Ugrás a kommentre

SimonZ munkái


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Nem, miért?

(Nekem csak ez az egy nevem van mindenhol, legfeljebb az egybeírás-különírás tér el.)

Azért kérdeztem, mert a német sw oldalon a háttérképeknél egy ismerős Yodás képre bukkantam... egy ismerős aláírással.

 

Ellenőrizd le:

 

http://www.starwars-union.de/index.php?id=wallpaper

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért kérdeztem, mert a német sw oldalon a háttérképeknél egy ismerős Yodás képre bukkantam... egy ismerős aláírással.

 

Ellenőrizd le:

 

http://www.starwars-union.de/index.php?id=wallpaper

Az övé az biztos, de mondjuk minden háttérképes oldalon találsz tőle képeket.

 

 

Nagyon jók lettek a képek Zoli, bejön a koporsós forma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért kérdeztem, mert a német sw oldalon a háttérképeknél egy ismerős Yodás képre bukkantam... egy ismerős aláírással.

 

Ellenőrizd le:

 

http://www.starwars-union.de/index.php?id=wallpaper

OFF

Ki-Adi! Ment privi, légyszi olvasd el. :oops:

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zoli: Pár idézetet nem akarsz betenni a képek mellé? Úgy értem, hogy kinek milyen érzése volt egy-egy képpel kapcsolatban. Persze csak egy ötlet tőlem.

Donát: Ezt még át kell gondolnom. Szeretnék valami ilyesmit. Viszont ennek szerintem inkább úgy lenne értelme, ha egyfajta fórumot csinálnék az oldalamon, különben a többi látogatónak nem sokat mondanának ezek az idézetek. Most, hogy a vendégkönyvem sem működik, a legcsekélyebb interaktivitást sem tudnám belevinni a látogatók részéről... :yeah: Fórum szekciót viszont aligha fogok csinálni, szóval még meditálnom kell a dolgon. :oops:

 

Ki-Adi-Mundi: Szép dolog, hogy még az aláírásomat sem takarta el. :) Mások legalább ennyit csináltak saját maguk. :)

 

És köszi Neked is, Obi1. :)

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ööö... hát nagyjából olyasmi lenne, mint itt a topikom. A legújabb képekről (vagy akármelyikről) tárgyalhatnának a látogatók (velem együtt), meg esetleg óhaj-sóhajos dolgok is lehetnének. A vendégkönyv ilyen célra nem a legjobb, az nem igazán interaktív (legalábbis elvileg :oops: ), ezért lenne jobb egy (mini)fórum.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelenleg az a felállás, hogy válaszolok a vendégkönyvbe írt kérdésekbe. :oops:

Illetve ez volt a felállás, mielőtt befagytak a vendégkönyvek (angol és magyar)...

 

Ez sem rossz megoldás, csak a regisztrációt kéne megoldanom, mert anélkül nem az igazi. Vendégkönyvhöz ez nem szükséges, de egy fórumhoz illene. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zoli most nem működik az oldalad! :)

Esetleg most dolgozol rajta?

Most már működik. :)

Egyébként akkor sem szokott leállni, amikor dolgozom rajta, mivel a merevlemezes másolaton előre elkészítek mindent, és utána csak feltöltöm a kész képeket, majd a HTML-oldalakat. Így még az sem fordul elő, hogy a linkek nem működnek frissítés közben. :) (Kivétel a tömörített pakkok frissítése. Ekkor van pár perc szünet, de ezt szerinem senki nem veszi észre.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.