Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Hol lesztek pontosan a Dpben belül?hol lesz a Tali? Csak hogytudjam ha próbálkozom.:D

Oldi leírta alább.

 

"...a Plaza déli oldalán van a bowling terem, közvetlenül a játékterem mellett egy mellékfolyosó végében."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi leírta alább.

 

"...a Plaza déli oldalán van a bowling terem, közvetlenül a játékterem mellett egy mellékfolyosó végében."

jah igen így tiszta. köszi. :D

 

akkro majd bőrkabátban keressetek.:D apropó oda bárkibemehet? nem kell valamit fizetni belépőnek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nálam a helyzet, hogy a gépem alighanem összeszedett valami fránya vírust (velem együtt), amiből valószínűleg újratelepítés lesz. Ráadásul elég sok egyéb dolgom is van mostanában, úgyhogy erre a találkozóra semmiképp nem tudok elmenni. ;) (Annak ellenére sem, hogy az a program, ami miatt eredetileg nem értem volna rá 8-án, áthelyeződött.) Úgyhogy majd legközelebb... ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobbulást Zoli! Bár nekem is lett volna programom pl. holnap. Szorulok is érte rendesen, hogy lemondtam, de ha egyszer előbb ígértem meg hogy jövök a találkánkra, akkor úgy illik hogy tartsam a szavam. Legközelebb biztos tudsz majd jönni. ;)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sorry, de nem mertem elmenni.Későn is keltem mire mindennel végeztem fél kettő lett.Aztán ültem a fotelban és nem mertem elindulni.Most meg már fél négy van.Ti egy nagyon összeszokott társaság vagytok mit keresnék ott kivűlállóként.Hát igen gyáva vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen remek találka volt! Végülis jól sült el, hogy máshol is voltunk nem csak a Plázában. Az a mexicói étterem nagyon hangulatos volt! Egyébként jó kis csapat vagyunk, én nagyon jól éreztem magam! Karrde és Oldie örülök, hogy tudtatok még maradni kicsit!

 

Frenkie! Pedig emlegettünk, hogy merre lehetsz. Kár, hogy nem jöttél. Rog? Te merre jártál?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, jó, hogy maradtunk még ;)

Tényleg jó tali volt egy-két emlékezetes malőrt leszámítva :D

Képek majd várhatóak a napokban, gondolom, Ody összegyűjti az egészet előtte.

 

Frenkie, nem vagy kívülálló, szerintem senki nem az, akik itt írogatnak együtt. Pildi sem olyan régóta tagja a fórumnak, mégis azóta mindig lelkesen jön a talikra. Nem kőbe betonozott a társaság, mikor ki tud jönni. Remélem, legközelebb legyőzöd a gyávaságod, és eljössz ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megvolt és nagyon jó volt! Frenkie, kár, hogy nem jöttél!

Ahogy igérve lett íme pár fotó a taliról (remélem majd a többiek is felrakják az ővéiket). Az első két kép még a Duna Plazás helyen... az ugynevezett törzshelyen:

 

Emitt majdnem az egész társaság (én fotozok, Krande és Pildi pedig később érkezett)

kep1it4.jpg

 

Emitt pedig jómagam és Ody elégedetten szorongatunk egy korsó sört (illetve Ody már előre is haladt ami azt illeti :lol:)

kep2nd0.jpg

 

A hangulat itt is remek volt és kaja is laktatósra sikeredett... egyedül az köpött bele a levesbe áttételesen, hogy a pincér (aki mint később kiderült nem is volt igazán pincér) indokolatlanul cseszett le minket egyszer. De nem zavartattuk magunkat... álltunk is arrébb gyorsan és átvonultunk az Oktogonon lévő Mexikói étterembe, ami egészen hangulatoas volt (sajnos Donát ide már nem tudott jönni, mert ment a vonata). Talán itt lenne az ideje törzshelyet váltani! Kép a bejárat elöttről:

 

kep3no7.jpg

 

Odabent:

 

kep4aw7.jpg

 

kep5pv4.jpg

 

És odakint, ahol mint kiderült oldi egy kovácsoltvas keritéses házban lakik... de vajon akkor miért zavartak el onnan mindannyiunkat :D

 

kep6bs0.jpg

 

Séta közben a nyugati felé :D

 

kep7sl4.jpg

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsesz, hogy lemaradtam..........A biosz közbe szólt.....

Hugi drága, nagyon sajnáltuk, hogy nem tudtál jönni. :lol: Szerintem tök jól érezted volna magad, sokat hülyültünk hál isten és jókat beszélgettünk is. :D A társaság remek volt. :D

 

Képeket majd én is küldök Ody mailcímére. :D Ő könnyebben feldobja őket ide.

 

Ody, te meg nem udvarolni az asszonynak mert összekötözöm a sarkadat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.