Ugrás a kommentre

SimonZ munkái


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Köszi! :evil:

Az EP1-es poszter még várat magára, de addig is elkezdtem egy újabb posztersorozatot.

 

EDIT: A képeket fentebb ismét beillesztettem, ezért ebből a hozzászólásból töröltem.

 

Emellett megcsináltam a korábbi sorozat eddig hiányzó háttérképes verzióit. Ezeket most nem linkelném be, az oldalamon megtalálhatjátok őket. :D

 

OFF: Donát, ment mail!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi mindenkinek! :)

Személy szerint nekem a klónos a kedvencem, de igyekeztem mindegyik esetben megragadni az epizód hangulatát a színekkel. Minden részhez társul a fejemben egy szín vagy egy színpáros, és ezt próbálom megvalósítani, ahogy az az előző posztersorozatomon is látszik. :o

 

Most frissítettem az oldalamat a III. rész poszterével:

ep1-poster2.jpgep2-poster2.jpgep3-poster16.jpg

 

És itt egy háttérkép, amin szintén mindhárom kép látható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahhoz képest, hogy fan art, nem is rossz...

A Mara képre mondod? Mert az úgy tudom nem Fan Art, hanem valamilyen hivatalosan kiadott kártyáról való kép (ezt a csajt nevezte ki a LucasFilm hivatalos Mara Jade-nek). Bár erről Modi biztos többet tud mondani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Mara képre mondod? Mert az úgy tudom nem Fan Art, hanem valamilyen hivatalosan kiadott kártyáról való kép (ezt a csajt nevezte ki a LucasFilm hivatalos Mara Jade-nek).

 

Nem tudom ki csinálta, de elég gázos sztem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy Yoda nagyon előnytelenül néz ki rajta, de ez nem a te hibád.

 

Annyiból az én hibám lenne, hogy én választottam ezt a képet. :roll: De én nem tartom előnytelennek, legfeljebb szokatlannak. Yodát általában szemből vagy kicsit oldalról szokták mutatni a képeken, de az EP5-ben hemzsegnek az ilyen "fura" beállítások. Az álló EP5-poszterre is oldalsó képet tettem be róla. (A két posztersorozat karakterképei néhol azonosak. Ez néha inkább kényszer, pl. az EP6-ban az Uralkodó és Yoda képeinél, néha viszont sokkal inkább szándékos, pl. az EP3-nál, mert úgy érzem, ezek a fotók fejezik ki a legpontosabban a karaktert az adott epizódban.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi mindenkinek! :? Nekem talán a Grievous-os tetszik a legjobban, de nem vagyok biztos benne.

 

Ody: Természetesen számíthat új bannerekre a fórum... :? Úgy terveztem, hogy a költözéssel egyidejűleg lehetne frissíteni a bannereket, de nem tudom, az mikor lesz.

 

MissKarrde: Rakhatnék fel régieket is, de nem tudom, hogy az ide belillesztett képek növelik-e a fórum tárhelyfoglaltságát, vagy nem. (Ody esetleg megmondhatná.) Mondjuk linkek, szóval elvileg nem, de nem vagyok biztos benne (na meg marha kicsik is, talán 10 kilósak lehetnek, mivel csak előnézeti képek). De ha kell, be lehet illeszteni régebbieket is, csak szólj. :lol: Viszont az se lenne jó, ha túl sok képpel lenne tele a topik, mert akkor lassabban jön be. Amikor modemmel netezek, így is észreveszem a dolgot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Simon Z: megemeltem a létező kalapom előtted. Ezek a képek eddigi munkáid legjobbjai szerintem, pedig azok sem semmik. Nekem mindhárom tetszik, ezek mesterművek. Zúznak is ki háttérképnek.

 

Anakin vs Dookus nem lesz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.