mert nem vagyok annyira személyes társaságpárti hogy túlzottan hiányoljam a fórumtalikat. Legfeljebb újra egy leszek azok közül akik nem járnak talizni. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos holnap mennem kell dolgozni. :D Így kell tönkre vágni egy szabit. A régi munkáltatómnál semmi baj nem lett volna ezzel. :) Sajnos ezzel a nyárra vége is... Nézegetem majdnem egy hetes képeket, és felvidulok. Nagyon jó összejövetel volt, örök emlék marad az biztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.