Ugrás a kommentre

SimonZ munkái


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Van benne valami. De egyszer úgy is nyitni kell az új nemzedék felé...

Mint Ody írta a Vélemények... topikban, az a döntés született, hogy egy külön szekciót hozunk létre, ahova az oldalamról érkezők beregisztrálhatnak. Ebbe a szekcióba írhatnak is, a fórum többi részét viszont csak olvashatják. És ha rendes fórumtagok akarnak lenni, majd regelnek külön a teljes sagafórumra. Az én szekciómban én leszek a moderátor, és csak én nyithatok majd topikokat is, azért, hogy ne legyen belőle általános Star Wars-fórum, hanem tényleg csak az oldalammal foglalkozzon. (Hmm... Ez így nem teljesen igaz, mert a pillanatnyi állás szerint minden jelenlegi felhasználó is nyithat benne topikot. :) De akik oda fognak regelni, azok nem.) Ez megőrzi a "titkosságot" (ami valójában nem titkosság, csak épp nem tesszük közhírré a dolgot :) ), és mégis nyit a külvilág felé.

A dolog még nem lesz aktuális egy darabig, mert az oldalamon elég sok változtatást kell végrehajtanom, mielőtt a fórumos rész is beindulna, ahhoz meg idő kell. ;)

 

A supergamezt pont a reklámok miatt nem akarnám... Nagyon fontosnak tartom, hogy az oldalon ne legyen semmiféle reklám (max. Star Wars :D ), többek között ezért igényeltem anno saját domaint is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.