Ugrás a kommentre

SimonZ munkái


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

  • 4 héttel később...

Az utóbbi időben nem vittem túlzásba a képkészítést, részben időhiány miatt, részben mert a számítógépem eléggé döglődött. :peace: De most lecseréltem egy új R2-egységre. :oops:

 

A KÖZTÁRSASÁG HŐSEI:

 

ep3-poster22.jpg

 

És a háttérkép:

 

ep3-p22-wallp.jpg

 

Folytatása következik...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is nagyon tetszik ez a formai újítás, csak az egyetlen bajom a háttér jobb felső és bal alsó - középső barnaságával van. Igaz, hogy remekül harmonizál Windu köpenyével, de nekem valahogy nem illik ez a szín a jók közé. Persze ez csak személyes vélemény :peace:

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Jedik köpenye is barna, ezért nálam a Star Wars világában ez a "jó" színek közé tartozik... :peace: Lágy, meleg tónusú, szerintem a "hősökhöz" illő szín.

Ja, a Tatooine is szép barna és barátságos, legalább annyira mint az Utapau :oops:

 

Amúgy egyet értekk veled, szerintem is ezért a barna a "hősök színe". A kép pedig nagyon jó lett, formabontó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Ez inkább nyakban hordásra való medálnak lenne jó. Legalábbis forma alapján."

 

Medált még úgysem terveztem. :peace: Nem is rossz ötlet, a figuráknak 3D-ben kéne látszódniuk rajta, kicsit előreugrani a csillagos háttér mögül, mint a Burger Kinges poharakon :D

 

"SimonZ! Most ért célba a póló, a címzett nagyon örült neki! Köszi még1x!"

 

Még egyszer nincs mit. Örülök, hogy tetszik az illetőnek. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Ez inkább nyakban hordásra való medálnak lenne jó. Legalábbis forma alapján."

 

Medált még úgysem terveztem. :peace: Nem is rossz ötlet, a figuráknak 3D-ben kéne látszódniuk rajta, kicsit előreugrani a csillagos háttér mögül, mint a Burger Kinges poharakon :D

 

"SimonZ! Most ért célba a póló, a címzett nagyon örült neki! Köszi még1x!"

 

Még egyszer nincs mit. Örülök, hogy tetszik az illetőnek. :oops:

Zoli, te használod azt a másik nevet, hogy "Darth Rufus"?

Hmmm...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Íme, a folytatás. :D

 

ep3-poster22.jpg ep3-poster23.jpg

 

(A háttérképek az oldalamon láthatóak.)

 

A Köztársaság hősei "világos oldali" színek előtt, nagyon szimmetrikus elrendezésben láthatóak a bal oldali képen. Windu és Yoda egyaránt kinyúlnak a keretből, az utóbbi kisebb méretét a fénykardja ellensúlyozza. Anakin és Obi-Wan, a legismertebb hősök oszlopok módjára állnak a hátsó sorban, mintha egymás tükörképei volnának. Mint említettem, a keret eredetileg hagyományos téglalap lett volna, de így elég sok holttér maradt, ami felhígította a mondanivalót. Ezt kitölthettem volna még néhány kisebb képelemmel, de ez ugyanoda vezetett volna, ezért döntöttem a kép "lesarkazása" és a gyémántszerű keret mellett. Ez szorosabbá teszi a kompozíciót, mivel tisztán a témára fókuszál.

A folytatás: talán várható volt, hogy A Köztársaság ellenségei lesz a címe, viszont nem a szeparatisták láthatóak rajta, hanem egy kivétellel ugyanazok, akik az előző képen - mivel nem az egy időben meglévő ellentétekre összpontosítottam, hanem inkább az ellenségkép megváltozására. :) A háttér most valamivel baljósabb, és a szimmetria sem a régi. A keretet is megfordítottam, mivel a visszájára fordultak a dolgok - és a keret így kissé emlékeztet egy koporsóra.

 

OFF: Ma majdnem hétórás SW-műszakot tartottam: EP1-2-3. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem ez a szokatlan keret nem emlékeztetett gyémántra. Nem tudtam mire emlékeztet. Most, hogy "megfordult" beugrott mire emlékeztet.

Koporsó formára.

Enyhénszólva irónikus.

 

Egyébként szuperek, és ezeket a alkotói meséket pedig külön imádom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húúú, ebbe a képbe beleborzongtam, nagyon eltalált. A formabontó koporsó-gyémánt forma valami hihetetlen iróniát, borzongást kölcsönöz a képnek, és a vérvörös színárnyalatok, mintha valami thriller háromszög-három csúcsa lenne a 3 Jedi, és valóban, Yoda - Windu - Obi-wan mind-mind küzdenek Sith-tel, mind a 3-an a harcoló lovagok képét festik elénk. A koporsó pedig Windu esetében a legtalálóbb, a gyémánt pedig Obi-wan esetében. A koporsó persze az egész Jedi-rendre utalhat. Nálam ez 10/10 :)

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most frissítettem a weboldalamon a tömörített háttérkép- és posztercsomagokat. A legfrissebb verziókban minden eddigi képem benne van.

 

Köszönöm az elismerő szavakat mindenkinek! :) Bevallom, kicsit aggódtam, hogy mit fogtok szólni a legutóbbi, "ellenséges" képhez. Néhány írásomból (főleg a terjengősebbekből :) ) talán már kiderült, hogy nem áll távol tőlem az irónia, de ezt képen szerintem még nem alkalmaztam, legalábbis ennyire biztos nem. Szóval köszi. :)

 

Az utóbbi képeimhez mellékelt leírásokat később valószínűleg fel fogom tenni az oldalra is, kiegészítve néhány másik kép(sorozat) magyarázatával. Van néhány, amihez még lenne mit írnom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.