Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Nagyon jól éreztem én is magam Pildinél, köszönök szépen mindent mindenkinek :)

Amin meglepődtem, hogy mennyire közel laknak a vasútállomáshoz, gyalog nagyon hamar oda lehet érni. Tavaly nem tűnt így fel, mert akkor autóval mentünk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Különben Pildi testvérét lassan tiszteletbeli fórumtagá avathatjuk. :) Öröm volt vele és a feleségével újra találkozni. Köszönjük neki a pálinkát ami nagyon finom volt. Nagyon jó volt a buli este kitünő zenékkel.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó tali volt. Pildinek még egyszer köszi a vendéglátásért! :)

 

Adrienn üzenetét is tolmácsolom:

 

"Elöször is köszönöm a meghívást és a szíves vendéglátást az Ildinek, nagyon jól éreztem magam abban a szép tágas otthonos házban. Az ételek italok kitűnőek voltak, nagyon izlet az ebéd nem is beszélve a jobbnál jobb borokról! :-)

Nagyon jó volt az utó házi foci vb a Frenkivel!!

 

 

Üdv: Adri"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi az üzenetet! Adrienn nagyon helyes életvidám lány, öröm volt viszontlátni. :)

 

Most belegondoltam, hogy jó, hogy én itt bezsebelem a sok elismerést a taliért, de idekívánkozik, hogy ez a műsor nem jött volna létre, ha nincs a családom, akik hazaengedtek a nyaralásból. Ezúton is köszönöm nekik! :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SimonZ, én is örülök, hogy eljöttél, és mindenki másnak is, aki itt volt, nem is beszélve a hozott sütikről, szörpről, sós rágcsákról, és a borokról. ;)

 

MissKarrde, a szörp végső maradványait a gyerekek itták meg, és most is nagyon ízlett nekik, kérdezték is, hogy csak ennyi maradt? :) Ugyanez történt a sütikkel is. :D A maradék söröket pedig a férfinépség fogadta hálásan. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy ízlett nekik, majd ha lesz tali, viszek még egy plusz üveg szörpöt csak nekik :D
Az nagyon jó lesz, előre is köszönjük! :)

 

 

Finom volt! Meglepő, hogy két kiadásban is hoztál. :D Jobban fogyott mint a sör. :D
Nálam biztosan. :D De csak egyet hozott, épp ez az, és a maradék kevésnek bizonyult. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Döbbenetes, de talán egy üveg sört se ittam meg szombaton! :D

 

 

Észrevettem. Éjjel majdnem ittál egyet, de aztán ott maradt felbontatlanul. :evil: Nem kötelező sört inni. Viszont akkor én mennyit ittam? Mert a fenti hűtőben egy darab nem maradt, és a garázsban lévő is elég üresnek tünt már éjjel. :D Sört ugye meg csak én ittam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.