Ugrás a kommentre

SimonZ munkái


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Néhány éve azzal szórakozom, hogy Star Wars-témájú háttérképeket meg posztereket készítek számítógéppel. Tavaly novemberben csináltam egy weboldalt is, ezen fenn van több mint 250 háttérképem és poszterem, továbbá a DVD-k saját készítésű borítói.

 

Ebben a topikban várom a hozzászólásokat, véleményeket az oldalamon látható képekkel kapcsolatban.

Néhány képecske ízelítőül:

 

vader-mustafar.jpgep3-p9-wallp2.jpgvader-bows.jpgyoda-ep3-hero.jpg

 

ep3-poster12.jpg

 

Szintén ebben a topikban várom a véleményeket az oldalamon található írásokról (harmadik trilógia, a ROTS forgatókönyvének elemzése).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is mint mindenkinek, teccenek a képeid. Nem is voltam meglepődve mikor különböző honlapokon, és polókon láttam őket vissza. (Pl: Hatterkepek.hu) - Csak így tovább!

És azt elárulná vki hogy hogyan lehet belinkelni a képeket hogy csak rá kelljen kattintani és nézhetővé váljon - (hát ezt szépen leírtam...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi mindenkinek! :D

 

Ody: Az omahai Twin Creek Cinema menedzsere keresett meg, hogy a mozi előterében lévő kivetítőkön levetíthesse néhány képemet a ROTS reklámozása keretében. (Egész pontosan a karakterekről készített sorozatomat.) Azóta külföldi háttérképgyűjtemények webmesterei írtak, meg más weboldalak készítői (legutóbb egy kongói srác :D ).

No meg ott van a sötét oldal is: Darth Phobos az Auchanban megvette az egyik poszteremet. Cseppet meglepett a dolog.

 

Bomarr: tulajdonképpen már kész van a fejléc, csak be kell majd ileszteni.

 

Kudarmubat: A pólókon én bizony meglepődtem... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SimonZ: Lenyügözőek ezek a képek! Már nagyon kiváncsi vagyok, hogy milyen lesz a fórum háttere  :) Ha jól tudom azt is te csinálod...

 

Elvileg nagyon sok fajta lesz. Majdnem minden topichoz más! Zoli ötlete volt, remélem kivitelezhető :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És azt elárulná vki hogy hogyan lehet belinkelni a képeket hogy csak rá kelljen kattintani és nézhetővé váljon - (hát ezt szépen leírtam...)

 

Nyiss egy új topicot magadnak, és oda beírom! Gondolom akartál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SimonZ: Lenyügözőek ezek a képek! Már nagyon kiváncsi vagyok, hogy milyen lesz a fórum háttere  :D Ha jól tudom azt is te csinálod...

 

Elvileg nagyon sok fajta lesz. Majdnem minden topichoz más! Zoli ötlete volt, remélem kivitelezhető :D

 

Ez igy elsőre kicsit ijesztően hangzik, de előbb lássuk, aztán majd meglátjuk :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Készült néhány új kép, itt van pár darab kicsiben: (Ezek csak előnézeti képek, rájuk kattintva nem jön be a nagyobb verzió!)

 

A végleges EP3 DVD-borítóm:

 

Külső borító:

dvdcover-ep3-eng2.jpg

Belső lap

dvdinlet-ep3.jpg

 

És néhány új háttérkép:

 

alderaan.jpgtwilightofjedi.jpg

peaceandjustice.jpgaaylasecura.jpg

 

Ez utóbbi képet Dzséjtnek ajánlom. 8)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Gratulálok a háttérképekhez, és a borítókhoz.Árad róluk az Sw feeling.Az egyik már háttérben is van nálam.Photoshoppal csinálod őket?Komolyan te egy művész vagy.Ezeket a képeket be tudod referenciamunkaként is mutatni.Gyönyörü mind.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! Többféle programmal dolgoztam már, de a legjobbnak a Photoshopot tartom, ez a kedvencem. Viszont attól félek, ilyen referenciák nem sok embert érdekelnének. :) Kivéve persze a SW-rajongókat. :)

 

Szerintem meg igen.A referenciánál nem azt nézik mi van rajta hanem az összhatást.Gyakorlatilag ha grafikusként akarsz dolgozni, és megkérdezik, hogy értesz-e a Photoshop-hoz, nyugodtan bemutathatod ezeket a képeket, hogy evvel csináltad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
Nagyon szép munka!

;) Esetleg lenne kedved egy classic "guild" trilógiához dvd borítót készíteni?

Olyasmi stílusban, mint az ep3 belső lapja, sztem az a legkomolyabb.

Én sajna nem konyítok a dologhoz, de jó lenne egy borító az eredeti verzióhoz.

:):

 

Már csinált olyat!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! ;)

 

Az oldal is számíthat remek munkáidra? :)

 

Természetesen. Tervbe van véve a teljes Screenthemes-sorozat beszerzése (a régi részeké és az EP3-é is), és akkor aztán... :)

 

dstar: Obi1 és Ody már írták, úgyhogy nem ismétlem őket. :)Itt a link.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.