Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Nekem jó a Westend bejárata. Orki, Neked is? Bár a számod megvan, max hívlak és megleszel :P De ha előbb érsz be, nem baj, nekem is kb. pár perccel fél 11 után ér be a vonatom a legújabb kb. másfél hétig tartó menetrend szerint. Vasárnap már megint egy másik szerint jövök haza.

 

 

Ha arra a bejáratra gondolsz, ami a Nyugati mellett van, akkor ott fogok szobrozni egy feletébb hülye sapkában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is mesélnél a menetrendről? Amúgy melyikkel menjünk? A 9:07 -es személlyel?

Most nov 26 és dec 6 között vágányzári van. Azt hiszem, egy vonatra gondolunk, mert ez nálunk kb. fél 10 körül van, és kb fél 11 körül ér fel a Nyugatiba :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha arra a bejáratra gondolsz, ami a Nyugati mellett van, akkor ott fogok szobrozni egy feletébb hülye sapkában.

Oks, akkor ott tali. Amúgy tényleg jó lesz a 11 órás találkozó időpont? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok, holnaptól meglehet újra vasútassztrájk. :S

 

 

Kieg: jövőhétre halasztották a kezdést. Tíz napon belül bármikor elkezdhetik a munkabeszüntetést azon a héten.

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok, holnaptól meglehet újra vasútassztrájk. :S

 

 

Kieg: jövőhétre halasztották a kezdést. Tíz napon belül bármikor elkezdhetik a munkabeszüntetést azon a héten.

Szerencséjük, hogy így tettek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna nem tudok jönni, de kérlek benneteket, szorítsatok a nyelvvizsgára! Köszi! :(

Fórumtalin is nyelvvizsgázhatsz szerintem. Kirakunk eléd egy deci kisüstit, kétszer-háromszor belemártogatod a nyelved, oszt ha bírod, átmentél. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg akkor egyből odamegyek. Újpest felől jövök, felesleges lenne menni még egy megállót. Akkor tuti a Katica?

Az időpont kérdéses. Az utóbbi 3 napban nem sokat aludtam, holnap szeretnék tovább egy kicsit. Max 1-re ott vagyok.

 

Kolmilan:Neked meg sok sikert.Fogadd meg Oldie tanácsát.Elötte egy-két feles aztán menni fog.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jól éreztem a talin magam újfent bár sajnos kicsit későn érkeztem.Pildi: köszönjük szépen a sütit, nagyon finom volt.

Na lassan indulok a következő bulira. :( Bomarr készített képeket, majd felrakja.

 

Ja igen még valami.A tali után bementem a Media Marktba ahol megvásároltam a Mamma Mia és a Szabadság Szerelem című filmeket.Láttam külön csomagban a két trilógiát dvd-n.Trilógiánként 9900 ft.Ha esetleg valakit érdekel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.