Ugrás a kommentre

SimonZ munkái


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Van valami fejlemény banner ügyben?

Egyelőre semmi... :hmm: A hétvégéken újabban csak egy-egy képre szokott időm lenni, és arra is nehezen. Ezen a hétvégén valószínűleg nem lesznek új képek, csak az avatarokat hozom össze, így lehet, hogy lesz időm bannerezni. De őszintén szólva szeretném megvárni, hogy mindkét bannerfél látszódjon az oldalon, addig nem nagyon bűvészkednék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jók! Ody: Pontosan honnan tudom azt, hogy milyen méretű legyen a kép? Vagy szemmértékre?

 

 

Donát.

Ha megnyitod a képet a netböngésződdel, jobb klikk után Tulajdonságok, és ott lesz a mérete a megjelenő ablak alján.

A szélesebb oldal mindig 100 pixeles, a Tiednek 100*80 a mérete.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megint én voltam a .... :oops: Várni kellett, mert nagyon sokára reagált. Először kicsit megijedtem, hogy amikor rákattintottam az avatar beállításra, fehér alapon kiírta azt a sok hiba üzenetet, de most vártam még egy darabig, és végre bejött :)

Köszi :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande: itt a pólóra tervezett Obi-Wan-kép.

Két megjegyzés:

1. Azért néz ki ilyen aszimmetrikusan, mert a fénykard kék színátmeneteit tökéletesen meg akartam őrizni, hogy ne legyen a halványkékes részekből se levágva semmi, így a jobb alsó sarokban sok fehéret kellett meghagynom. Fehér pólóra nyomva elvileg jó lesz a végeredmény.

2. A kép nagy méretű, és nem minden részlete néz ki jól ekkorában. De pólóra nyomáshoz tudtommal nem túl nagy kép kell, kicsinyítve pedig minden részlet szép lesz. Viszont úgy gondoltam, nem nyomom össze, mert lehet, hogy tévedek. :oops:

 

MissKarrde: Látom, rátaláltál az "igazira". :)

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyönyörű! (már amennyire Obi az lehet....)

 

 

Esetleg csinálhatnál a "poszter" és "háttérkép" rovat mellé egy Pólóra szánt"at is:)

Örülök, hogy egy komoly Obi-ellenestől hallom ezt. :)

 

Eszembe jutott, hogy később akár ilyesmivel is lehetne bővíteni az oldalt (úgyis lesznek majd avatarok is), de ez talán már kicsit sok lenne... Ennyi erővel lassan egy céget is csinálhatnék, amelyik gyártja a posztereket és a pólókat, az oldalamon meg lehetne rendelni is, nem csak letölteni... :peace:

 

OFF

Pár napja bedugultak a vendégkönyveim, és nem működnek. :hmm:

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyi erővel lassan egy céget is csinálhatnék, amelyik gyártja a posztereket és a pólókat, az oldalamon meg lehetne rendelni is, nem csak letölteni...

Csődbe mennénk, a te javadra:)

 

Pár napja bedugultak a vendégkönyveim, és nem működnek. :peace:

Légy büszke rá:hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Feltöltöttem az oldalamra az avatarokat egy csomagban, a Letöltések menüpont alatt találhatóak. Direkt nem tettem ki őket közvetlenül az oldalra, hogy ne onnan linkelje be minden külföldi. (Félek, hogy ártana a letöltési sebességnek.) 68 darab kép lett, több avatar egyelőre nem várható.

 

Ody: mivel több egy darabig nem lesz, ezeket nyugodtan feltöltheted a fórumba, ha akarod. :D

 

Ja, a szokásos helyen megvannak a képek egyenként is: Avatarok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.