Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Úgy néz ki lehetőség nyílik majd egy kis TCW nézésre is Bomarrnál. Valaki eltudja hozni az első évadot? Ha van HD azt, ha nincs akkor persze a sima is jó. No nem az egész évadot nézzük meg, csak pár kedvenc részt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy néz ki lehetőség nyílik majd egy kis TCW nézésre is Bomarrnál. Valaki eltudja hozni az első évadot? Ha van HD azt, ha nincs akkor persze a sima is jó. No nem az egész évadot nézzük meg, csak pár kedvenc részt. :)

Hát ott lesz jóvoltamból 2x is a TCW egész évada, igaz, csak normális minőségben, nem HD-ben :D

Illetve pontosabban: Én viszem másoknak, de ha ők megengedik, akkor lesz

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ott lesz jóvoltamból 2x is a TCW egész évada, igaz, csak normális minőségben, nem HD-ben :D

Illetve pontosabban: Én viszem másoknak, de ha ők megengedik, akkor lesz

Remek. Reméljük Bomarr DVD -je lejátsza majd. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek!

 

Ezesetben akár arról is lehetne szó, hogy ne a Nyugatinál, hanem a Moszkva térnél találkozzunk. És attól függően hogy mikor indulnak az autósok akár eggyel előbbi busszal is lehet menni. Attól függöen persze hogy ki mikor tud odaérni.

Szerintem döntsük el ki megy busszal és ki autóval. A buszosok menjenek a Moszkvára, a kocsisok pedig a nyugatihoz. A buszjárat 9.40 -kor indul, így kb. az autós csapat is akkor indul majd el. Bomarrnál találkozunk. Szerintem így jó lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek!

 

Ezesetben akár arról is lehetne szó, hogy ne a Nyugatinál, hanem a Moszkva térnél találkozzunk. És attól függően hogy mikor indulnak az autósok akár eggyel előbbi busszal is lehet menni. Attól függöen persze hogy ki mikor tud odaérni.

 

Nekem teljesen jó a Moszkva tér.Sőt jobb is ahogy írod, mert akkor aki vidékről jön azt Pildi kiviszi a Nyugatitól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem 8 :) Ha nem kell senkinek a hely, akkor megyek, de ha valakinek kell szóljon, az a 200 Ft-os volánjegy nekem nem számít :D

 

Amúgy most nézem, lehet, hogy össze tudok kotorni 3 DVD-t és akkor vihetem HD-ban a részeket :D

Bomarr, min néznénk a sorozatot? Mert mkv kiterjesztésűek a HD-k.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Moszkva téri gyülekező nagyon tetszik, a Nyugati kitérőt jelentett volna. Így tovább alhatok. :)

 

Viszont ezzel a CW-nézéssel kapcsolatban kissé aggályaim vannak. Bevallom, nekem egyáltalán nem szívügyem a tévézés semmilyen összejövetelen. Bízom benne, hogy ennél azért magvasabb dolgokat is tudunk csinálni egy fórumtalálkozón...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont ezzel a CW-nézéssel kapcsolatban kissé aggályaim vannak. Bevallom, nekem egyáltalán nem szívügyem a tévézés semmilyen összejövetelen. Bízom benne, hogy ennél azért magvasabb dolgokat is tudunk csinálni egy fórumtalálkozón...

Pedig Bomarr az XboX játékaiból is akart mutatni párat. Magvas dolgok....ez nem egy író olvasó találkozó és szerintem a legmagvasabb dolog ami egy ilyen dzsemborin előfordulhat, az a beszélgetés. Mellesleg jegyzem meg, hogy nem arról van szó, hogy bevesszük magunkat a TV elé és ott ülünk estig. Persze ettől független ez csak egy ötlet. Ha a többségnek nem válik ínyéra, akkor nyilván nem fogunk TCW -t nézni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek!

 

Ezesetben akár arról is lehetne szó, hogy ne a Nyugatinál, hanem a Moszkva térnél találkozzunk. És attól függően hogy mikor indulnak az autósok akár eggyel előbbi busszal is lehet menni. Attól függöen persze hogy ki mikor tud odaérni.

Igen, szerintem is indulhatunk mi kicsit később, mert nem lenne jó a házigazdánál előbb odaérni. :D De sok különbség nem kell, mert egy közvetlen buszjáratnál max. a megállók miatti többlet idővel tarthat tovább az út, mert én sem száguldozok. :D A busznak ráadásul annyi előnye van, hogy pár villamosmegállónyival közelebbről indul.

 

Moszkvára megyek én is. Sajnos én is Budapest és környéke vagyok, így kiestem a kocsikázásból :D

Amúgyis olcsóbban jövök ki így, mert az Örstől metróval egyből tudok menni a Moszkváig :)

Phobos, természetesen jöhetsz velünk, ha akarsz. :D Nem gondoltam pontosan végig, hogy hányan jöhetnek vonattal, ezért írtam, hogy Budapest környéke nem számít bele, pedig a távolsági busz is éppen olyan többletköltség. :D És ha jól olvastam, maradt is még egy hely Karrdén, Donáton és Ody-n kívül, az épp neked lesz fenntartva. :)

 

Viszont ezzel a CW-nézéssel kapcsolatban kissé aggályaim vannak. Bevallom, nekem egyáltalán nem szívügyem a tévézés semmilyen összejövetelen. Bízom benne, hogy ennél azért magvasabb dolgokat is tudunk csinálni egy fórumtalálkozón...

Szerintem ez ott majd úgyis kiderül, mihez lesz kedvünk. :) Egy-két jó rész nálam is belefér (csak ne a Lair of Grievous legyen :P), de zömében én is a beszélgetésre szavazok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: nem is gondoltam a beszélgetésnél "magvasabb" dologra. (Hmmm, talán a "beszélgetés és borozás" magvasabb. :) ) Mindössze arról van szó, hogy nem örülnék, ha a sorozatnézés súlyosabban esne latba, mint az, hogy összejönnek páran azok közül, akik az év nagyobb részében csak írásban kommunikálnak, és most végre beszélgethetnek.

A legjobb, pontosan, ahogy Pildi írta, ha nem szervezzük túl a dolgot, és majd a helyszínen kiderül, mihez van kedvünk. Xbox, CW, iszogatás a kertben... Ahogy esik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont ezzel a CW-nézéssel kapcsolatban kissé aggályaim vannak. Bevallom, nekem egyáltalán nem szívügyem a tévézés semmilyen összejövetelen. Bízom benne, hogy ennél azért magvasabb dolgokat is tudunk csinálni egy fórumtalálkozón...

Igazság szerint én sem teljesen a nézés mellett vagyok (még ha nem is vagyok nagy dumás), bár egy kevéske még csak-csak belefér. Viszont az sehol nincs előírva, hogy mindenkinek ugyanazt kell végig csinálnia, tehát akár páran le is ülhetünk valahova beszélgetni, amíg a többiek tévét sasolnak :D

 

Amúgy most kapcsolok: Oldie se jön? :) Végre egy nyugodt tali lesz számomra :)

Már írta régebben, hogy nem jön. Sejtem, hogy miért lesz neked nyugodtabb :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyire még nem utáltak fórumon.
Csak magadnak köszönheted :) Rontottad az imidzsemet :) Hitelrontásnak hívják ezt a köztudatban :D:) És hát a Római Birodalomban ez volt a legnagyobb vétség, ennél kisebb vétségnek számított az emberölés is :D

 

Amúgy nem utállak, csak szekállak ahol tudlak :) ezt is viszonzásképpen a fentebb okok miat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szekálásnak, cinkezésnek is megvannak a maga módjai, pl " :D " , " :) " jelekkel. Másrészről nekem eszembe se jutna ( és soha nem is fog) valakin örömtáncot " :D " járni amikor pénzhiány miatt nem tud részt venni valamin.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szekálásnak, cinkezésnek is megvannak a maga módjai, pl " :D " , " :) " jelekkel. Másrészről nekem eszembe se jutna ( és soha nem is fog) valakin örömtáncot " :) " járni amikor pénzhiány miatt nem tud részt venni valamin.

Ok, elnézést :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.