Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Pildi, ez egy remek ötlet :D Remélem, maradnánk néhányan esti szalonnasütésre is :P

 

Bár fogalmam sincs merre van Pestlőrinc, én máris jelentkezek. :P A szalonna sütés pedig egészen különlegesnek ígérkezik. Már persze ha lesz. :D

Köki előtti megálló vonattal Pestszentlőrinc, szóval kb. azért az elhelyezkedést az ezen a vonalon élőknek azért illik tudnia :P Egyébként a sütésben én is benne vagyok :D

 

Mivel valószínűleg megint 6-7 óra körül lelépnék, le tudnád írni, milyen tömegközlekedéssel lehetne visszajutni az állomásra? Mert addig el tudok menni vagy busszal vagy metróval :D

Kék metró végállomás Kőbánya-Kispest, onnan meg megy busz, mint ahogy Pildi írta, szerintem egyszerű lesz a hazameneteled :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr, jó lenne, ha tudnál jönni, mégha csak rövidebb időre is, és előre is köszi, ha Te nem felejted el a DVD-ket. :D

 

Phobos, sajnos tényleg úgy esett, hogy siettség miatt otthagytam, ráadásul úgy, hogy nem is arról néztünk meg egy részt. :) De a hajnali másolás érdeméből ez semmit nem von le. :) Plusz süti formájában meg is lesz hálálva. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csütörtökről volt szó többek között, de sajna a fél 10 már elég későn van :)

 

Krande, amúgy a film topikjában filózunk a nézésről :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondom megnézem már milyen formában frissült ez a topik, és egy nagyon jó lehetőséget találok.

Nagyon jól hangzik.Köszönjük szépen.Természetesen megyek.

Mivel én pesti vagyok én kimegyek busszal.Járatszám kellene és ,hogy hány megálló.A metró is marha jó, végállomástól-végállomásig.

Ha valaki úgy jön majd vissza, hogy velem és nem ismeri valamelyik pályaudvarra az utat, akkor nagyon szívesen elkísérem.Ismerem nagyrészt Pestet ,a bkv-t meg főleg.

Még egy kérdés.A metrómegálló kész a Kökin?Olvastam, hogy felújították.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kérdés, sajna rég nem jártam arra :) De majd érdeklődök felőle. A legutóbbi, amit tudtam, hogy a felüljáró egy részét lebontották, de nem rémlik, hogy a vonatról mást is láttam volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyszerű, gyűlik a társaság! :)

Frenkie, a tali előtt pár nappal megírom majd a várhatóan busszal jövőknek, milyen buszok jók, és a pontos címet is, de csak priviben, mert nem szeretném, ha rajtatok kívül más, illetéktelen is idetalálna. :D Én azért tartok ennyire a világháló nyilvánosságától.

 

Amúgy meg, már most sem férünk el egy fuvarba, így lehet azt is, hogy a társaság egyik fele egy órával később ér a Kö-Ki-re (kb. ennyi idő kell az oda-vissza útra + egy rövid vásárlás), így mindenkit haza tudok vinni egyenesen, nem kell bolyongani. Tényleg közel lakunk a metróhoz, ez nem gond. :D

 

A metróvégállomás még nincs kész, teljesen szétbombázták, viszont épp a buszos közlekedés most jóval egyszerűbb, mint korábban volt, mert a metróról leszállva és jobbra indulva a végén egyetlen buszmegálló várja a buszozókat, csak figyelni kell, melyik buszra érdemes szállni. Én már jártam úgy, hogy hazafelé nagyon bambultam a napi munka után, és rossz buszra szálltam, ami ráadásul teljesen másfelé ment és az első megálló negyedóra múlva volt, így az Új Köztemetőtől sétálhattam haza gyalog. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még sose voltam fórumtalin, így nem tudom hogy megy ez..Amikor találkoztok, akkor a fórumos neveiteken becézitek egymást, vagy polgári neveiteken szólítjátok egymást.

"Szia Dzséjt , rég láttalak" vaagy " Szia Tamáska, az erő ma veled van e? "

Nos? :):D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áh, semmi finomkodás. :) Részemről: "Szeva Tamáska, tudsz róla, hogy r*hadtul meghíztál?" , " Jé, Ody, te még nem kanyarodtál fel egy Tatuini sziklafalra?" " Hali Phobos, ugye nem akarod megint elinni előlünk az összes piát?"

 

Nekem meg olyannal jönnek, hogy: " Hé, vén f*sz a látóhatáron!"

 

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie! Kinyírlak! :) Annyira vagyok iszákos, mint Oldie, ergo semmenyire.

Ja akkor málnaszörpöt szürcsölgettek fórumtalikon, csak hogy ne legyen égő, pár üres sörösüveget elétek raknak, mikor fényképezés folyik a hatás kedvéért? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

pár üres sörösüveget elétek raknak, mikor fényképezés folyik a hatás kedvéért? :)
Pontosan. Leginkább Oldie pakolja elém, a mások által megitt üvegeket. Aztán úgy állítja be, mintha én ittam volna meg.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja akkor málnaszörpöt szürcsölgettek fórumtalikon, csak hogy ne legyen égő, pár üres sörösüveget elétek raknak, mikor fényképezés folyik a hatás kedvéért? :)

Nana. Ilyen merénylet általában az én fejembe fogan és volt már, hogy a felszolgálócsajjal kellett versenyben lennem, ha Phobost meg akartam örökíteni a sörösüvegekkel :D

Bennem valahogy ennyire nem bíznak a többiek. Biztos tartanak attól, hogy eccer csak kiiszom az elém rakott korsóikat. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nana. Ilyen merénylet általában az én fejembe fogan és volt már, hogy a felszolgálócsajjal kellett versenyben lennem, ha Phobost meg akartam örökíteni a sörösüvegekkel :)
Igen, az mindnyájunkban mély nyomokat hagyott, amikor megverted a felszolgáló hölgyeményt csak azért, hogy még le tudj fényképezni a sörösüvegekkel. Szerencséd volt, hogy csak az enyik szemére kapott monoklit tőled, így 1 szemmel el tudott menekülni ezekután. :D Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, az mindnyájunkban mély nyomokat hagyott, amikor megverted a felszolgáló hölgyeményt csak azért, hogy még le tudj fényképezni a sörösüvegekkel. Szerencséd volt, hogy csak az enyik szemére kapott monoklit tőled, így 1 szemmel el tudott menekülni ezekután. :)

Legközelebb már tudni fogja, hogy mi a "rend". :D Előbb fogyasztunk, fényképeszkedünk......és majd csak ezek után szedjük el az üres korsókat, üvegeket. :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még sose voltam fórumtalin, így nem tudom hogy megy ez..Amikor találkoztok, akkor a fórumos neveiteken becézitek egymást, vagy polgári neveiteken szólítjátok egymást.

Téged tuti Darkoonak foglak szólítani :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.